Nejlepší hlášky

<a> co to je ten kódek?
<b> http://sk.wikipedia.org/wiki/Kodek
<b> http://cs.wikipedia.org/wiki/Kodek
<b> http://en.wikipedia.org/wiki/Codec
<a> to v madarsku sa to vola Kódek?
<c> igen
<a> http://hu.wikipedia.org/wiki/Kódek
<d> drsny

Komentář: igen

<rendy> rozumi tu nekdo programovani v c++?
<rendy> :(
<LilBull> jj
<LilBull> and what are you need?
<rendy> nevis jestli knizka Microsoft Visual C++ 6.0 je pro zacatecniky?

Komentář: Vyložene potřba znalosti programátora xD

<a> U nás doma říkají mi Franta Siska, bo uz od pohledu chytrý jsem jak liska a kdyz kerý neco neví nebo když je na neco levý tak jde za mnú a já vsecko najdu v Googlu.

<a> myslím že spáchám sebevraždu
<b> OK,čau

Komentář: pátek večer na ICQ :)

<a> nejvic halu jak sem tahnil ten kocarek do busu :D sem se uplne bal anych toi decko nejak nevysyoal :D
<b> to chápu, když vidím jak píšeš

<a> Ahoj
<b> Ahojky, hej vcera po tý pařbě sem s <c> skončila v posteli.
<a> jj vím a co. Jak bylo.
<b> Dobře, akorát sem nemohla moc usnout, on mu totiž stál celou noc, fakt i když spal, vůbec mu nelehl.
<a> Hmmmm.
<b> Promiň musím jít. Zatim Ahooj.
<a> Ahoj.
-!- b has quit
-!- c has joined
<c> čus kámo.
<a> čus byla tu <b>, prej ste spolu skončili v posteli jo?
<c> jj tyjo sme si dobře zařádili.
<a> J..říkala a taky, že prej ti stál celou noc i když si spal.
<c> vážně?
<a> prej jo...
<c> To víš moje péro vyznává pořekadlo: vždy připraven.

Komentář: Péro-skaut

<a> sháním 12 dětí!
<b> to mas co delat...
<a> někde přeci musej nějaký bejt! do 15 let
<c> pane jo, ty chceš zachránit ČR před vymřením ne? počkej, počkej, ale víš, že ty ještě spadaj pod zákon?
<a> nn...:-D Ale chteli jsme jet do Mostu se vykoupat... a tam psali tohle: Skupiny 6 a více dětí, jeden dospělý zdarma, časově neomezeno.

<a> Preco sa so mnou bavíš ako s blbcom?
<b> Ospravedlnujem sa ak sa náhodou s Tebou bavím na nízkej úrovni , znamená to, že Ty si na nej. A moje sociálne cítenie ma núti sa Ti prispôsobiť

<a> uf, prospěl sem
<b> kurva, zaspal sem

Komentář: v den vysvědčení /ICQ mobile/

<a> čau, tak co ruka a noha po pádu ze schodech?
<b> ty jsou v pohodě, ale máme dalšího maroda co spadl ze schodů, vlastne dva.
<a> koho?
<b> otec šel s mím iPhonem 3G a zakopl před schodama, iPhone se rozletěl o zeď a otec zlomená ruka, spadl z hůř jak já, ruka se mu blokla do zábradlí.
<a> chudák.
<b> kdo? otec?
<a> iPhone

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.