Nejlepší hlášky
<katy85> opytaj sa gusta ci bie co je to kuprezak
<katy85> vie
<Master221> ze nie
<katy85> tak mu povedz ze to je on... kurva prezlecena za kamarata
<katy85> ale kuprezak znie lepsie
Komentář: neviem ktore z tych dvoch. tazky vyber
<a> vies co sa mi stalo?
<a> vies jak moj pes furt masturbuje... tak zvyjacne o robi pred kuchynou, cela podlaha je vzdy od spermii
<b> bleeeeeeee :D
<a> tak jak som siel do kuchyne tak sa sa smykol na jeho potomstvu a pekne si buchol o stenu rameno :)
<b> si sikovny :D :D :D
<a> zahrajeme si fotbal?
<b> kk
<a> kick
<b> kick
<a> kick
<b> kick
<a> kick
<b> kick
<a> kick, goool
<b> neplatí byl si v ofsajdu
Komentář: IT slovní fotbal po icq
<frczi> ja chci delsi prazdniny :D
<Alien-cool> si stezuj smoulo... ja sem v praci :-/
<frczi> no tak to je krasna prace kdyz tam mas pc a pripojeni k internetu ne?
<Alien-cool> mno... delam admina :-P
<frczi> no tak top beru zpatky :D
Komentář: lide.cz
<jerry> sem myslel ze prijel honza na fechtlu
<jerry> :D :D a byl to nakej dedek na motorovym kole
<Lenulka> :)
<jerry> docela cumel kdyz sem rekl zdar pico
<a> Tvl mal si byť dnes v škole učiteľka s plačom odišla z triedy :D
<b> čo sa stalo?
<a> No <c> vyrušoval a učiteľka sa ho spýta "čo budeš robiť keď nedostaneš maturitu keď sa neučíš a vyrušuješ" a <c> nato že "neviem asi učiteľa" všetci sme dostali výbuch :D a chúďa odišla z hodiny...
<A> N€vi n€kdo, jak pr€pnout aby js€m m€la normalni €? :D...A misto cis€l s€ mi n€spoust€ly vid€a? :D
<B> si jiný bavič:DDD
<A> Vsak d€l€jst€ si z€ m€ prd€l :D..H€j mi prost€ kocour pr€utikal pr€s klav€snici a takhl€ to dopadlo :D...ja chci €€€€..:D
<a> rofl
<a> přišel mi spam, dole link na unsubscribe, tak kliknu a:
<a> In order to better serve you in the future, we are currently performing maintenance
<a> pffff... az si nekdy zahrajes squash, tak pochopis, proc me boli zadek :)
<Gogo> a vidělas moje pfko?
<Lucka> jj hefký
<Gogo> to jo :D
<Gogo> ale dík
<Gogo> pro freiwyho to byla asi radost, stahovat 8 GB film ve vysokym rozliseni kvuli jedinymu obrazku :D
<Lucka> eh?
<Gogo> sem chtel presne tenhle obrazek ale nikde na netu sem to nemohl najit. tk sem ho poprosil at mi to stahne pac ma rychlej net