Nejlepší hlášky
<a> pustil sem si film
<a> a ten kreten, co k tomu delal titulky
<a> vzal anglicky a hodil je do Google Translatoru
<a> takze original zni "-I have no ticket -I know, it's ok" a titulky "-Mam listek -ja vim, je to nic"
<a> Tak jak ti šel ten pohovor, nebo co to bylo?
<b> ae jo, ae udelal sem si tam hnedka napoprve pekny trapas...
<a> Copak?
<b> sem dostal nejaky papir na vyplneni a tam byla kolonka DPČ a ja nevedel ctj, tak jsem zhluboka pozvdechl a potich jsem zaklel: "ach, dpč..." a vyznelo to asi trochu jinak podle pohledu komise
Komentář: DPČ = Dohoda o pracovní činnosti
<clovek1> nechal som si tam u vas tasku billa
<clovek1> tak mi ju tam nechaj to je jedina co mam
<clovek2> ok ale ja zadnou nevidim
<clovek2> jo je tu
<clovek2> a smrdi hovnem
<clovek1> jj to je ona
<a> Zdar, ideš dnes na tu skušku.
<b> jj idem
<a> o ktorej tam budeš??
<b> o 3
<b> a ideš v saku??
<a> Nie, idem v teplakoch, teniskach a šušťakovej bunde :D
<b> No ale on vravel že musime mať sako.
<a> tak co, tak jaký byl ten matroš, co jsem ti doporučil??
<b> vím já? matce má z toho blikají barevně ruce a otec má místo uší na hlavě šišky
<a> :-D aha, takže si s tím spokojen jak vidím
<b> nojo chlape.vůbec nevíš, ne každý drak je takový hodný jako tady tento
Komentář: kvalitní věc opravdu :-D
<a> A mám asi zlomenej prst :(
<b> jaktooo?
<a> Jsem blbě nakop Merunu..
<b> no nee ty si skousel hrat fotbal? :D
<a> Ne, nasrala mě sestra...
Komentář: Meruna je sestra <a> - Veronika > Veruna > Meruna
<^5Ech^20:> ja jsem si jednou osolil kakao :D
<Martysek:> To já jsem si jednou osolil párek v rohlíku .
<Martysek:> Tím nechci tvrdit že by bylo normální ho osladit.....
Komentář: Logika ?
<A> Jednou jsem takhle šel s kamošem na pivo
<B> S Honzou?
<A> NE!!! S KÁMOŠEM!
<a> ale no tak
<a> kdyby si programoval babu
<a> tak by si vytvoril tridu zena s dvema datovymi atributy
<a> private boolean peknaCara
<a> private int cisloKoz
<a> kdyby to byly zname kurevnice, tak by si akorat zmenil modifikator pristupu <a> na public
<a> cus jdes teda na to pivo?
<b> ne jeste nemam hotovej ten ukol...tak si zatim neco zahraj treba ne?...
<a> nemam naladu na hry :)...jsem nadrzenej na to pivko...
<b> tak si pust P
<a> taky me to napadlo, ale mam v pokoji sestru :(
<b> no vidis...tak ti muze pomoct...:D
<a> debile!
<a> neni to tvoje sestra :)