Nejlepší hlášky

<a> hi
<b> čus
<a> co jak tam u vas je?
<a> chcalo uz?
<b> jj :D
<a> haha :-D
<b> u vás ne? :P
<a> nee :-)
<b> hajzlovia!!!

Komentář: bydlí sotva 50 m odemě...

<a> Jako zhodnotil bych ho asi takto:
<a> Na světě je mnoho věcí a lidí, které nenávidím. Mezi hlavními je náš učitel na matematiku klečka, ale na IE nemá nikdo.

Komentář: Krutá realita, PS na matiku máme klečkovou, ale vypadá jako chlap ;-)

<a> musíme vsázet na stejný tikety, když vyhrajem, budem oba šťastný a když ne tak tě můžu mlátit protože tomu nerozumim a ty máš sázet na tutovky

Komentář: sázení je zábava

<Máma> Hele, chlapče, tátovi zmizely dvě piva gambrinus
<Syn> však jsem tam dal dva staroprameny
<Máma> To jsou prázdné flašky!
<Syn> i mistr tesař se někdy utne...

<a> fakt nesnáším lidi, kteří se serou do toho, čemu nerozumí
<b> naprosto souhlasím..a to mi připomíná..jdu odinstalovat linux

<a> Zdar,hele co je to system32 ? mám to ve složce Windows..
<b> To je vir!!smaž to dělej!!
<a> Uživatel je offline

Komentář: jádro systému

<ona> no mňa sa to neti/yka
<on> to akože s mám vybrať či i alebo y ? LoL
<ona> aby si ma už neopravoval...

Komentář: kamarátka a jej pravopis...

Day changed to 26 May 2010
<zákaznice> Dobrý den,chci se zeptat-když budu po netu komunikovat se zahraničím zůstává měsíční cena za internet stejná nebo se liší?Děkuji za odpověď

<a> víš jak je zoubková víla která ti dá dolar za zub pod polštářem ? tak tereza je lednicová víla která ti sjede lednici i s mrazákem a nenechá tam ani obal od jogurtu :DDDD

Komentář: rozhovor o jedné obézní slečně :)

<B> Mam chut jit behat nahej po lese a strasit maly deti tvl
<A> O.o

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.