Nejlepší hlášky
<mikkkke> more a ty tam nemas co na pracu?
<Mutant> mam furt
<Mutant> zas nam to spadlo jak most ve studence kua
<mikkkke> heh :-D
<SSuk> power rangers ze
<Fogl> nj naky music video
<Fogl> a co digimoni?
<SSuk> nn
<SSuk> pokemoni, jedine oni
<Fogl> strazci vesmiru! xD
<SSuk> POKEMONI!!!
<SSuk> pudes do ignor listu!!! pokud nebudes vyznavat stejnou viru jako ja
<SSuk> viru POKEMON!!!
<Fogl> strazce vesmru
Ignoring ALL from Fogl
Komentář: po 2 minutach: <Fogl> ok pokemoon
<scarfa> hele...
<scarfa> vcera jak jsem prisel domu z parciku, jak jsme davali brko... tak rodice grilovali... a prisel jsem dozadu do pergoly... a matka... das si bucek? :D
<Bobroj> cože?
<Bobroj> proč?
<scarfa> jako maso... bucek :D
<Bobroj> jo takhle lol :D
<scarfa> ale ty woe... to bys musel videt muj xicht jak sem se tvaril, kdyz mi to matka rekla :D
<scarfa> sem se uplne zarazil :)
Komentář: icq...
<zdenda> v 75-te minute sme vedli dva nula... pak ty hajzlove srovanali na 2:2 a v posledni minute, kdyz sem pil puerh sme dosatli trtiho, coz mne tak nasralo a ten salek uz odpociva v pokoji...
<Yde> huj nevis jak rozdelim dvd na casti bez pouziti nuzek ci noze? staci nejakej program
<Yde> znas neco?
<roc> co je obsahem DVD?
<roc> film data?
<roc> ja bych to musel videt jak je to udelany... zkus pouzit Google
<Yde> a v tom to pujde?
Komentář: Kamarád je trochu... pomalejší. Né každej prostě může používat počítač.
<kukoc> Tak sem prisel na to proc mi nechodil monitor!
<lempel> No proc
<kukoc> vis jak sem psal ze mam novej monitor.
<lempel> no jasny
<kukoc> no tak sem pripojil ke kompu kabel od toho, zapnu to a von nejede ,tak sem dal restart a zase nic, tak do tretice... A nic. Tak sem se na to vysral a novy lcd vymenil za starou dobrou krabici.
<lempel> Mno a mels ten kabel pripojenej na druhym konci k monitoru?
<kukoc> prece nejsem debil
<kukoc> no dobre sem debil!
Komentář: Kdyz je nikdo expert
<twice> motofoko chleba
<Marťas> to je trapný
<Marťas> chleba namazanej hovnem
<Marťas> chleba pomazanej siflem :D
<twice> Kucharka z Cejlu, ze zakazanych knih ne :-D?
Komentář: Cejl - co dodat na této ulici je tma i ve dne :D
<ona> ty si uz fakt musis najst babu :)
<on> odvtedy co si mi to napisala poslednykrat so mmal 2
<ona> hmm tak tu jednu fim ale tu druhu tak to si nejak nepamatam
<on> ta bola dva tyzdne :D
<ona> ja som mala najkratsie 10 dní :D
<ona> skus ma prekonat :D
<on> ha... to bol moj prvy vztah :D 2 dni :D no kto je lepsi? :D
<ona> kua :D
<on> ha :D a dnes vo vlaku s kamoskou 3 sekundy :D
<ona> jakze s kamoskou vo vlaku 3 sek? :D
<on> tak sme srandovali a ona ze chcem s tebou chodit :D a ze ok :D a potom ze rozchadzame sa :D ok :D
<ona> to sa nerata :D
Komentář: vzťahy rullezz ;)
<Dibla> v nejhorším skončíš v Opavě a nebo v Praze v Bohnicích
<Jura> no tak zas to né :-D ještě pořád funguje lék známý pod zkratkou PIVO
<Jura> Perfektní Inovátor Vědomí Osob
<Dibla> tak si vem lepší více těch prášku PIVO... pro jistotu :-)
<Jura> no zas se to nesmí přehánět, doporučená denní dávka je jedna lahev
<Dibla> pěkně debilnmé dopoporučení
<Jura> to je doporučená dávka u dospělých osob, nevztahuje se na hovada a hospodské povaleče, ve které se pravidelně všichni měníme v pátek večer :-D
Komentář: hold tvorba bakalařky čechrá nervy :-)