Nejlepší hlášky

<b> ale já nepřijímám žádnej soubor, pokud nwm co to je
<a> CSS kody, stejně ti to hovno řekne
<b> myslíš že su debil? csko sem hrál dva a půl roku

Komentář: a prej "myslel sem že to byl překlik" xD

<a> Uz len 79 otazok T_T
<b> A uz ich ako aj vies ? :D
<a> jj :D už sa mi s nimi aj sníva :D minulú noc som bol Bonaparte a sťažoval som sa že musím sám namiesto svojho delostreleckého pluku páliť z kanónov na mojom balkóne na kutuzova a jeho ruských partizánov ktorý sa skrývajú za obchodnou :D
<b> Ako,nice :D
<a> jj a to ešte nemá na to ako som schvaľoval štúrovu uzákonenie spisovnej slovenčiny na svojej fare v hlbokom :D

Komentář: Privela ucenia skodi ... :D

<a> a cos vlastně dělal celej víkend??
<b> to kdybych věděl...

Komentář: menší okno

<a> čus už máš prezentaci?
<b> j
<a> a jak to máš dlouhý?
<b> na 5 minut....
<a> :-D neee
<a> a kolik máš snímků? :-D
<b> nevim, ale zhruba na 5 minut
<a> :-/ ty voe s tebou je komunikace jak noha
<b> když by ses mě zeptal kolikrát si utírám prdel, bude ti to k něčemu až se vysereš ty?

<a> znáš firmu XO?
<b> jasně, vždyť v ní dělám!
<a> tak teď už ne.. :)

Komentář: no, moc k smíchu to nebylo...

<a> fakt nevím
<a> seš generátor divnejch chyb
<b> super to mě vemou v Microsoftu hned xD

<Josef> A co ten závěr do fyziky?
<Adam> Ehh...
<Adam> Všechny úkoly jsme úspěšně splnili bez větších potíží, vyšší odchylka byla zapříčiněna nepřesností našeho měření času na stopkách, našemi pomalými reflexi a nedokonalým splynutím duší v týmu.
<Josef> Dobrý :)
<Josef> Zatímco Josefovo měření času bylo na chlup přesné, Adamovo vypouštění kuličku mu zajistilo lukrativní místo mezi lenochody.

Komentář: Možná se vám opět nebude líbit, ovšem učitele náš vtípek zaujal. Jména jsem pozměnil.

<a> zdar co máš s telefonem??? mam problem s excelem snažil jsem se ti dovolat
<tHr> nazdar, nekde se vali, vzhledem k tomu ze sem na nej uz asi 2 mesice nesah je pravdepodobny, ze je vybitej

<a> Luštím křížovku a potřebuju poradit.Český mistr GL 2009/10.Na 5.Začíná to na SPA a končí na A.Díky za radu...
<b> na 5 jooo? tak to Sparta nebude :-)

Komentář: provokace která nevyšla

<a> hej znas pisnicku od ac/dc - rock´n´roll train?
<a> takova ta: taradadáda tararararadadada... taradadáda tararararadadada BUM taradadáda tararararadadada

Komentář: vážně to tak je... :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.