Nejlepší hlášky
<a> Tak už jsem začal před chvilkou renderovat to video z GTA SA
<b> kolik uz mas procent ?
<a> 18%
<b> z kolika ?
<a> nejmenovaný informační server: novorozeně po měsíci podlehlo v pražské nemocnici,... :(
<b> ach ty trial verze...
<b> Tak mladá dokonalé opísala náš sexuálny život.
<b> Ja sedím pri PC, pozerám porno a robím si dobre, kým ona stráži dvere a dáva pozor či niekto nejde.
<a> Hej zítra je úplněk že?
<b> Ano
<a> Nebude na přehradě příliv?
Komentář: Člověk co nechápe jak funguje příliv.
<on> Zakruť si nosem !
<ona> To nejde, na to je moc malej.
<on> Tak si zakruť zadkem :)
<a> a ty rozbaleny soubory das do C:windowsfonts
<b> to tam nemam
<a> mas !
<b> ja to tam mam jinak
<a> jakpak prosimte ?
<b> C:WINDOWSFonts
<a> chjo :(
Komentář: kdo ma chytrajsi sestru ?
<on> To ja som nikdy s týmto nesúhlasil.. To vieš..
<ona> s čím si nesúhlasil?
<on> Že sex až po svadbe :-D
<ona> jaj no to viem ale vieš že ja som iná
<on> Viem
<ona> a že aj pri tebe som mala zábrany ...
<ona> veď my sme spolu nespali
<ona> bože dúfam, že si dobre pamatám
<on> :-D :-D :-D :-D :-D :-D
<on> Neboj sa tiež mám ten pocit :-D
<a> Martin si vybírá novej telefon
<b> Já vím, říkal mi o tom
<a> Chce něco přímo od HTC s touchSlow nebo nebo Xperii od SlowlyEricsson
Komentář: Takhle to dopadne, když se baví 2 majitelé iPhone o někom, kdo chce něco s Windows Mobile
<a> a ja mam u kompu uklizeno
<b> drsneee
<b> to bych chtel nekdy videt
<a> mam z toho strach
<a> je tu moc mista
<.> ...
<a> hey uklidil jsem si u kompu
<c> j, <b> mi rikal, ze se toho mista bojis
<c> kecame na skypu
<a> hm... a pak ze je svetlo rychlejsi jak zvuk :D
<a> kecy
<a> Tak dneska to spolužačka zabila
<b> ??
<a> sme psali pisemku a vona si vyopla kabel tak ho tam pul hodiny steloval az to ucitelka nevydrzela a rekla kamosovi aby ji sel pomoct...kdyz uz se zdalo vsechno OK ucitelka ji rekla aby zkontrolovala tiskovou frontu a ona se zvedal a stoupla si za tiskarnu
<b> xD
Komentář: Studentka technického lycea 2.ročník