Nejlepší hlášky

<a> Co děláš zítra?
<b> Asi pojedu na noc muzeí do Brna..
<a> To znám.. Viděla sem jedničku i dvojku!

Komentář: Když si někdo plete noc muzeí a Noc v muzeu.. :D

<a> Dneska nemuže byt konec světa ! Protože na seznamu je i horoskop na zitra !

<ona> přítelkyni nepotřebuješ, to je nůďo
<on> nepotřebuju no, ale chtěl bych
<ona> to příjde samo určitě :D (teď se moc dívám na romantické filmy)..ona dojde, uvidíte se, zjistíte že ste se hledali 1000 let, skočíte si do náruče a vše bude boží :D dobře, to je pohádka :D
<on> já se dívám moc na sci-fi, tak jsme na tom podobně ;)

<a> mas taky prazky?
<b> ne... my máme nekřesťanskou školu, tak tam chodíme o Vánocích i o Velikonocích a někdy i v sobotu

Komentář: že jí to nepřišlo divný...

<á> Jakou máš grafickou kartu?
<> Nvidia.
<a> Takže kdybych se tě zeptal, jak se jmenuje tvoje matka, tak mi odpovíš bílá žena?

<b> Tady už druhej den neni nic k jídlu. Já mám takovej hlad, že se radši nehýbám, abych náhodou nevydala moc energie a neměla hlad ještě větší.
<d> to je dobrý řešení
<b> A myslíš, že mi to pomůže jako argument, až přijde máma a začne řvát, že je tu nepořádek?
<d> rozhodně ne :-D

<a> stahuješ něco?
<b> předkožku
<a> a na kompu?

Komentář: jak to dopadá, když 2 počítače mají jeden router

<a> Kvůli dementnímu připojení jsem stahoval skoro 6 hodin jeden malej "avi" soubor. Ve chvilce spadne net a stáhování pryč!!
<a> Už bylo skoro za polovinou..
<c> no vidíš, nevýhoda tý tvý Wi-Finy..
<b> Já bych se naštvala a kopla do toho
<a> Blázníš?! To já bych si se svou šikovností akorát tak zlomil nohu.
<b> Tak bych do toho trochu plácla :)
<a> Ah.. To jsem udělal: Sehl jsem se k tý bedně, celej rudej naštvaností sem do ní třísk (rukou). V tu chvíli mě v ruce něco začalo bolet tak jsem vyjekl a třískl hlavou o stůl. Vylil jsem si pití na záda, znovu jsem se lekl a když jsem se vyprošťoval z toho blbýho místa pod stolem tak sem si narval hlavou o comp..
<a> Zkaženej Den..
<c> Ups..

Komentář: Řetězovej efekt naštvanosti, a nakonec to stejně nejvíc bolí toho kdo ho vytvořil.. :(

<a> Kdo se smeje naposledy, ma nejvetsi ping
<b> to je hodne starej vtip, kamo
<a> tak vis co Furt lepsi nez preferovat javu, protoze funguje na vsech platformach je jako preferovat analni sex, protoze funguje na obou pohlavich

<a> jů te se mi přes naši wifinu stáhly balíčky rychlostí 7 MB/s
<a> což jí teda fakt nevěřím
<b> jů... já když balím dárky na vánoce, tak když pořádně zaberu za stuhu, tak taky stáhnu balíček docela rychle
<a> ted jsem zkusil testovací stromeček, speedmeter.cz a prý 1,8 MB/s, čemuž věřím
<a> doprčic
<b> copak?
<a> právě se mi povedlo na našem serveru nainstalovat knode
<a> místo u sebe na počítače
<a> debilní debianí distribuce, proč se ovládají podobně ...
<b> já tě asi zastřelím...
<b> Takže jsi stahoval balíčky rychlostí 7 MB/s na náš server místo k sobě?
<a> tak nějak :)

Komentář: konzole jako konzole ...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.