Nejlepší hlášky

<a> potom som doma pracoval na projekte zo zemepisu :D
<a> celorocny projekt :)
<a> som ho zmakol za dve a pol hodiny :D

Komentář: :D

<squall> kurwa
<squall> ty wokna me serou
<Asus - Micro Movies> ale piču
<squall> to taha wipei, speawery, adware víc než porno
<squall> wiri*
<Asus - Micro Movies> viry ne?
<squall> :D W sem V tam :D
<squall> vsechno se wyslovuje jako "V" :D
<Asus - Micro Movies> a jako I :D
<squall> jj :D
<squall> a "e" a "é" je taky stejni jen "é" ma trochu lag

Komentář: ach ta čeština :D

<ona> mas zajtra skolu?
<on> ale nie, aspon myslim...
<ona> to mas vediet, nie mysliet
<on> no to uz mam davno za sebou :)

<a> prostě svět
<a> je jeden velkej
<a> ICT bordel
<a> a kdo řiká že ne, tak je tim nejvíc postiženej

Komentář: když holka fylozofuje...

<a> kousíček a byl jsi tam
<a> ještě jednou prosim

Komentář: Hrali jsme hry na ICQ

<Libor> velky nestesti, umrel mi notebook
<e-Jirka> jak se mu to povedlo?
<Libor> vypada to na zdroj, tak nejak si jedu na baterku a po 2 hodinach koukam, proc to po me chce nabit, kdyz je v zasuvce
<Libor> se citim jak kdyby mi umrelo zviratko ;-)

Komentář: Taky mazlíček

<a> Nevíte někdo, co je to trombocytopenia?
<b> a: Nevíte někdo, co je to gůgl? ^^"
<c> Google je vyhledávač na seznamu

Komentář: To s tím příšerným názvem je nemoc ;)

<a> "Chces byt 1. republikova MISS strednich skol?"
<a> Tak tohle je asi nejoriginalnejsi spam, jaky jsem kdy ve svem mailu objevil ...

<a> ty mas kamarata ktora sa vola Mrdak
<b> :) Ano. Marko :)
<b> chlapec z ciernej hory ktory okrem toho, ze dobre vyzera je aj chytry :D
<b> A jeho stryko sa vola....
<b> wait for it....
<b> Pero Mrdak ;)
<b> ....
<b> spadol si zo stolicky? :)

<a> dota?
<b> přemluvil si mě

Komentář: o zkouškové

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.