Nejlepší hlášky
<a> jak premenim to 3gp na neco ineho
<b> proc bys to delal
<a> bo mam jeden program na mobil a chtel bych zvetsit kvalitu videa... a ten program nemoze to video najit
<b> zvetsit kvalitu videa? :-D
<a> j
<a> ze 128 kbps na 196
<Rampaged> Heeej mam novy poznatek...
<Pecan> ooo :-O
<Pecan> jaky?
<Rampaged> ze Pepa Strach je zrejme ze skotska
<Pecan> Jakto? nosi kilt? :-D
<Rampaged> no... dva proste duvody... je to skot, a ma dudy... :-P
<Pecan> :-D jj dudy
<Pecan> :-D jj skot
Komentář: snad jen ze dudy byly mysleny jako "kozy", "prsa" ktere jsou u nej vetsi nez ma vetsina slecen
<a> ve středu máme olimpiadu z čestiny a já tam jdu a vůbec se mi tam nechce
<b> se nedivim, kdyz ani nevis jak se pise olympiada
Komentář: reprezentat školy jak má být:)
<a> Jak poznám kuřecí od vepřového?
<b> Podle barvy.
<a> Aha a kuřecí je teda ff917b nebo cd3131?
Komentář: Informatik v kuchyni
<čech> zkoušel jsem to přeložit, ale není to ono, ta polština tam prostě sedí. V jiném jazyce už to tak nezní.
<polák> takhle se smějeme ruským vtipům, v polštině už to nezní dobře.
<čech> no poslední ruský vtip si pamatuju snad z roku 1968 a ani ten moc vtipnej nebyl...
<a> čims násobil tu první rovnici v úkole?
<b> aha,matika
-!- <b> has left
<a> Už jsem z toho warezu zblblej...
<a> Dneska si koupím flašku pití a čtu: "Datum max. spotřeby na víčku". A říkám si: "Škoda, že nemám origo". :-(
<a> Kto je tu linux USER?
<b> Ty :D
<a> to bola skor prosba bo potrebujem pomoc
-!- Venca has joined #FAQ
<Venca> zdarec lidi potřeboval bych poradit...nevíte jak se jmenuje ten program co blokuje komunikaci z a na internet?
<Bambus> myslíš azbest wall??
<Klobasshunter> to je vůl :D
Komentář: ano ano nehořlavá zeď to je :)
<a> mám pr tebe takovej quest jo :)
<b> ok
<a> přečti tenhle řádek zleva doprava : žába žába žába žába žába žába žába žába žába žába žába žába
<b> ok
<a> teď to samí zprava doleva
<b> mám
<a> teď si to celý zopakuj : zleva doprava i zprava doleva
<b> mám
<a> teď si přečti zleva doprava tohle : žába slovo říct přinutil tě sem kolikrát koukáš to
<b> co to je za blbost? taky mám
<a> a teď si ten samej řádek přečti zprava doleva :)
<b> :D