Nejlepší hlášky
<a> potom som doma pracoval na projekte zo zemepisu :D
<a> celorocny projekt :)
<a> som ho zmakol za dve a pol hodiny :D
Komentář: :D
<squall> kurwa
<squall> ty wokna me serou
<Asus - Micro Movies> ale piču
<squall> to taha wipei, speawery, adware víc než porno
<squall> wiri*
<Asus - Micro Movies> viry ne?
<squall> :D W sem V tam :D
<squall> vsechno se wyslovuje jako "V" :D
<Asus - Micro Movies> a jako I :D
<squall> jj :D
<squall> a "e" a "é" je taky stejni jen "é" ma trochu lag
Komentář: ach ta čeština :D
<ona> mas zajtra skolu?
<on> ale nie, aspon myslim...
<ona> to mas vediet, nie mysliet
<on> no to uz mam davno za sebou :)
<a> prostě svět
<a> je jeden velkej
<a> ICT bordel
<a> a kdo řiká že ne, tak je tim nejvíc postiženej
Komentář: když holka fylozofuje...
<a> kousíček a byl jsi tam
<a> ještě jednou prosim
Komentář: Hrali jsme hry na ICQ
<Libor> velky nestesti, umrel mi notebook
<e-Jirka> jak se mu to povedlo?
<Libor> vypada to na zdroj, tak nejak si jedu na baterku a po 2 hodinach koukam, proc to po me chce nabit, kdyz je v zasuvce
<Libor> se citim jak kdyby mi umrelo zviratko ;-)
Komentář: Taky mazlíček
<a> Nevíte někdo, co je to trombocytopenia?
<b> a: Nevíte někdo, co je to gůgl? ^^"
<c> Google je vyhledávač na seznamu
Komentář: To s tím příšerným názvem je nemoc ;)
<a> "Chces byt 1. republikova MISS strednich skol?"
<a> Tak tohle je asi nejoriginalnejsi spam, jaky jsem kdy ve svem mailu objevil ...
<a> ty mas kamarata ktora sa vola Mrdak
<b> :) Ano. Marko :)
<b> chlapec z ciernej hory ktory okrem toho, ze dobre vyzera je aj chytry :D
<b> A jeho stryko sa vola....
<b> wait for it....
<b> Pero Mrdak ;)
<b> ....
<b> spadol si zo stolicky? :)