Nejlepší hlášky
<a> LOL tohle ti musim vykecat! <b> ma dovolenou do konce tejdne. Ale jaksi se doma zapomel zminit, ze bude mit i vyplej mobil a vubec bude nedostupnej. takze tedka nam na support volala recepcni, ze do firmy vola jeho tatinek, jestli nevime co s nim je
Komentář: <b> je informatik, 33 let.
<ona> Viděla sem v obchodě nádherný boty s podpatkama= ty si musím koupit!
<on> K čemu ti sou, prosimtě, podpatky v kuchyni?
<a> Pes mi pochcal podložku pod myš
<b> Jak to dokazal ? :D
<a> To by me taky zajimalo
<a> sem si blbec zapomel nabijecku na ntb
<a> uz mam jen 6% baterky
<a> je to jak cekat na smrt, nikdy nevis, kdy prijde
-!- a has quit
<Noriko> Jak se má tvůj brácha?
<Ivka> Ále, spadnul ze schodů, zlomil si pár žeber, ruku a má naštípnutý obratel, takže leží v nemocnici. A to jsem ho jen jednou poslala na nákup...
<a> Ahoj Aleši, tak to s těma složkama jsem vyřešil. Kamoš mi našel jeden program na jejich úpravu, akorát to je jen pro xp-čka. Chtěl jsem se tě zeptat, jestli bys mi mohl doporučit nějaký notebuk. Přemýšlím, že bych si zatím koupil noťák a vrátil strýkovy tenhle komp. aspoň nějaký 3 GB procák, ramka do těch 2-3 GB a hardisk 512 MB a taky kolik by ta verze vyšla s blue red mechanikou, ale není podmínkou.
<a> jo a taky bych ho chtěl s xp-čkem, vistu nechci
Komentář: "To s těma složkama" je bezesporu nejsložitější problém na světě. Perzonifikace adresáře jako například vlastní ikona, pozadí a podobně. Windows umí nativně.
<a> Neska sem tak byl s dědkem v garaži...
<a> Najednou řekl, že ma něco s vrtačkou ať se na to taky zkusim podivat
<a> Po chvíli koumání sem na nic sem nepřišel tak sem ho aspoň pozoroval při praci... opřel sem se o svěrak a jen tak sem se zeptal: Kolik stál takový svěrak jak sis ho kupoval?
<a> A on na to: Děkuju...
Komentář: No došlo mi to asi po 5-ti vteřinách, že moc drahý nebyl... :D
<Sija8> ludia ja som spravny informatik... potrebujem google uz len pri pohlade na moju kapsu... :D
Komentář: no jo total bordel forever