Nejlepší hlášky
11:12:53 <a> muj deda ma tbc :(
11:13:01 <b> chtel bys ho taky co?
11:13:01 <c> ja mam taky :)
11:13:06 <d> ja mam i wotlk :P
11:13:11 <e> a nenudi se u toho? :D
11:13:22 <a> ja myslel tuberkulozu vy magori!
Komentář: neni tbc jak tbc :)
<a> Sem mel zavirovanej mobil :-S
<b> tomas: jak se ti to povedlo?
<a> mox: pripojil jsem ho k PC s windows...
Komentář: Ach Ti linuxaci, nemaji to lehky...
<a> Tedka ctu na novinkach ze z letadla Air France nikdo neprezil a na strane blika reklama na akcni ceni letenek do Ria
Komentář: hlavne ze ma ta reklama smysl
<PiNkYYbLondEE> Maro, co je to passive?
<Mara> Pasivní.
<PiNkYYbLondEE> Ale já vím! Myslím v angličtině!
Komentář: no comment...
<a> no ty voe, sem <c> nakecal ze dokazu hacknout databazi... chvili se vyptaval pak chtel screen, tak sem mu ho poslal (screen ktery mozna z daleka pripominal databazi), a ten vul pry ze sem king a chtel ho poslat... :-D
<b> ROFL a co si mu na to rek?
<a> ze ok :-D prejmenoval sem wowko na BF_1_13 a poslal mu to a ten debil to stahuje... :-D 12 GB a este mi dekuje a rika jak bude hackovat :-D
<b> LOL to je idiot :-D
<a> stejně nás nic nenaučí...
<b> jak můžeš pochybovat o způsobu učení naší paní učitelky? :D
<c> přesně z nás budou tak dobrý elektronici že i Slunce dokážeme vyzkratovat xD
<a> jaktoze mi jde u Gothic 3 jenom zvuk a nejde obraz?
<b> To bude tím že máš vyplej monitor :-D
10:01 <a> Zlato ve dvanáct sem doma z práce na ten oběd.
10:01 <b> Kuře už se peče! Těšíím se♥
11:53 <a> Trošku se zpozdím..co dělá kuře? Už voní?
11:55 <b> Doprdele kuře!!!
11:55 <a> Co!
Komentář: Chytlavý FB a úplně novej byt :) Už skoro hořelo!
<a> Chceš so mnou chodiť?
<b> Kam??
Komentář: Niekedy ostane láska nepochopená...