Nejlepší hlášky
<a> "Prezident Zeman letí na sjezd ČSSD vrtulníkem. Pokud letí Mi-17, tak jsme v tom všichni za nějakých 300-400 tisíc. Mám takový hřejivý pocit."
<b> "Opakujte si "Smolensk... Smolensk" a hned vám ty peníze přijdou tak nějak lépe vydané, ne?"
<a> tak jsem si taky zřídil to penzijní pojištění... Jsem zavázanej na 37let :/
<b> hehe, upsal jsi se ďáblu?
<a> no, asi vážně jo, protože státní příspěvky vychází na 66600Kč
Komentář: šťastná náhoda?
<a> Slováci se podíleli na natočení Bathory, pak natočili Jánošíka... Co natočí příště?
<b> Za pár let to bude Mečiar...
<a> Hej chlape, sorry za kritiku, ale už by si se sebou mohl něco dělat.
<b> Co tím myslíš?
<a> Furt sedíš u PC, ty špeky z tebe samy od sebe neopadnou.
-!- b is now known as /b
</b> Lepší?
<a> ...
Komentář: Bold
<a> To XXX to je zajímavý film, ale má jeden problém...
<a> Vedle Prahy stojí šestitisícovka s vilou na úpatí.
<b> To je Říp!
<a> musím se sestřenkou koukat na Tisíc a jedna noc
<b> náhodou to je bezva :)
<b> to jsem měla vždycky ráda ^^
<a> já opravdu ne
<a> kdybych se chtěl kouknout na kompletaci těch nejblbějších romantických scén tak se kouknu na porno.
<a> netusis proc je vyzadovany u kodovani 8 z 10ti udrzovat nulovou slozku ss?
<b> SS to byli němci ne?
<a> jasne
<a> je potreba zastrelit 8 z 10ti nemcu a tim udrzis slozku jednotek SS ve spolecnosti na nule... to bude urcite ono
Komentář: VUT FIT: otazka na funkcnost rozhrani SATA
<a> Dnes jsem se v práci zase ztrapnila.
<b> Copak?
<a> Byla jsem na záchodě a spadl mi mobil, ten se celej roztříštil, tak jsem ho složila a on nešel, už jsem ho chtěla vzít do opravny, ale naštěstí jsem v práci potkala <c> a on se mi na něj podíval. Mobil rozložil, podíval se dovnitř a zeptal se mě: "Kde je baterka?". Baterka samozřejmě spadla pod mísu, takže jsem ji neviděla a mockrát jsem mobil zevnitř neviděla, takže se mi ani nezdálo, že tam něco chybí. Ještě že jsem ho potkala, jinak bych s tím do té opravny šla :D
<b> No, tam by na tebe vzpomínali pěkně dlouho :D
<MaXiM> vypadám jako kdybych se mečoval...
<otas> to si byl na rytířských závodech nebo co ?
<MaXiM> ne holil jsem se!
<a> Zdary.Tak jsem myslel,ze me spravce site uz nemuze prekvapit,ale opak je pravdou
<b> Cus...copa neco lepsiho nez jeho dopravni prostredky ?=DD
<a> No to nevim,ale prohlasil vetu "hygiena je zbytecna"