Nejlepší hlášky
<on> kolikátýho stupně by byla popálenina, kdybych si šáhnul na železo co má okolo 800°C ?
<ona> osmistého? :D
<a> proč musí mít nový dres?
<b> protože nemůže hrát v dresu od krve
<a> a proč ho nemůže mít od krve?
<b> protože by pak musel hrát s náma
Komentář: MS v hokeji, Česko (červená) : Finsko (bílá), Ruutu měl krvavé zranění od rány kotoučem... (-:
<ona> nemyslíš, že máš už v pokoji solidní nepořádek? měl by sis to uklidit...
<on> !!!Notice: Undefined variable: pokoj!!!
<on> !!!Fatal error: Call to undefined function měl_by_sis()
<on> !!!Fatal error: Call to undefined function uklidit()
<on> !!!Notice: Undefined variable: konečně_už
<on> !!!Fatal error: Maximum execution time of 5 seconds exceeded
<on> !!!Warning: myslet() expects parameter 1 to be resource, boolean given
Komentář: Mladá sice neví, co to znamená, ale zhruba pochopila, že odpověď je "Ne, řešim php" :D :D
<a> muzes chodit? =)
<b> jo hele, v pohode.. ani opici nemam!
<a> tak to jsi jeste ozralej
<b> fail =(
Komentář: plesova sezona zacala
<a> čau hele stala se taková zajímavost
<b> jo jaká?
<a> no vypojoval sem si tak síťovej kabel a asi sem zavadil o ten klávesnicovej a když sem pak znova pustil PC tak BIOS spokojeně napsal "Vaše klávesnice je poškozena nebo není připojena, pokračujte stisknutím F1"
Komentář: Nikdo není dokonalý
<a> me zas jednou dostala mati...
<a> prej ze ji mam stahnou do mobilu nakou melodii od Oldfielda jako pres net ze poslel smsku... tk usednu k notasu a rikam: co to je za pisnicku? a ona mi rekne: takova ta ná nananananá ná ná nananana ná
Komentář: zvládl by to google?
<Avallone> Muhehe. Tak sem mel sestre nakrmit rybicky... asi 2x sem je nakrmil a tedka prijela a zjistila ze ji asi 4 chciply.
Komentář: příjemné zjištění
01:37:56 <endy> kam pozriem, sama slapka alebo decko alebo osoba co neovlada gramatiku
01:38:09 <sexyycicusskaaa12> thak zawry oci a nepozeraj :-)
<a> nemam rad superstar, myslim, ze ked niekto vie speivat, nemusi sa takto zviditelnovat
<b> ja myslim, ze je fajn, vdaka superstar nezavidim tolko ludom co maju TV
<a> prosim vyfot tu rovnici a posli mi to
<b> nevim esi máme ten příklad vůbec v sešitě, to je všecko na stejný způsob to vypočítáš vpoho
<a> ty vole tys jeste nezjistil za ty dva roky ze ja v te hlave mam nasrane?