Nejlepší hlášky
<a> ja asik pujdu je mi zami na nohy..
<b> dej si ponozky :D
<a> to je daleko..:D
<b> tak si vem deku z postele :D
<a> to je taky daleko..:D
<b> TAK NECHOD SPAT, JE TO DALEKO :d
<a> a je mrtvy. nic nedropl.
<b> podte za mnou, znam taku tajnu areu
<a> aha, tu su dalši bossovia
<c> hlavně at sem nemrkne GM
<d> a odkial nane vediet, ze to je bug?
<a> sak mu povieme, ze ten prvy dropnul listocek s nakreslenu cestu
<ona> a kdy že se stavíš na ten úklid?:P
<on> ..no, ale já moc uklízet neumím.. :D
<ona> nevadí :P
Komentář: Pozvánka?
<Janci> a odstupuje guverner narodnej banky
<pcmaster> polskej?
<pcmaster> hej, ten odstupil v rusku vraj
<Janci> ceskej
<pcmaster> tiez leti do ruska? :D
Komentář: cierny humor?
<on> Tak to tě budu dneska večer balit! :D
<ona> Ježíš už zas?
<on> Tak to nezní moc nadšeně :(
<ona> :-D
<ona> Moje ježíš....je Tvoje jo!
Komentář: krásně mi to vysvětlila :D
<Martin> Pocuj,nevies naku hru vo windowse ? Solitaire a miny ma uz nebavia xD
<Semir> Skus Pavuci solitaire :D
<Martin> To je expanzia ? :D:D
<a> si tam?
<b> no su
<b> ale pises ve spatnou chvili
<b> hodne spatnou
<b> http://redtube.com/***
<mladice> dneska je opet gril v parku. co delaš ?
<happyme> griluju se u diplomky :))
<mladice> netuším kde to je. škoda. :))
<mladice> je to daleko?.
Komentář: tak urcite
<a> Už mě to štve, vždycky mně chybí dvě kulky abych ho zabil.
<b> ..tak to ti fakt nezávidím, že ti chybí dvě kulky.
Komentář: Kámoši hráli Battlefield Heroes :D
<a> No já si zase říkám, že jsem měla maturovat z bioly. Bych jim tam názorně předvedla infarkt.
<b> Jo, to já jsem rád, že u existencialismu můžu předvést Nevolnost :D