Nejlepší hlášky

<a> jak premenim to 3gp na neco ineho
<b> proc bys to delal
<a> bo mam jeden program na mobil a chtel bych zvetsit kvalitu videa... a ten program nemoze to video najit
<b> zvetsit kvalitu videa? :-D
<a> j
<a> ze 128 kbps na 196

<Rampaged> Heeej mam novy poznatek...
<Pecan> ooo :-O
<Pecan> jaky?
<Rampaged> ze Pepa Strach je zrejme ze skotska
<Pecan> Jakto? nosi kilt? :-D
<Rampaged> no... dva proste duvody... je to skot, a ma dudy... :-P
<Pecan> :-D jj dudy
<Pecan> :-D jj skot

Komentář: snad jen ze dudy byly mysleny jako "kozy", "prsa" ktere jsou u nej vetsi nez ma vetsina slecen

<a> ve středu máme olimpiadu z čestiny a já tam jdu a vůbec se mi tam nechce
<b> se nedivim, kdyz ani nevis jak se pise olympiada

Komentář: reprezentat školy jak má být:)

<a> Jak poznám kuřecí od vepřového?
<b> Podle barvy.
<a> Aha a kuřecí je teda ff917b nebo cd3131?

Komentář: Informatik v kuchyni

<čech> zkoušel jsem to přeložit, ale není to ono, ta polština tam prostě sedí. V jiném jazyce už to tak nezní.
<polák> takhle se smějeme ruským vtipům, v polštině už to nezní dobře.
<čech> no poslední ruský vtip si pamatuju snad z roku 1968 a ani ten moc vtipnej nebyl...

<a> čims násobil tu první rovnici v úkole?
<b> aha,matika
-!- <b> has left

<a> Už jsem z toho warezu zblblej...
<a> Dneska si koupím flašku pití a čtu: "Datum max. spotřeby na víčku". A říkám si: "Škoda, že nemám origo". :-(

<a> Kto je tu linux USER?
<b> Ty :D
<a> to bola skor prosba bo potrebujem pomoc

-!- Venca has joined #FAQ
<Venca> zdarec lidi potřeboval bych poradit...nevíte jak se jmenuje ten program co blokuje komunikaci z a na internet?
<Bambus> myslíš azbest wall??
<Klobasshunter> to je vůl :D

Komentář: ano ano nehořlavá zeď to je :)

<a> mám pr tebe takovej quest jo :)
<b> ok
<a> přečti tenhle řádek zleva doprava : žába žába žába žába žába žába žába žába žába žába žába žába
<b> ok
<a> teď to samí zprava doleva
<b> mám
<a> teď si to celý zopakuj : zleva doprava i zprava doleva
<b> mám
<a> teď si přečti zleva doprava tohle : žába slovo říct přinutil tě sem kolikrát koukáš to
<b> co to je za blbost? taky mám
<a> a teď si ten samej řádek přečti zprava doleva :)
<b> :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.