Nejlepší hlášky
<a> decka, nevim jak vy, ale mi vysel jen jeden priklad z celeho domácího úkolu z matiky :(
<b> nevim, jak ostatni, ale ja myslim, ze jsi ho delala jenom ty :D
<a> zdravim mam xperiu x10 a stala sa mi taka vec uz po druhy krat ze mi zmizly vsetky telefonne cisla a este aj dennik hovorov a nic som nevymazaval:(:(
<b> to je nam luto
<a> No, víš ona je pana
<b> A to ti to jako tak normálně řekla?
<a> Ne, stačilo se podívat na její datum narození
Komentář: Narodila se koncem sprna...
<a> Ta škola kam sem šla, tak tam nený Němčyna :P
<b> Čeština očividně taky ne ;)
<0> <a> has joined to room : SEZNAMKA
<b> ahoj <a> tebe vidím poprvé.. představ se nám :*
<c> jeee novy kluk!!
<a> Můj penis má 22 centimetrů.
<b> odkud si??? :)
<c> das mi na sebe nejaky kontakt prosim
Komentář: A půl práce hotovo. :-D
<a> Proč to nejde?
<b> Protože ta hra potřebuje crack...
<a> Crackem myslíš drogu? ty hry jsou taky tak návykové...
<ona> ty o mě pochybuješ ??
<on> bohužel ano..
<ona> tak teď jsi mě ranil !
<on> fakt? a za kolik dmg ???
Komentář: Wow...
<a> vyborne:-D
<a> sem si ted delal neco na oleji a kdyz sem to tam tak daval tak sem si do toho ponoril i prsty....se poseru bolesti boli to porad vic
<a> tak ted chlastam jak o zavod abych to necejtil:-D
<b> :D
<b> klasika...minule sem byl ozralej delal sem si topinky a kdyz byly hotovy tak sem chytil panev jak plastovou misu ze je vyndam.:D
<b> vsechny prsty spaleny.:D
<b> a vsechny topinky na plotne.::D
<b> zajimavy ze mi trvalo asi tri vteriny nez mi to doslo.:D
<a> tak jak ti vylicili, co se stalo vcera?
<b> no..jeli jsme jeste s <c> brachou a jeho manzelkou
<b> dojeli jsme, ubytovali se, coz bylo 14km od toho vinneho sklipku,pak jsme vzali taxika do sklipku
<b> napred jsme dostali ochutnat sedm vin, kazdeho tak 3/4 deci, a pak se pilo...
<b> nakonec nas odvezli taxikem do hotelu, kde jsme podle me pameti skoro hned sli spat
<b> a ted podle vypraveni:
<b> pilo se a pilo, a my jsme zacinali vic a vic blabolit
<b> bracha s manzelkou byli skoro strizlivi, ja s <c> jsme popili
<b> pak jsme konverzovali s tim majitelem sklipku
<b> napred rikal: no to nejste moc opili, to je takovy prumer, byva to horsi.. a pak se zdekoval
<b> vyslechl si urcite vic, nez chtel vedet, chudak maly
<b> a pak teda jakoze pojedem
<b> museli jsme dojit na hlavni silnici, kde mel prijet taxi
<b> ja jsem zaryte tvrdila, ze jdeme spatne, a odmitala jsem jit na to spravny misto
<b> cimz jsem zmatla tu manzelku ze zacala taky pochybovat
<b> no a bracha zatim pacifikoval <c>, ktery objimal stromy a kecal o tom, ze cerpa tu silu
<b> no a pak jsme se teda dohodli, zklidnili nas a posadili jsme se na obrubnik a cekali na taxi
<b> kolem projel kamion a <c> pry-tyyyyyyjo, co je to za zvire?
<b> va taxiku vsechno ok, az nakonec se <c> potreboval projevit, tak zacal zpivat money money money
<b> a kdyz se platilo za jizdu, tak bracha mel tisicovku a taxikar nemel zpatky
<b> nacez <c> vytahl penezenku a zamaval s ni taxikarovi pred nosem se slovy: ja mam dobry penize!
<b> a to uz se smal i taxikar
<b> no a na recepci jsme se dokonce vzali klic
<b> a <c> na tu slecnu:gutte nacht!
<b> pak jsme dosli k pokojum,<c> se prerazil o schudek na chodbe, ti dva nas dovedli ke dverim a my jako nic
<b> tak tam stojime...
<b> pak jsme teda nejak odemkli, dokonce jsme se prevlikli a vycistili si zuby
<b> zajimavy je, ze <c> rikal, ze jsme usnuli, kdyz svitalo
<b> tak to si toho asi nepamatuju hodne...
<b> ale kdyz nam to rano vypraveli, tak jsme vsichni umirali smichy
Komentář: Vinný sklípek na Moravě...