Nejlepší hlášky

<a> tak fajn. a jak dlouho ti to potrva jeste? odhad?
<b> udělal jsem velmi optimalistický odhad, týden
<b> ale má to háček
<a> ?
<b> nejsem optimista
<a> lol

<a> AHoj,mám na tebe prosbu!Jak se jmenuje ten Kluk co dnes,tj ve středu seděl v buse směr z x do x...má Facebook?Pošli mně prosím jeho facebook...děkují moc:)
<b> ahoj mam ti vzkazat ze jestli nepraktikujes anal tak nema zajem.

<a> Bože, konečně za 3 týdny prázdniny
<b> No to si děláš prdel ne?
<a> WTF? Co to meleš?
<b> No jak budu o prázdniách vypadat????!!!
<a> ???
<b> ještě jsem nezhubla!!!

Komentář: bylo by dobré začít...

<A> ♥♥♥ mmm ♥MILUJU TĚ♥ =o* =o* ♥♥
<B> ??? O.o heh
<A> =o* =o* ♥♥♥♥
<A> jak se mááš broučku ?? =o* ♥♥♥
<B> ehm .. jinak .. my se známe .. ??
<A> nn ae si úžasnej a kváásnej ♥♥ =o* =o*
<B> tak to je teda pecka no .. :D
<A> ♥♥♥ MyLLujuUU THEEE !!! ♥♥♥♥
<B> máš fb??
<A> ANOOO ♥♥♥♥ xxxxxx
<B> podle fotek co tam máš vypadáš celkem normálně .. tak nevim proč seš taková kráva :))

<a> Kua chci něco pařit, ale už chci spát
<b> já spal odpoledne...
<a> ja měl odpoledne vysvědčení
<b> a?
<a> ASI SEM NESPAL NE?

<a> kurva, v koši je nablito
<b> snad i nachcáno, co si pamatuju :D
<b> hej, taková vostuda zas včera
<a> co sme zas dělali?
<b> hej, třeba jedem metrem
<b> ty tam strašně nalitej, něco si mručíš
<b> vytáhneš péro a začneš si ho šmrdlat kartáčkem na zuby :D
<b> ve špičce
<a> do hajzlu :D
<b> pak mse is dali pěstí
<a> proč proboha?
<b> jentak, v tu chvíli nás to hrozně bavilo :D
<a> hmm, to by vysvětlovalo, proč nemůžu žvejkat a bolí mě tvář
<a> jako fajnový posezení to bylo, vo tom žádná
<a> ale kurva nechápu proč sme se zase probudil na Kobylisích na trávníku, když bydlim na Vinohradech :-/

<a> dneska mě pobavila učitelka na němčinu
<b> ty chodíš do školy?

<a> cau, nevis jak velky je rozdil mezi verzi 1 a verzi 2?
<b> jedna!

<a> Nejel jsi dneska po starém městě?
<b> jo, akorat z kauflandu...
<a> Tak jsme tě viděli. Šli jsme volit akorát.
<b> Do kauflandu? Tak to bych volil pomerance, kilo za 16 korun a jsou dobry.

<a> zamrzl mi google v google chrome...tomu říkám provokace

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.