Nejlepší hlášky
<a> a myslím že taky zrovna drsňácky nepijou cuba libre.. ale cucaj vodku s džusíkem
<b> ice tea
<b> AIDS Tea xD
<a> dal bych si.. jak se to dělá..? vezmeš černocha a vylouhuješ mu pytlík ve vařící vodě..?
<x> Sestra signed off (was Online)
<x> Sestra signed on (Online)
<Sestra> volaco sa pokazilo
<Sestra> ale neodoslala som spravu o chybe .. nie som bonzak
<a> kolik bys chtěl za ten učet?
<b> s priestem ?
<a> jj
<b> co nabízíš.
<a> dům auto manželku
<b> je pěkná ?
<a> a ja jsem v situaci, kdy ty bys pachala sebevrazdu
<b> tehotna?
<a> znovu opakuji - nejsem samosprasna!
<a> nemuzu najit deodorant
<a> heh sem si řikal minulej tejden jak sem byl zaquestovanej
<a> přišel sem dolu na snidani a ani sem nemusel kliknout pravym na NPC,
<a> už na mě spamovalo: nákup, posekat, uklidit, vynést koš, mička atd
<b> si měl prostě kliknout decline a jít radši nějakej dung ;)
<b> hospoda je docela drsná
<a> občas přídou GMka a kontrolujou ti účet :D
<b> jak nemáš odehráno 18 let tak dostaneš kick z dung a navíc šílený postihy
<a> ne li rovnou ban :D
<a> A co děláme zítra?
<b> Volej
<a> Kam mám volat?
<b> volej-bal!
Komentář: koho by napadl sport...
<a> uz si?
<a> co sis pustil? normal, trojku?
<b> Ale kulové sem si pouštěl...
<a> takže gay jo?
<a> Tvl dneska v práci zase dvanáctka...
<b> OMG už zase?
<b> Kolikrát ti mám říkat ať si nejdřív řekneš o občanku!
Komentář: Normální den na irc...
<a> som inac dnes dobre zaj*bal
<a> rano som vstal o 12:38 asi, rano ako rano :)
<a> a zisiel som dole a bola tu nejaka navsteva, taky ujko, jedol chleba a take udene mäso, a tak som sa spytal že "ake to je?" :)
<a> on: "no lepší jako sex, dej si"
<a> tak som ochutnal, nechutilo, tak som automaticky povedal: "tak to máte asi blbej sex" :D
<ona> Taky tě tak příšerně bolela hlava, když si to naposled dostal?
<on> Já?? Co??
<ona> chřipku