Nejlepší hlášky

<a> Doufám, že nevytuhnu příliš brzo, protože nad náma v noci zase píchali, nebo co, a samozřejmě jsem nemoh' usnout.
<a> Deme*ti.
<a> Já bych to zakázal.
<a> Kopulaci bych lidem povolil jen jednou za deset let.
<a> Pro většinu z vás to bude znamenat o mnoho méně sexu.
<a> Pro mě o mnoho více.

<a> ludi, ktori pouzivaju slovo musiet by mali zavriet
<a> lebo musis = bud to urobis, alebo bude zle = vydieranie = trestny cin = basa

Komentář: filozof jeden...

22:03 <Majky> Na fri stránke, napravo dole v menu je "žtlá knižka".
22:03 <Straaths> Vpravo je tam, kde je pravá ruka?
22:04 <Majky> Aha.. Tak potom vľavo.. som sa díval z pohľadu kompu :D

<a> Cože, ty se koukáš na hentai?
<b> Dívám co na tom, ale příjde mi to trapný
<a> U tebe mi to přijde jako blbost, víš vůbec co je hentai?
<b> Jo, ale Jetix je lepší
<a> ???
<b> No hentai je snad ta stanice na kabelovce kde dávaj ty japonský kreslený pohádky nebo ne?

<ona> tak jsem si dneska zvrhla colu na mobil..
<on> a funguje??
<ona> No nejdriv se trosku zasekavali tlacitka, ale pak sem z nej tu colu vyplachla pod vodou, vysusila a uz celkem jde
<on> pod vodou??? Tak tys me vazne dostala zenska xD

Komentář: A to neni blondynka.. :-D

<a> zdar byl sem se projit a zkus hadat koho sem potkal
<a> no zasel sem si koupit cigarety, nakonec sem vysel z obchodu a potkal sem tvoji mladou s cizim chlapem
<a> mel by sis to vyresit....:-/
<b> prosimte ted sem te nevnimal muzes mi to zopakovat ?
<a> ty si vul.....

<Patta> na kotniky pri volejbale je expert tatka..
<Vocko> Doktor?
<Patta> ne, pripad pro doktora

<Ona> Už ve škole jsme se učili že je rovnoprávnost a proto že by měli muži ze slušnosti nechat nás ženy posadit.

<Jozef> marek umyt zuby ,vycikat , umyt ruky , pomodlit ruzenec a spat !
<Marek> jžoak očo ťo jebeš za koktoiťny?
<Marek> a ja zružeenč neviejm
<Jozef> tak prajem dobru noc a skore vyriezvenie
<Marek> aj ja geber
<Marek> a ja som teriťčedgfvvy do poiči
<Jozef> co si ?
<Marek> s
<Marek> teižťzgvyf
<Marek> treigvtzy
<Marek> boha
<Marek> treivzvy
<Marek> trijezby
<Jozef> hej vvidim
<Marek> triezvby
<Marek> vboha

Komentář: :D sobota :D

* a is typing
<b> čau
<a> nazdar
<a> hej!
<a> to není fér

Komentář: V tomhle miluju QIP :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.