Nejlepší hlášky

<a> To skor zlomim noznice jak prestrihnem E52 ... -.-"
<b> E52 ? To strihas dialnicu ?

<a> Nemůžu jíst tak všeobecně. Co se týče jídla, jsem velmi konkrétní.

<SimonDeDieu> ja som taky kokot
<Boruška> preco?:D
<SimonDeDieu> zohrievam si vriacu vodu do vane
<Boruška> no:D
<SimonDeDieu> a nezastuplujem:D
<Boruška> :D:D:D:D:D:D

Komentář: ..odstávka teplej vody..

<Steta> tvl zas mi hrabe
<Paja> jakto? :D
<Steta> sem byla u babči a luštila osmisměrku a najednou tam bylo slovo "nadržení" tak na to čumim a říkám si wtf?? tak na to kouknu znovu a ono je to "nádraží" :D :D
<Paja> :D ježiši

<a> Tak jsem dneska koukal na ten webovej systém
<b> Jak psal <c>?
<a> jj, bylo tam include injection
<a> Takže to logování IP pro přístup k DB bylo zbytečný
<a> Někdo tam mohl provést vlastní php script a editovat soubory, přistupovat do DB i když už jela přez VPN
<a> a dokonce i spouštět shell pod uživatelem www-data
<b> Zkrať to
<a> Mladá?
<b> ne, chci mu jít rozbít hubu

<Jindrolím> budes chtit ochutnat horčicové chipsy?
<rughar> zni to desive
<Jindrolím> toz jestli ti mam nchat
<rughar> ani ne diky
<Jindrolím> a to je mam jako vyhodit?
<rughar> looooooooooooool

Komentář: Spolubydlící má za chvilku přijet

<a> no! k tomu vzdělani! sem neco jako modelka chci byt modelkou a uz mam konecne nejake nabýtky tak drzte palecki

Komentář: vzdelana modelka

<a> Co to do ní vjelo, že je taková?
<b> Penis

Komentář: nečekaná odpověď

<Lurker> dneska jsem byl stehovat v laznich stoly na ples... jsem sjeli vytahem do podzemi a tam takovy sileny komplex pod celym arealem hafo chodem a mistnosti, to bylo jak z nejakeho filmu
<omchi> ses bal ze se ztratis vid?
<Lurker> jj, strasne :]
<Lurker> a mely tam takovy to vozitko
<Lurker> mini jeep
<Lurker> by chtel vzit a zahrat v tom podzemi zavody
<Lurker> rychle a zbesile 5, lazensky drift

Komentář: icq...

<a> lol, ted si ctu informace o vecernim programu
<a> nejaky film vecer
<a> a je tam "Konec sedmdesátých let v New Yorku - Studio 54, džíny, drogy a disco. Jedna dívka žije..."
<b> :-D
<a> A ja blbec ctu "Konec sedmdesátých let v New Yorku - Studio 54, džíny, drogy a CISCO..."
<b> LOL
<b> tak to fakt dobra deformace
<a> uz jsem dnes vazne nejak mimo
<b> to chce chvili pauzu

Komentář: Co dodat... snad jen: Gia, dnes vecer :o)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.