Nejlepší hlášky

<a> ja asik pujdu je mi zami na nohy..
<b> dej si ponozky :D
<a> to je daleko..:D
<b> tak si vem deku z postele :D
<a> to je taky daleko..:D
<b> TAK NECHOD SPAT, JE TO DALEKO :d

<a> a je mrtvy. nic nedropl.
<b> podte za mnou, znam taku tajnu areu
<a> aha, tu su dalši bossovia
<c> hlavně at sem nemrkne GM
<d> a odkial nane vediet, ze to je bug?
<a> sak mu povieme, ze ten prvy dropnul listocek s nakreslenu cestu

<ona> a kdy že se stavíš na ten úklid?:P
<on> ..no, ale já moc uklízet neumím.. :D
<ona> nevadí :P

Komentář: Pozvánka?

<Janci> a odstupuje guverner narodnej banky
<pcmaster> polskej?
<pcmaster> hej, ten odstupil v rusku vraj
<Janci> ceskej
<pcmaster> tiez leti do ruska? :D

Komentář: cierny humor?

<on> Tak to tě budu dneska večer balit! :D
<ona> Ježíš už zas?
<on> Tak to nezní moc nadšeně :(
<ona> :-D
<ona> Moje ježíš....je Tvoje jo!

Komentář: krásně mi to vysvětlila :D

<Martin> Pocuj,nevies naku hru vo windowse ? Solitaire a miny ma uz nebavia xD
<Semir> Skus Pavuci solitaire :D
<Martin> To je expanzia ? :D:D

<a> si tam?
<b> no su
<b> ale pises ve spatnou chvili
<b> hodne spatnou
<b> http://redtube.com/***

<mladice> dneska je opet gril v parku. co delaš ?
<happyme> griluju se u diplomky :))
<mladice> netuším kde to je. škoda. :))
<mladice> je to daleko?.

Komentář: tak urcite

<a> Už mě to štve, vždycky mně chybí dvě kulky abych ho zabil.
<b> ..tak to ti fakt nezávidím, že ti chybí dvě kulky.

Komentář: Kámoši hráli Battlefield Heroes :D

<a> No já si zase říkám, že jsem měla maturovat z bioly. Bych jim tam názorně předvedla infarkt.
<b> Jo, to já jsem rád, že u existencialismu můžu předvést Nevolnost :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.