Nejlepší hlášky

<m0na> nejses konektlej O_x
<Switch> no to znamena, ze dotaz neprobehl
<Switch> jsem!
<m0na> no
<m0na> tak v tom pripade neexistuje tabulka `clanky` ;)
<m0na> jinej duvod neexistuje
<Switch> se podivam
<Switch> jezisi :D
<m0na> lol, co jsem rikala :)
<Switch> databaze existuje, ale tabulka je v jine databazi :D
<m0na> no me to bylo hnedka jasny
<m0na> jenze si rikal ze "neee"
<Switch> a nejlepsi na tom je, ze to neni ani na tomto pocitaci, ale na tom za mnou

<a> cannot eject volume
<a> ?!
<b> hm robis to na PC alebo notebook?
<a> PC
<b> hm a nemas tam nahodou nabootovany linux live?
<a> aha

<a> přišel mi email
<a> chceš vědět kdy?
<b> jo? :D
<a> 1. 7. 2009 20:55
<a> :D
<b> ? :D :D :D :D
<b> přišel z budoucna

Komentář: 19:38 1. 7. 2009

<Smaug> aky je plan?
<Matt> najprv obsadime rakusko
<Matt> nasledne na to ostatne nemecky hovoriace krajiny
<Matt> postupujeme na juh na fr a sp
<Matt> potom anglicko
<Matt> hned po obsadeni anglicka kapituluju ostatne krajiny europy okrem ruska
<Matt> tych rozbijeme v CSKu 5 na 5
<Matt> a ameriku dam ja sam v pvp
<Matt> a svet je nas
<Smaug> co japonci?
<Matt> to nam pripadne automaticky uz... taky narod nekladie odpor
<Matt> ale teraz k dnesnemu planu
<Matt> ako ten poker?

Komentář: wtf?

<a> 6. Naprogramujte hru KAMENE (známa aj ako hra 16). V uzavretej hracej ploche je 16 miest, ale len 15 kameňov. Na kameňoch sú zapísané čísla 1..15. Kamene sú pomiešané. Úlohou hráča je posúvaním kameňov zoradiť ich tak, aby čísla na nich išli za sebou od 1 až po 15, posledné pole zostane prázdne. Hra sa bude ovládať šípkami. Keď stlačíte šípku vpravo, kameň naľavo od medzery sa zasunie na jej miesto, keď stlačíte šípku hore, kameň nad medzerou sa posunie na jej miesto atď. Nezabudnite, že kamene treba náhodne pomiešať, ale tak, aby sa hra dala naozaj dohrať.
<a> iba totok je to jedne priklad :D
<a> vsetky su taketo tam
<a> v dvojrozmernyhc poliach
<b> ale no faaaajn....
<b> a program co jej oholi nohy by nechcela?
<a> ako vsetky su tam taketo **tske uplne ze fakt riadne, iba s textoviymi co su sa daju v pohode ale totok 0 bodov u mna, <c> tiez rezignovala s 2 rozmernych :D
<b> ze vytvorte program co vytvori virtualnu karbobrusku ktorá sa vysunie z monitora a oholi mi nohy... zakazdým ked bude tupá program sa automaticky nabrusi diamantami a bude pokravocat... uzavrite program do cyklu pretoze moje nohy su neoholitelne...

Komentář: reakcia na domacu z inf na strednej

<a> som kodil do pol tretej
<b> fuha, riadny ulet... :)
<b> ja tiez vlastne :((

<a> copak budes tisknout?
<b> no tvoje fotky si pod polštař davat nebudu
<a> jako by si mi cetla myslenky, zrovna jsem psal ze beztak moji fotku
<b> no ja vim... k dokonalosti už mi chybi jen pero mezi nohama že
<a> jo no moje :D

Komentář: jo jo holka vi co chce :)

<a> to je jako v tom slovenskym "Aj mudry schybi" (neco jako nikdo neni dokonaly), tak prej, naka zenska na otázku: "Dokázala byste vyjmenovat vyjmenovana slova po Cé?" "jééé... po Céé? to já bych po tech letech nevedela ani po Aáá."

<a> Pokoj luxusní, s mikrovlnkou, ledničkou, kávovarem (kterej se mně povedlo v té mikrovlnce rozpustit...)
<b> cože? Rozpustit kávovar?
<a> jo
<a> Sem v něm měl uvařený kafe, ale už bylo studený. Taxem si je chtěl ohřát a strčil sem tu nádobku z kávovaru do mikrovlnky.
<b> a co s tím budeš dělat?
<a> Sešroubuju
<a> od čeho jsem technik...

Komentář: Technik...

<ona> budeš zejtra na přednášce?
<on> ano
<ona> já už snad taky
<on> pročpak jsi tam nebyla ted?
<ona> jsem v HD
<on> to jako 720p?
<ona> ?
<on> no jseš přeci HD ready 1280x720p :-D
<ona> co to meleš
<on> no přecházíš zřejmě z klasického analogového vysílání v normě PAL na nový digitální v HD ready 1024x780 a budeš tak krásně vidět i v detailech dříve nepoznaných, každá tvá piha bude mít vlastní tečku na obrazovce :-)
<ona> ježiš jdi se vycpat normálně

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 13 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 36 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 42 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.