Nejlepší hlášky
<lesnimanekyn> sem teďka volal na kvnet správu sítě a říkam mu, že se mi ztrácej pakety... a on se mě zeptá jako jak pakety? myslíte jako pingy jo?
<lesnimanekyn> dmnce
<Rozy> si děláš p*del
<Rozy> njn tam sou všici profíci
<Rozy> to je konec
<lesnimanekyn> pak se mě zeptal, jeslti jako stahuju
<lesnimanekyn> :D
<Rozy> tak znáš to někdy tam volaj debílci co si myslej buhví jak tomu rozuměj a pak skutek utek
<lesnimanekyn> hh, ale takový otázky bych fakt nečekal :D
<Rozy> tjn
<lesnimanekyn> pak ze mě byl upe zmatenej a řek mi, ať zavolam jinam :D
Komentář: j, neni nad to mít kvalitní připojení
<on> pesek no
<ona> coze?
<on> jakoze pech
<on> das ist aber pech
<ona> njn
<on> pesek
<ona> este umis nemcinu jo?
<on> twe
<on> ja chodim na vejce do pokrocily skupiny! kokoti me tma prehodili... prej ze nas bylo moc v ty mirne... a zacatecniky zursili. tak sem tam s lidma co 10 let mluvej.. ja s machackovou a fisou...
<on> twe
<on> konecna proste
<ona> co to kurna meles?
<on> no jako ze ja antinemec sem v pokrocilejch nemcinarich :)
<on> proste
<on> chapes
<ona> pokrocilej v nemcinarich jo? co to ma spolecnyho s tim ze ti chci vykourit?
<a> cus, pudes parit?
<b> jj, ma mdomluvu s kamosem na ofiku
<a> znam?
<b> nvm, ale ja uz dlouho, vzdycky delame nejakej dung, on, ze at pockam 20 minut. Prijde k nam, osuka mi segru a de zase parit...
<Maestro> sry, ale pproč si tam nenapsal co následovalo předtim? :)
Komentář: nasledovalo predtim ?? :))) | z posty jedny hry...
<Mamka> Čau, je doma Milan?
<Marthy> jo, je, zrovna sem ho vyhodil
<Mamka> Šikovnej!
<Marthy> no, ale já za chvilu pudu prič a on sem...
<Mamka> kam že pudeš?
<Marthy> na trenál
<Mamka> o to nejde... jde o to prič!
<Marthy> no, tam taky
<Mamka> Takhle tvrdé a měkké souhlásky nic?
<Marthy> tak to není vždycky
<Marthy> sou vyjímky
<Marthy> jako třeba ritíř
<Marthy> ne, to si pletu, to je řitíř :D
Komentář: Maminka je na to trošku vysazená
<ruza> Zbyshek: dell d620 ?
<Zbyshek> jo
<ruza> Zbyshek: nemas pro to vymysleny xorg.conf ?
<Zbyshek> o co ti jde konkretne?
<ruza> aby mi sly Xa :)
Komentář: penguin.cz@SILCNet
<Anonymous_> chapes to nebo jsem to napsal nesrozumitelne
<Anonymous_> ne ale mam prava hopa takze mam narok o tom rozhodovat
<Anonymous_> a navic jsi nadaval na cURLy_bOie
<Anonymous_> a ten ma dost velkou moc na soomu
<Anonymous_> takze jsem to mohl udelat
<Anonymous_> a nadaval jsi na nej uz minule
<Anonymous_> a ted jsem se ptal na #soom komu tam chybis a -- odpoved
<Anonymous_> nikomu
<Anonymous_> takze neni duvod ti ted davat unban
<majkro> kolik je ti ? 13
<Anonymous_> a nevztekej se
<Anonymous_> ne je mi 16
<Anonymous_> a myslim ze tobe to muze bejt u prdele
<Anonymous_> a nemas se srat do #soom
Komentář: #soom - co dodat
<a> Proč nám teda holky nedonesli toho dalšího ruma nahoru?
<b> Myslíš že oslovení ku*vy a dě*ky je zrovna nejlepší když prosíš o ruma?
<A> : Tak co ? ides na to rande- " skusme to spolu este raz " s tvojim ex ?
<B> : no ako sa to vezme... pojdem tam, neukazem sa mu ...a z nejakeho miestecka budem pozorovat ako sa zatvari ked mu telefonicky oznamim nech si trhne :D
<A> : ja by som to vies ako pozoroval na tvojom mieste? :D ...cez optiku loveckej pusky :D
Komentář: Ked je ex fakt hajzel :D