Nejlepší hlášky

<a> A keď ťa nepustí?
<b> Tak pôjdem nepustený. A čo?

<a> LOL tohle ti musim vykecat! <b> ma dovolenou do konce tejdne. Ale jaksi se doma zapomel zminit, ze bude mit i vyplej mobil a vubec bude nedostupnej. takze tedka nam na support volala recepcni, ze do firmy vola jeho tatinek, jestli nevime co s nim je

Komentář: <b> je informatik, 33 let.

<a> dobrou chut
<b> není zač
<b> teda dík :-D

<ona> Viděla sem v obchodě nádherný boty s podpatkama= ty si musím koupit!
<on> K čemu ti sou, prosimtě, podpatky v kuchyni?

<a> Pes mi pochcal podložku pod myš
<b> Jak to dokazal ? :D
<a> To by me taky zajimalo

<a> sem si blbec zapomel nabijecku na ntb
<a> uz mam jen 6% baterky
<a> je to jak cekat na smrt, nikdy nevis, kdy prijde
-!- a has quit

<Noriko> Jak se má tvůj brácha?
<Ivka> Ále, spadnul ze schodů, zlomil si pár žeber, ruku a má naštípnutý obratel, takže leží v nemocnici. A to jsem ho jen jednou poslala na nákup...

<a> Ahoj Aleši, tak to s těma složkama jsem vyřešil. Kamoš mi našel jeden program na jejich úpravu, akorát to je jen pro xp-čka. Chtěl jsem se tě zeptat, jestli bys mi mohl doporučit nějaký notebuk. Přemýšlím, že bych si zatím koupil noťák a vrátil strýkovy tenhle komp. aspoň nějaký 3 GB procák, ramka do těch 2-3 GB a hardisk 512 MB a taky kolik by ta verze vyšla s blue red mechanikou, ale není podmínkou.
<a> jo a taky bych ho chtěl s xp-čkem, vistu nechci

Komentář: "To s těma složkama" je bezesporu nejsložitější problém na světě. Perzonifikace adresáře jako například vlastní ikona, pozadí a podobně. Windows umí nativně.

<a> Neska sem tak byl s dědkem v garaži...
<a> Najednou řekl, že ma něco s vrtačkou ať se na to taky zkusim podivat
<a> Po chvíli koumání sem na nic sem nepřišel tak sem ho aspoň pozoroval při praci... opřel sem se o svěrak a jen tak sem se zeptal: Kolik stál takový svěrak jak sis ho kupoval?
<a> A on na to: Děkuju...

Komentář: No došlo mi to asi po 5-ti vteřinách, že moc drahý nebyl... :D

<Sija8> ludia ja som spravny informatik... potrebujem google uz len pri pohlade na moju kapsu... :D

Komentář: no jo total bordel forever

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.