Nejlepší hlášky
<a> hi
<b> čus
<a> co jak tam u vas je?
<a> chcalo uz?
<b> jj :D
<a> haha :-D
<b> u vás ne? :P
<a> nee :-)
<b> hajzlovia!!!
Komentář: bydlí sotva 50 m odemě...
<a> Jako zhodnotil bych ho asi takto:
<a> Na světě je mnoho věcí a lidí, které nenávidím. Mezi hlavními je náš učitel na matematiku klečka, ale na IE nemá nikdo.
Komentář: Krutá realita, PS na matiku máme klečkovou, ale vypadá jako chlap ;-)
<a> musíme vsázet na stejný tikety, když vyhrajem, budem oba šťastný a když ne tak tě můžu mlátit protože tomu nerozumim a ty máš sázet na tutovky
Komentář: sázení je zábava
<Máma> Hele, chlapče, tátovi zmizely dvě piva gambrinus
<Syn> však jsem tam dal dva staroprameny
<Máma> To jsou prázdné flašky!
<Syn> i mistr tesař se někdy utne...
<a> fakt nesnáším lidi, kteří se serou do toho, čemu nerozumí
<b> naprosto souhlasím..a to mi připomíná..jdu odinstalovat linux
<a> Zdar,hele co je to system32 ? mám to ve složce Windows..
<b> To je vir!!smaž to dělej!!
<a> Uživatel je offline
Komentář: jádro systému
<ona> no mňa sa to neti/yka
<on> to akože s mám vybrať či i alebo y ? LoL
<ona> aby si ma už neopravoval...
Komentář: kamarátka a jej pravopis...
Day changed to 26 May 2010
<zákaznice> Dobrý den,chci se zeptat-když budu po netu komunikovat se zahraničím zůstává měsíční cena za internet stejná nebo se liší?Děkuji za odpověď
<a> víš jak je zoubková víla která ti dá dolar za zub pod polštářem ? tak tereza je lednicová víla která ti sjede lednici i s mrazákem a nenechá tam ani obal od jogurtu :DDDD
Komentář: rozhovor o jedné obézní slečně :)