Nejlepší hlášky

<a> "Prezident Zeman letí na sjezd ČSSD vrtulníkem. Pokud letí Mi-17, tak jsme v tom všichni za nějakých 300-400 tisíc. Mám takový hřejivý pocit."
<b> "Opakujte si "Smolensk... Smolensk" a hned vám ty peníze přijdou tak nějak lépe vydané, ne?"

<a> tak jsem si taky zřídil to penzijní pojištění... Jsem zavázanej na 37let :/
<b> hehe, upsal jsi se ďáblu?
<a> no, asi vážně jo, protože státní příspěvky vychází na 66600Kč

Komentář: šťastná náhoda?

<a> Slováci se podíleli na natočení Bathory, pak natočili Jánošíka... Co natočí příště?
<b> Za pár let to bude Mečiar...

<a> Hej chlape, sorry za kritiku, ale už by si se sebou mohl něco dělat.
<b> Co tím myslíš?
<a> Furt sedíš u PC, ty špeky z tebe samy od sebe neopadnou.
-!- b is now known as /b
</b> Lepší?
<a> ...

Komentář: Bold

<a> To XXX to je zajímavý film, ale má jeden problém...
<a> Vedle Prahy stojí šestitisícovka s vilou na úpatí.
<b> To je Říp!

<a> musím se sestřenkou koukat na Tisíc a jedna noc
<b> náhodou to je bezva :)
<b> to jsem měla vždycky ráda ^^
<a> já opravdu ne
<a> kdybych se chtěl kouknout na kompletaci těch nejblbějších romantických scén tak se kouknu na porno.

<a> netusis proc je vyzadovany u kodovani 8 z 10ti udrzovat nulovou slozku ss?
<b> SS to byli němci ne?
<a> jasne
<a> je potreba zastrelit 8 z 10ti nemcu a tim udrzis slozku jednotek SS ve spolecnosti na nule... to bude urcite ono

Komentář: VUT FIT: otazka na funkcnost rozhrani SATA

<a> Dnes jsem se v práci zase ztrapnila.
<b> Copak?
<a> Byla jsem na záchodě a spadl mi mobil, ten se celej roztříštil, tak jsem ho složila a on nešel, už jsem ho chtěla vzít do opravny, ale naštěstí jsem v práci potkala <c> a on se mi na něj podíval. Mobil rozložil, podíval se dovnitř a zeptal se mě: "Kde je baterka?". Baterka samozřejmě spadla pod mísu, takže jsem ji neviděla a mockrát jsem mobil zevnitř neviděla, takže se mi ani nezdálo, že tam něco chybí. Ještě že jsem ho potkala, jinak bych s tím do té opravny šla :D
<b> No, tam by na tebe vzpomínali pěkně dlouho :D

<MaXiM> vypadám jako kdybych se mečoval...
<otas> to si byl na rytířských závodech nebo co ?
<MaXiM> ne holil jsem se!

<a> Zdary.Tak jsem myslel,ze me spravce site uz nemuze prekvapit,ale opak je pravdou
<b> Cus...copa neco lepsiho nez jeho dopravni prostredky ?=DD
<a> No to nevim,ale prohlasil vetu "hygiena je zbytecna"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.