Nejlepší hlášky
<a> Tyjo, když si vzpomenu na pátek,tak se mi ještě teď zvedá kufr :-!
<b> Pamatuješ na ten pořad Kufr se Zedníčkem?:-D
Komentář: <b> určitě soucítí:-D
<a> potřebuju prachy :(
<a> a práci hlavně :(
<b> já mám práci
<b> su sedřený jak kokot
<b> a prachy nemám :D
<a> :D
Komentář: ostraváci
<a> voe ideme na pivo? :)
<b> Prečo som vôl?
<a> nejaky debil ti nadaval do volov? ja si to s nim rozdam!
<b> Poďme radšej na to pivo...
Komentář: degeneracia... z piva? :)
<a> No nic, dopiju džus a jdu si užít dárku od tetičky.
<b> vibrator? :D
<a> Ne, kartáček na zuby se dvěma extra tubama elmex pastamy.
<b> delas si prdel? xD
<a> Ah, kéžby.
<a> caf ides zahrat?
<b> nn idem sa ucit
<a> no len aby ta z toho ucenia ruka nebolela
<a> Já bych byl pro aby se na Twitteru zavedl test inteligenci př iregistraci...
<b> To by si pak zůstal jen na FB...
<a> za tim všim stojí Kaddáfí...
<b> Za čim? To je ten z Tisíce a jedný noci ne?
Komentář: blondýna
<ona> víš jaké je životní moto žen ??
<ja> nevím ?!
<ona> "Co chci,dostanu.Co ne,to si vydupu !"
Komentář: to mě zabilo :D
17:30 <a> Jdeš kalit?
11:00 <b> jo byl sem xD
Komentář: tak tomu řikám včasná odpověd ;)