Nejlepší hlášky
<a> mam pro tebe ty kesky, tak jak se domluvime?
<b> jake kesky? posledne jsem si vsechny zalogoval
<a> co sis zalogoval? mam pro tebe ty prachy
Komentář: jarní GEOnálada
<a> jsme si hodinu psali po skype a pak jsem se donutila zapojit webku s mikrofonem. jsem jí přitáhla i s taťkou (já a počítač, znáš mě :D) a jak tak instalujem, omylem jsem nechala zaplou konverzaci a ztišila akorát reprák a tatínek si pak pěkně nahlas ulevil a já to ještě okomentovala. kluci na skypu se mohli podělat smíchy a já o tom samozdřejmě nevěděla a dál se s tátou bavila.
<b> o muj bože :D
<a> jsem to zjistila až když jsme to doinstalovali a začala jsem se s nima bavit. všichni jsme se smíchy mohli podělat :D vážně to nemělo chybu když mi řekli že to celou dobu poslouchali.
Komentář: tak to dopadá, když lama neví, že po zapojení mikrofonu se už nemusí nic instalovat :) každopádně, příjemně jsme se pobavili.
<a> Me TkY bUdI bRaCha... ZaBiT jE hO malO a To JsOu Mu TePrOv 4... :-/
<b> Prosím odmontuj si z klávesnice SHIFT a Caps Lock :) Ďakujem.
<Mr.Kev> nejdou mi RM...
<b> Mrknu.
<b> Vstoupit
<b> Vstoupit
<b> Vstoupit
<b> Vstoupit
<b> A nic...
<Mr.Kev> jo :D
<Mr.Kev> nejdou nám RM... :D
<b> Něco horšího... vůbec nejdou RM!!!
<Mr.Kev> *prásk*
<b> Selfkill?
<Mr.Kev> *souhlasný zvuk mozkomíšní pomazánky na zdi*
<b> Oukej... *prásk*
Komentář: Rozzlobení Muži Critical Fail
<Brácha> tak nejdriv sis tu pro cigara jen chodil a ted uz tu neni ani krabicka :D
<Majkl> jj uz me nebavilo vstavat :D
<a> koukam, uz nas tu moc nezbylo
<b> sama dovolena
<b> <c> se cpe na slovensku haluskama
<b> <d> lita po brazilskejch barech s karnevalovejma tanecnicema
<b> <e> se skryva v albanskych horach pred vrahouny z [firmy], ktery konrtrolujou terminy zakazek
<b> a <f> leci mindrak z nezamestnanosti v karlinskejch barech
Komentář: samá dovolená :)
<Alfréd> hele, když seš tak chytrej, jaký je hlavní město Makedonie?
<Benjamin> Cyril: prosím tě jaký je hlavní město Makedonie...díky
<Cyril> Benjamin: to ví přece každej vůl, Skopje
<Benjamin> Cyril: to ví přece každej vůl, Skopje
<Benjamin> Alfréd: Cyrile sry, to bylo jinam... Alfréd se mě na to ptal a já mu chci dokázat, že jsem stejně chytrej jako on
<Alfréd> Benjamin: Ty jsi přece vůl...
<Cyril> Benjamin: Ty jsi přece vůl...
Komentář: To je tak, když si někdo neustále plete icq okna.......
<Greed-Sama> pěkné no.
<Greed-Sama> hlavně to postavit dokupy
<Greed-Sama> jinak
<Greed-Sama> normálně
<Greed-Sama> to je vrchol
<Greed-Sama> pc mi začal uprostřed noci z ničeho nic hučet
<Greed-Sama> sám se zapl
<Richard Richard> a to proč?
<Greed-Sama> to nevim
<Greed-Sama> i když jak nad tím uvažuju dává to smysl
<Greed-Sama> dal jsem ho do sleep modu
<Richard Richard> já už myslel že vista něco chtěla
<Greed-Sama> a asi se v noci vzbudil
<Greed-Sama> a neuměl sám usnout
Komentář: WOW! VISTA!
<Míša> mu napiš od bráchy!!!
<bebkok> rekne mi at si vyseru oko
<bebkok> :D
<Míša> zkus to
<bebkok> ok
<Míša> ale ne vysrat si oko
<Míša> ale zeptat se brachy
<bebkok> no to rikas brzo!!!
<Míša> :D
Komentář: nepovedlo se
<a> Dobry den, dosahli jste 75 % mesicniho datoveho limitu. Pri dosazeni 100 % vam bude docasne snizena rychlost prenosu dat. Hezky den, Vodafone.
<b> Ale ja nemam vodafone?
<a> Ja vim, sem ze 75 % udelal 175 a preposlal to kamosovi.
<b> A co ti na to rekl?
<a> Nic, zacal si stezovat, ze Vodafon je debilni operator a ze se na ne vy*ere.
<a> Tak sem se zeptal proc. On mi vlastnimy slovy popsal tu zpravu a ze jim tam volal, co to ma znamenat. Rekl jim, ze nema mobil co podporuje jakekoliv datove pakety, kdyby ho mel, tak na net stejne nechodi, ptz ma notas s pripojenim a ani neni u Vodafonu. A navic se mu vysmali okolo stojici, nenucene prihlizejici, kamosi.
<b> A priznas se mu?
<a> Si blazen? By me za to zezral.
<b> Doufam ze na to prijde a nakope ti pr*el :-D
Komentář: Au. Uz na to prisel.