Nejlepší hlášky

<on> kolikátýho stupně by byla popálenina, kdybych si šáhnul na železo co má okolo 800°C ?
<ona> osmistého? :D

<a> proč musí mít nový dres?
<b> protože nemůže hrát v dresu od krve
<a> a proč ho nemůže mít od krve?
<b> protože by pak musel hrát s náma

Komentář: MS v hokeji, Česko (červená) : Finsko (bílá), Ruutu měl krvavé zranění od rány kotoučem... (-:

<ona> nemyslíš, že máš už v pokoji solidní nepořádek? měl by sis to uklidit...
<on> !!!Notice: Undefined variable: pokoj!!!
<on> !!!Fatal error: Call to undefined function měl_by_sis()
<on> !!!Fatal error: Call to undefined function uklidit()
<on> !!!Notice: Undefined variable: konečně_už
<on> !!!Fatal error: Maximum execution time of 5 seconds exceeded
<on> !!!Warning: myslet() expects parameter 1 to be resource, boolean given

Komentář: Mladá sice neví, co to znamená, ale zhruba pochopila, že odpověď je "Ne, řešim php" :D :D

<a> muzes chodit? =)
<b> jo hele, v pohode.. ani opici nemam!
<a> tak to jsi jeste ozralej
<b> fail =(

Komentář: plesova sezona zacala

<a> čau hele stala se taková zajímavost
<b> jo jaká?
<a> no vypojoval sem si tak síťovej kabel a asi sem zavadil o ten klávesnicovej a když sem pak znova pustil PC tak BIOS spokojeně napsal "Vaše klávesnice je poškozena nebo není připojena, pokračujte stisknutím F1"

Komentář: Nikdo není dokonalý

<a> me zas jednou dostala mati...
<a> prej ze ji mam stahnou do mobilu nakou melodii od Oldfielda jako pres net ze poslel smsku... tk usednu k notasu a rikam: co to je za pisnicku? a ona mi rekne: takova ta ná nananananá ná ná nananana ná

Komentář: zvládl by to google?

<Avallone> Muhehe. Tak sem mel sestre nakrmit rybicky... asi 2x sem je nakrmil a tedka prijela a zjistila ze ji asi 4 chciply.

Komentář: příjemné zjištění

01:37:56 <endy> kam pozriem, sama slapka alebo decko alebo osoba co neovlada gramatiku
01:38:09 <sexyycicusskaaa12> thak zawry oci a nepozeraj :-)

<a> nemam rad superstar, myslim, ze ked niekto vie speivat, nemusi sa takto zviditelnovat
<b> ja myslim, ze je fajn, vdaka superstar nezavidim tolko ludom co maju TV

<a> prosim vyfot tu rovnici a posli mi to
<b> nevim esi máme ten příklad vůbec v sešitě, to je všecko na stejný způsob to vypočítáš vpoho
<a> ty vole tys jeste nezjistil za ty dva roky ze ja v te hlave mam nasrane?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.