Nejlepší hlášky
<ona> ahoj deš ven ??
<já> cs ..hej nemůžu mám zaracha se divím že i ten comp mi nevzali :///
<ona> co si zas udělal tvl ? :DD
<já> sestra mě nasrala .. a tak sem jí vzal pár oblečení a věcí z šuplíku a hodil to na aukro ...za málo peněz ..celkem rychle se to prodalo ale ..asi si to koupila sestřina spolužačka a začlo se to ve škole řešit proč má její oblečení a sestře chybí nějak jim bylo podezřelí že mi došlo tolik složenek a pak našla mama v fotáku fotky jak sem to fotil na zemi ..do toho aukra tak na to přišli ..jí musím koupit nový ..fakt nwm za co
<ona> :D ty seš pako ..:D nechtěla bych bejt tvoje sestra
<já> já spíš nechápu proč sem nevymazal ty fotky ..
<ona> :DD blbečku
Komentář: nevydařená pomsta
<a> Víš jaký je nejvíc komunistický jídlo??:D
<b> ne,jaký?:D
<a> Čína:D
<A> ako sa maš?
<B> unavenoo
<A> tvoja milovana postel uz na teba čaka :D
<B> aj ja na ňu :D
<A> lenže medzi vami stojim ja :D
<B> a čo urobííš? :P
<A> prikryjem ta?
<a> je v zakone ze cez zimu nemozes jazdit na motorke???
<b> nieje .. mozes jazdit ale vecinou su seci posraty a darcovia organov sa pozabijaju cez leto D::D:D:D
<messie> Přítelkyně sedí na záchodě a čte si reklamní leták. Zahuláká na mě jesli si nekoupíme vyhřívané prkénko, já odpovím : já ho nepotřebuju, mě stačí když pujdeš přede mnou!
<On> nudím se..
<Ona> já taky
<Ona> heč
<On> tak si pod o něčem povídat
<Ona> o čem?
<On> o něčem.
<On> třeba se na něco zeptej..
<Ona> na co se mám zeptat?
<On> hele jestli nepřevezmeš část iniciativy, tak bych se tu bavil sám se sebou..
<Ona> mg.. když se tě na něco ptám nejsi ani schopný odpovědět tak se nediv
<Kachna> Tak strejda Google se opět vyznamenal.Dal sem hledat "Jak dela lama?" a vyplivlo mi to stránky o Dalajlamovi
<a> a ja uz tvrde nepijem
<a> na tom be free som to troska prehnal s chlastom, energetakmi a pivom... od 11 do 8 rano v plnom nasadeni, rano este vodky s redbullmi...
<a> a nadruhy den som skoro odkvecl doma, az pohotovost prisla
<b> hovado
<a> ale uz je ok, doktorka povedala zem mam pit viac tekutin, tak uz pijem vino :)
<C.Knight15> Existuje programovaci jazyk Flash? A jestli ano jak se jmenuje?
Komentář: lide.cz@Programovani
<Josef> hele mrdal jste někdy někoho jiného než člověka ?
<Honza> kamarádku
<Honza> nebral jsem ji jako lidskou bytost