Nejlepší hlášky
<ona> z té příkazové řádky je to stejně nejlepší :-)
<ona> nejzábavnější :-)
<ona> děkuju moc :-*
Komentář: tohle je pocta
<Prodigy> to je stejne legracni ze nasdilite par giga porna a je o to stokrat vetsi zajem jak o zbylych 200 GB co sharujete
<a> Caw, koupyl jsi to bílí víno?
<b> ...
<a> *býlí
<b> ...?
<a> bílý... to je jedno xD tak koupyl?
<b> ...nekoupiiiiil... xD
Komentář: jasná čechaa... xD
<a> zvyklej na 2 MB
<a> a tata: otestuj jak valí připojení... tak jsem koukl na dsl.cz a hodil jsem tam ten tachec...
<b> no to stejný asi když nám zvedli teď z té 4ky na 8
<a> pyčo vylítlo to nahoru jako sperma panice kterýmu ho poprvý kouří baba
<b> hrubý přirovnání :)
<a> ze života...
Komentář: c´est la vie...
21:55 <on> za pul hodinky jsem zpátky
21:55 <ona> ok :)
23:49 <ona> no kde jsi? prej na jedno pivko :) jdu spát, papa
01:54 <on> papa, už jsem tady, pěkné sny... číšník byl v klidu a při zavíračce nás nevyhodil a nechal nás trošku přes limit :)
01:55 <on> takže jsme to trochu nazahli :)
01:55 <on> eee, teda natahli jsem chtel napsat
01:55 <on> jááj
01:56 <on> nejsem opilej! :-D
Komentář: možná trochu ;)
<bobisu> Kafe s grafičkou?
<Wladass> grafička :) ... ta asi umí chytit péro do ruky :)
Komentář: wowresource@quakenet.org
<a> Coto? Ségra se neozvala, že nejde pustit počítač. Chtěl jsem se za ní zase stavit :-D
<b> Nemělo cenu koupila si novej, tak jsem ho vzal na střelnici a pořádně se na něm vyřádil. Vždycky jsem šílel z toho větráku
<a> Ty magore, vždyť to udělal ten jumper na restartu
<b> Já vím....vždycky jsem šílel z toho větráku ;-)
<a> PROSIMVAS na cem jede ten minecraft vzdycky kdyz se pripojuju tak mi neco zacne piskat z kompu
<b> na jave
<b> zkus nalejt do pc kafe
<a> ta takhle piska jo
<b> treba to pomuze
<a> ok
<a> a staci kakao
<b> jo myslim ze jo
<b> klidne i caj
-!- <a> has left #majncraft
<b> lol :DDDDD
* c xD
-!- <a> has joined #majncraft
* d mg to snad neudelal ne?
<b> ticho
* d to by byl fakt lamer :-D
<a> ty si hajzl sem to tam nalil a vypnul se mi pc
<a> jsem ted na notebooku
* d ale uz to nepiska ne?
* e to funguje jen na notas s kakaem
<b> lololololololol :DD
<b> tak to je krutyyy :D
<a> fakt?
<b> jj
<a> tak ja to naleju i na notak
<b> musis zespoda
-!- a has left #majncraft
Komentář: Tak to je když se hraje minecraft :D
<AdamWx> Tukeneee, prosiiiim, dej si neviditelnost :(
<Tukan> Však už jsem si ju dával ;)
<AdamWx> Ale já to neviděl :(
<a> chtěl bych se zeptat jakto,že mi nejde wifi na telefonu...? :( slyšel jsem něco o stylu šifrování ... jakože G1čka neumí WPA2 atd,ale nevím,no...poraďte mi prosím ... díííky
<b> A v čem je problém neumíš si ji zapnout nebo se jen telefon nepřipojí do sítě.
<a> No je mnoho duvodu které je tezke presne urcit. Muze to byt tím a nebo taky tam tim. V nejhorsim pripade to muze byt uplne necim jinym.
Komentář: Ztráta času s blbcema