Nejlepší hlášky
<zajicek> som obeťou pracujúcich ľudí
<xxx> a to už prečo?
<zajicek> všetci sú v práci a ja nemám s kým chatovať
<a> http://www.youtube.com/***
<b> je to dlhe, po anglicky a som opity
<a> si zapni titulky
<b> co si nepochopila na tom, ze som opity?
<a> Ty budeš chodit na box?
<b> Jo....
<a> Neříkej mi, že chceš začít sportovat.... :/
<b> To ne, jenom budu mlátit lidi :D
<a> tak co ta tvoje oblíbená ?
<a> pořád je na co se koukat?
<a> nebo už se oblíká do zimy?
<b> zimaaa
<a> tak to je špatný
<b> jj
<a> u nás holky furt drží léto
<a> problém je že jim je zima i v létě
<Naom> je lasice online?
<Naom> popr. mate na nej/ni nekdo kontakt?
<Naom> je to otazka zivota a zivota!
<Naom> JESTLI MI NEDATE TEN KONTAKT TAK ZABIJU MALE STENATKO!
<HeroPes> ty ses krutej :D
20:55 <a> sakra, mám pocit, že mi něco leze po břichu
20:56 <a> ach ne, to se mi jen překrývaly špeky...
<a> Doporučíte mi někdo pls nějakej dobrej film?
<b> Drž hubu!
<a> co je? Nějaká depka?
<b> To je film :-D
<A> Ty seš fakt kráva. To byl ten nejhorší nápad co tě kdy napadl!!!
<B> No, když to srovnám s těma ostatníma tak je jeden z nejlepších =D
<a> Hele, mnel bys zacit sportovat
<b> Taky i chci. Dnes jsem chtel jit se byciklovat
<b> pak jsem si uvedomil ze nemam zadny bike
<b> tak jsem si misto toho pustil WoWko :D
<on> já jsem si vytáhnul <x>, koho máš ty
<ona> semráda
<on> ok, ale koho sis vytáhla
<ona> semráda
<on> -.-
<ona> honzu semráda!