Nejlepší hlášky

<ona> ahoj deš ven ??
<> cs ..hej nemůžu mám zaracha se divím že i ten comp mi nevzali :///
<ona> co si zas udělal tvl ? :DD
<> sestra mě nasrala .. a tak sem jí vzal pár oblečení a věcí z šuplíku a hodil to na aukro ...za málo peněz ..celkem rychle se to prodalo ale ..asi si to koupila sestřina spolužačka a začlo se to ve škole řešit proč má její oblečení a sestře chybí nějak jim bylo podezřelí že mi došlo tolik složenek a pak našla mama v fotáku fotky jak sem to fotil na zemi ..do toho aukra tak na to přišli ..jí musím koupit nový ..fakt nwm za co
<ona> :D ty seš pako ..:D nechtěla bych bejt tvoje sestra
<> já spíš nechápu proč sem nevymazal ty fotky ..
<ona> :DD blbečku

Komentář: nevydařená pomsta

<a> Víš jaký je nejvíc komunistický jídlo??:D
<b> ne,jaký?:D
<a> Čína:D

<A> ako sa maš?
<B> unavenoo
<A> tvoja milovana postel uz na teba čaka :D
<B> aj ja na ňu :D
<A> lenže medzi vami stojim ja :D
<B> a čo urobííš? :P
<A> prikryjem ta?

<a> je v zakone ze cez zimu nemozes jazdit na motorke???
<b> nieje .. mozes jazdit ale vecinou su seci posraty a darcovia organov sa pozabijaju cez leto D::D:D:D

<messie> Přítelkyně sedí na záchodě a čte si reklamní leták. Zahuláká na mě jesli si nekoupíme vyhřívané prkénko, já odpovím : já ho nepotřebuju, mě stačí když pujdeš přede mnou!

<On> nudím se..
<Ona> já taky
<Ona> heč
<On> tak si pod o něčem povídat
<Ona> o čem?
<On> o něčem.
<On> třeba se na něco zeptej..
<Ona> na co se mám zeptat?
<On> hele jestli nepřevezmeš část iniciativy, tak bych se tu bavil sám se sebou..
<Ona> mg.. když se tě na něco ptám nejsi ani schopný odpovědět tak se nediv

<Kachna> Tak strejda Google se opět vyznamenal.Dal sem hledat "Jak dela lama?" a vyplivlo mi to stránky o Dalajlamovi

<a> a ja uz tvrde nepijem
<a> na tom be free som to troska prehnal s chlastom, energetakmi a pivom... od 11 do  8 rano v plnom nasadeni, rano este vodky s redbullmi...
<a> a nadruhy den som skoro odkvecl doma, az pohotovost prisla
<b> hovado
<a> ale uz je ok, doktorka povedala zem mam pit viac tekutin, tak uz pijem vino :)

<C.Knight15> Existuje programovaci jazyk Flash? A jestli ano jak se jmenuje?

Komentář: lide.cz@Programovani

<Josef> hele mrdal jste někdy někoho jiného než člověka ?
<Honza> kamarádku
<Honza> nebral jsem ji jako lidskou bytost

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7207 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2031 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2336 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 16 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.