Nejlepší hlášky
<a> To skor zlomim noznice jak prestrihnem E52 ... -.-"
<b> E52 ? To strihas dialnicu ?
<a> Nemůžu jíst tak všeobecně. Co se týče jídla, jsem velmi konkrétní.
<SimonDeDieu> ja som taky kokot
<Boruška> preco?:D
<SimonDeDieu> zohrievam si vriacu vodu do vane
<Boruška> no:D
<SimonDeDieu> a nezastuplujem:D
<Boruška> :D:D:D:D:D:D
Komentář: ..odstávka teplej vody..
<Steta> tvl zas mi hrabe
<Paja> jakto? :D
<Steta> sem byla u babči a luštila osmisměrku a najednou tam bylo slovo "nadržení" tak na to čumim a říkám si wtf?? tak na to kouknu znovu a ono je to "nádraží" :D :D
<Paja> :D ježiši
<a> Tak jsem dneska koukal na ten webovej systém
<b> Jak psal <c>?
<a> jj, bylo tam include injection
<a> Takže to logování IP pro přístup k DB bylo zbytečný
<a> Někdo tam mohl provést vlastní php script a editovat soubory, přistupovat do DB i když už jela přez VPN
<a> a dokonce i spouštět shell pod uživatelem www-data
<b> Zkrať to
<a> Mladá?
<b> ne, chci mu jít rozbít hubu
<Jindrolím> budes chtit ochutnat horčicové chipsy?
<rughar> zni to desive
<Jindrolím> toz jestli ti mam nchat
<rughar> ani ne diky
<Jindrolím> a to je mam jako vyhodit?
<rughar> looooooooooooool
Komentář: Spolubydlící má za chvilku přijet
<a> no! k tomu vzdělani! sem neco jako modelka chci byt modelkou a uz mam konecne nejake nabýtky tak drzte palecki
Komentář: vzdelana modelka
<a> Co to do ní vjelo, že je taková?
<b> Penis
Komentář: nečekaná odpověď
<Lurker> dneska jsem byl stehovat v laznich stoly na ples... jsem sjeli vytahem do podzemi a tam takovy sileny komplex pod celym arealem hafo chodem a mistnosti, to bylo jak z nejakeho filmu
<omchi> ses bal ze se ztratis vid?
<Lurker> jj, strasne :]
<Lurker> a mely tam takovy to vozitko
<Lurker> mini jeep
<Lurker> by chtel vzit a zahrat v tom podzemi zavody
<Lurker> rychle a zbesile 5, lazensky drift
Komentář: icq...
<a> lol, ted si ctu informace o vecernim programu
<a> nejaky film vecer
<a> a je tam "Konec sedmdesátých let v New Yorku - Studio 54, džíny, drogy a disco. Jedna dívka žije..."
<b> :-D
<a> A ja blbec ctu "Konec sedmdesátých let v New Yorku - Studio 54, džíny, drogy a CISCO..."
<b> LOL
<b> tak to fakt dobra deformace
<a> uz jsem dnes vazne nejak mimo
<b> to chce chvili pauzu
Komentář: Co dodat... snad jen: Gia, dnes vecer :o)