Nejlepší hlášky

<a> Boha stvorili technici... Buh rekl: 'Budiz svetlo!', to je sice pravda... Ale v tu dobu uz muselo bejt vsechno naveseny, naadresovany a buh musel mit zaplej mikrofon...

<a> víš jak jsem ti říkala o tý klikačce, jak musíš ze 4 základních prvků vyrobit všechno možný na světě?
<a> tak mám hotovo, ale jsem zpocená až za ušima....
<b> Jakože jsi vyrobila všech 560 kombinací??
<a> jo, ale byla jsem v tom chycená od pátečního večera.
<b> Ale tak dobrý, Bohu to trvalo tejden...

Komentář: Alchymie

<a> No nic, idem pozerat Vyjednavacov, potom pridem
...
<a> Som tu
<b> No co, vyjednali?
<a> Vyjednali
<a> Zastrelili ho

Komentář: tiez sposob

<a> Hele uz jede ten tvuj komp v pohode? Rikals ze byl nejakej zblblej...
<b> Uz jo, mel sem starej chleba na "eskejpu" :)

<a> no vis kdy je zena nejchytrejsi?
<b> obcas nad tim premyslim...
<b> kdy?
<a> pri sexu!! protoze je napojena na centralni hlavni pocitac :-D
<b> hahaha... a tohle musel vymyslet zase najaky velmi chytry chlap
<a> zcela obycejny chlap
<b> zcela obycejny... takze ty jsi to vymyslet nemohl :D
<a> ne no protoze ja jsem vyjmecny :-D
<b> jj a hlavne syn boží :D ježíš
<a> hlavne :-D
<b> a to uz zni nejak nadrazene :D
<a> to kdyby ses na em napojila tak to ani nepoberes tu SPASU
<b> :D to uz bych nemela zadne hrichy :D
<a> tak co nechces spasit svoji dusi?
<b> :D myslim ze jedno napojeni me dusi nepomuze... mam ji totiz cernou
<b> jako tu dusi mysim :D

<andilek> zdravim... mam jednu otazku... v navodu je napsano, ze se mame dat do stavu offline, je tam opera, firefox a explorer... ale google tam neni... jak se dam do stavu offline na googlu?

Komentář: jak nastavit film, aby vam sel bez sekani na megavideu... :D holka byla chytra

<Kalvarope> novidíš
<Kalvarope> učíš se to?
<Kalvarope> mě se chce totálně spát
<Kalvarope> pičo já už na to jebu kurva
<Kalvarope> V PÁTEK PÁNSKA JÍZDA
<Kalvarope> ČARKY
<Kalvarope> kundy dem řešit
<Adrian> že ti není hanba, darebáku
<Kalvarope> neni pičo
<Kalvarope> PÁNSKA JÍZDA UPOZORNUJU
<Adrian> Ahoj, Danečku, právě komunikuješ s paní Konderlovou, těšilo mně!!!
<Kalvarope> ...

Komentář: o jej

<a> twe neska v noci sem zazil něco nezvykleho pri sexu :D
<b> co to bylo?
<a> byl sem s tou moji... mno a skouseli jsme to do zadecku... bylo to poprve... no tak nějak to slo :D a pochvilce nějak na ni přišli plyny :D ty vole jak pustila ducha :D tak jsme si museli dat pauzičku a vyvětrat :D by mě zajmalo co sezrala :D to byl nehorazny smrad :D
<b> Cooo nedělej :D tak toje moc :D :D :D
<a> no toje :D pak sme si to dali už normalně raději :D :D :D

Komentář: i tohle se při tom stava

<a> kdyby se dodrzovalo krestanstvi tak jak oni chtej tak vymřem... xD
<a> lidi jako my sou proto aby sme to tady zachranili... xD
<b> naprosto souhlasim...

Komentář: kolem půlnoci na icq... :-D

<a> Udělal bych pro tebe cokoli.
<a> teda v mezích normy

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.