Nejlepší hlášky

<a> seš zas nějaká nabručená
<b> nejsem!
<a> :-D

<Filip> "jenze ten zemepisar co zalozil do sesitu ktery smeroval taky te ucitelce"
<Filip> co to je za vetu?:D
<Michal> *to zalozil...
<Michal> Ty mas ale podvedomi
<Filip> tak "c"a "t" je uplne mimo, ty mas ale prsty...
<Michal> jenze to me podvedomi... "co" pisu casteji jak "to" proto picu "co"
<Michal> *pisu "co"

Komentář: Aha, tak už víme co se píše nejčastěji :D

<a> Co by jsi delal kdyby ti neco spadlo na pozemek oplocenej zdi?
<b> Asi bych ji obesel :D

<a> niečo mi ušlo?
<b> nie ale ty si ušla s radu v ktorom sa čakalo na schopnosť kritickej analyzy
<a> čo?
<b> a asi aj z radu na všeobecnu inteligenciu
<a> o čom hovoriš?
<b> že maš štastny život

<a> v knihovně tisknou jednu černobílou stránku za korunu...
<b> a ?
<a> myslíš že na mě budou hodně nasraní, když si k nim přijdu vytisknout celou knihu Zaklínač ( 143 stran ) ?

<a> Tyyj VLOjTe JaKys SjeJ MaJs?? DeMeE sEE rEyZaT?:)!"!
<b> AhoJiik tY vUbEc neRoZuMiM
<a> ToSj SjEE NovJa MlUvA TeeeN V UssA
<b> AhJaa DenJkuJu?":x
<a> Promiň už se zjistilo, že teď je cool normalně mluvit.
<b> aha nějak rychle ne? i tak dik

<Tomitko> Ahoj. Vyrid brachovi at si prijde pro ten volat, rikal si si to dojde..
<Tomitko> Jo?
<Vete> ne!
<Vete> Dělaj přines to
<Vete> Máš to přinést, ty sis to pučil, ne my!
<Tomitko> Blawn rikal ze si pro to prijde, a neprinesu to, vyhodim to ;)
<Tomitko> za ten podraz
<Vete> To říká mamka! debile
<Tomitko> haha
<Tomitko> já vím :)
<Vete> Prej aby nevyhodila nahodou mamka tebe.
<Vete> Delaj dones to uz
<Vete> Do 12ti to tu chcu met, jinak prijde mamka za vasu ;-)
<Tomitko> Tak at prijde, aspon si to odnese ;)

Komentář: líný jak veš...

<milanekprek> ja chci kalacha
<n.code> ja to chci stary strcit doprdele

Komentář: CS :)

<A> jo a představ si že už jsem posílil bezpečnost mých učtů všude už není zahrada ale gardening
<B> já si změnil heslo na wifi z rumrumrum na prohibice

<a> tak co říkáš na ten film?
<b> no kdyby se mě stalo to co v tom filmu, tak bych zdrhal a byl jak Jeníček a Mařenka.
<b> akorát by za mnou nenacházeli drobky, ale bobky..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.