Nejlepší hlášky

<Dcera> zabiju Ti děti...
<Matka> oš***m Ti tátu. :D

Komentář: Hádka matky s dcerou. jak si to vychováš ... :D

<Black> Ona psala že stejně nemáš jejich psa ráda
<květinka> A kdo jo? Neumí chodit, běhat, poslouchat, slintá a je nevychovaný. Myslím, že je to stvůra vyvržená z pekel.

Komentář: Ani Srstka by to neřekl lépe... :-D

<Filip Mareček> Politika se musí odebrat pánům v kuklách a vrátit politikům, řekl Klaus.
<Filip Mareček> To znamená, že pokud krade normální člověk, je to zločin a pán s kuklou mu má nakopat prdel. Když krade politik, pán s kuklou má jít do prdele a nechat si snížit plat.

<a> To jsou věci, v chorvatsku zima a ve švédsku 24 stupňů
<a> na některých horách je až teď letošní první sníh
<a> ledovce mizí
<a> něco se vážně děje
<a> ony se ty rovníky snad nakonec opravdu přepólují!
<b> uvědomuješ si jakou pitomost si právě napsal?
<a> tak to je jasný že nemizí - z fyzikálního hlediska se jen mění na kapalinu a páru - ale však nemusíme se rýpat v detailech ...

Komentář: Když myslíš ... :-D

<a> zdar... hele kdyz mi nekdo da v icq do ignorlistu tak to asi nepoznam ze tam jsem ne?
<b> zdar.. jo to nevim asi ne
<a> tak mi dej do ignorlistu schvalne nchvili potreboval bych to vedet diky
<b> done
<a> ted uz jsem tam jo?
<a> hej ale pak mi zase odignoruj !
<a> jsem porad ignorovanej?
<a> halo?!
<a> hey!!!

<a> jak by jsi definoval smíšený pocit?
<a> a jestli máš nějakou konkrétní zkušenost, tak tu bych taky prosila :)
<b> když se chce člověku smát radostí a zároveň je strašně nešťastný
<b> otevřeš dopis od soudu, kde se píše
<b> "...a zároveň se tímto rozhodnutím ruší rozhodnutí OS v *město* z data 1.3.2011 ve věci odnětí svobody v délce trvání 1 (jeden) rok"
<b> už se začínáš usmívat...
<b> když tu na tebe najednou vypadne složenka na 45 tisíc za advokáta a soudní výlohy..
<a> to tak tomuhle ty si říkal tou dobou ,,když budu mít štěstí, tak strávím rok v Austrálii u přátel" :-/

Komentář: lež má krátké nohy...

<ona> chcela by som mať dve deti. Chlapec by bol futbalista a dievča tanečníčka.
<on> ja chcem aby bolo moje dieťa Batman :D
<ona> ale vieš že Batman nemal rodičov? :D
<on> aha to som nedomyslel :X

Komentář: tak nedomyslel to no :D

<a> kámo tak jsme doma zase hasili...
<b> kecáš :D co se stalo tentokrát?
<a> táta vařil...
<b> co dělal dobrýho? :D
<a> popcorn!

22:02:00 <a> kowi, hodláš jít spát?
22:35:00 <a> aha, tak ty už spíš...

Komentář: skype

<a> Ty seš jako Sauron
<b> Tak drsnej?
<a> Ne, lepší mrtvej

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.