Nejlepší hlášky

11:12:53 <a> muj deda ma tbc :(
11:13:01 <b> chtel bys ho taky co?
11:13:01 <c> ja mam taky :)
11:13:06 <d> ja mam i wotlk :P
11:13:11 <e> a nenudi se u toho? :D
11:13:22 <a> ja myslel tuberkulozu vy magori!

Komentář: neni tbc jak tbc :)

<a> Sem mel zavirovanej mobil :-S
<b> tomas: jak se ti to povedlo?
<a> mox: pripojil jsem ho k PC s windows...

Komentář: Ach Ti linuxaci, nemaji to lehky...

<a> Tedka ctu na novinkach ze z letadla Air France nikdo neprezil a na strane blika reklama na akcni ceni letenek do Ria

Komentář: hlavne ze ma ta reklama smysl

<PiNkYYbLondEE> Maro, co je to passive?
<Mara> Pasivní.
<PiNkYYbLondEE> Ale já vím! Myslím v angličtině!

Komentář: no comment...

<a> no ty voe, sem <c> nakecal ze dokazu hacknout databazi... chvili se vyptaval pak chtel screen, tak sem mu ho poslal (screen ktery mozna z daleka pripominal databazi), a ten vul pry ze sem king a chtel ho poslat... :-D
<b> ROFL a co si mu na to rek?
<a> ze ok :-D prejmenoval sem wowko na BF_1_13 a poslal mu to a ten debil to stahuje... :-D 12 GB a este mi dekuje a rika jak bude hackovat :-D
<b> LOL to je idiot :-D

<a> stejně nás nic nenaučí...
<b> jak můžeš pochybovat o způsobu učení naší paní učitelky? :D
<c> přesně z nás budou tak dobrý elektronici že i Slunce dokážeme vyzkratovat xD

<a> jaktoze mi jde u Gothic 3 jenom zvuk a nejde obraz?
<b> To bude tím že máš vyplej monitor :-D

<a> Třessou se mii ruuce.

10:01 <a> Zlato ve dvanáct sem doma z práce na ten oběd.
10:01 <b> Kuře už se peče! Těšíím se♥
11:53 <a> Trošku se zpozdím..co dělá kuře? Už voní?
11:55 <b> Doprdele kuře!!!
11:55 <a> Co!

Komentář: Chytlavý FB a úplně novej byt :) Už skoro hořelo!

<a> Chceš so mnou chodiť?
<b> Kam??

Komentář: Niekedy ostane láska nepochopená...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.