Nejlepší hlášky

<katy85> opytaj sa gusta ci bie co je to kuprezak
<katy85> vie
<Master221> ze nie
<katy85> tak mu povedz ze to je on... kurva prezlecena za kamarata
<katy85> ale kuprezak znie lepsie

Komentář: neviem ktore z tych dvoch. tazky vyber

<a> vies co sa mi stalo?
<a> vies jak moj pes furt masturbuje... tak zvyjacne o robi pred kuchynou, cela podlaha je vzdy od spermii
<b> bleeeeeeee :D
<a> tak jak som siel do kuchyne tak sa sa smykol na jeho potomstvu a pekne si buchol o stenu rameno :)
<b> si sikovny :D :D :D

<a> zahrajeme si fotbal?
<b> kk
<a> kick
<b> kick
<a> kick
<b> kick
<a> kick
<b> kick
<a> kick, goool
<b> neplatí byl si v ofsajdu

Komentář: IT slovní fotbal po icq

<frczi> ja chci delsi prazdniny :D
<Alien-cool> si stezuj smoulo... ja sem v praci :-/
<frczi> no tak to je krasna prace kdyz tam mas pc a pripojeni k internetu ne?
<Alien-cool> mno... delam admina :-P
<frczi> no tak top beru zpatky :D

Komentář: lide.cz

<jerry> sem myslel ze prijel honza na fechtlu
<jerry> :D :D a byl to nakej dedek na motorovym kole
<Lenulka> :)
<jerry> docela cumel kdyz sem rekl zdar pico

<a> Tvl mal si byť dnes v škole učiteľka s plačom odišla z triedy :D
<b> čo sa stalo?
<a> No <c> vyrušoval a učiteľka sa ho spýta "čo budeš robiť keď nedostaneš maturitu keď sa neučíš a vyrušuješ" a <c> nato že "neviem asi učiteľa" všetci sme dostali výbuch :D a chúďa odišla z hodiny...

<A> N€vi n€kdo, jak pr€pnout aby js€m m€la normalni €? :D...A misto cis€l s€ mi n€spoust€ly vid€a? :D
<B> si jiný bavič:DDD
<A> Vsak d€l€jst€ si z€ m€ prd€l :D..H€j mi prost€ kocour pr€utikal pr€s klav€snici a takhl€ to dopadlo :D...ja chci €€€€..:D

<a> rofl
<a> přišel mi spam, dole link na unsubscribe, tak kliknu a:
<a> In order to better serve you in the future, we are currently performing maintenance

<a> pffff... az si nekdy zahrajes squash, tak pochopis, proc me boli zadek :)

<Gogo> a vidělas moje pfko?
<Lucka> jj hefký
<Gogo> to jo :D
<Gogo> ale dík
<Gogo> pro freiwyho to byla asi radost, stahovat 8 GB film ve vysokym rozliseni kvuli jedinymu obrazku :D
<Lucka> eh?
<Gogo> sem chtel presne tenhle obrazek ale nikde na netu sem to nemohl najit. tk sem ho poprosil at mi to stahne pac ma rychlej net

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.