Nejlepší hlášky
<a> Hele, nemáš doma nějakou velkou tv na půjčení? Matce odešla a mě nebaví poslouchat ty její kecy, jak život stojí za hovno, protože na jinou nemá.
<b> Mám tu 4 15"
<a> Zeptám se jestli by to stačilo :-)
<b> Jestli chce velkou, dám ti všechny a slep jí je izolepou :-D
<a> Ty jsi vůl, ale taky mě to napadlo :-D
<Kiko> Cau dodo mas cas?
<Doderko> jj je 20:22
<Kiko> :D
Komentář: zo steamu
<on> to byli časy...kdy sem se koupal s gumovou kačenkou bobem :)
<ona> jéé to já měla taky gumovejch věcí ;)
<on> ty zlobivko :D
<ona> ale :D na hraní ;)
<ona> teda...:D pstě když sem byla malá xP
<on> uplně chápu :) stejně si zlobivá :D :-*
<a> Nechtěl bych se jmenovat Kžeček
<b> Taky bych se nechtěl jmenovat Kžeček
Komentář: Štěpán Křeček
<a> ........--------.,Ł.-ůl----,.,*$.,Ł
<b> co je ?
<a> ale, pokapal jsme si horčicí klávesnici a ted ji nemůžu z toho dostat...
<a> chci utéct před životem...
<b> Tak proč nespácháš sebevraždu?
<a> protože rád piju.
<Sváťa > tvl , ja mam tady johanku , a ona uz od 8 spi ... co s ni???
<masina> :D:D:D:D:D:D
<masina> polej ji vodou :D
<Sváťa> myslis ze mi pak da ??
<masina> jj facku :D
Komentář: rada nad zlato
<a> Ty vole ten ping je hroznej
<b> Ty máš aspoň 10 já mám 250
<a> Ty vole to ti packety nosí ježíšek jednou za rok ne? :D
-!- <b> has left #server [Není divu už byl květen :D]
Komentář: CS 1.6 250 ping wtf? :D
<A> Ahoj, jak se vede? co je novýho v tom vašem městě?
<B> Dobrý, akorát tam už tak 3 roky nebydlím. Co ty?
<A> No já už tak 5 let !:D
<a> Ale já tě miluju
<a> Ta pani se smála když si mi to v pátek říkal jak sem stál na těch schodech
<b> Asi jí to vyndalo
<a> Jn ...
<b> Takový citový vzplanutí viděla jen ve filmu Zkrocená hora
Komentář: Dva kamarádi si píšou hezké věci...