Nejlepší hlášky
<a> Charakterizuj mě jedním slovem... ale pozor!! Musí to začínát prvními 2 písmenama tvého jména na Facebooku! :-* ♥
<Piják Rumový> To by nebylo tak těžké... !!!
Komentář: PIják - PI??
<a> tak Novotný má konzultace v utery od 8-9 psala jsem mu maila a mam to vyridit ostatnim tak to posli dal
<a> jestli vis o nekom kdo by tam chtel jit..
<b> ok díky za info
<b> ... přeposílá zprávu ... <c>
<c> nikomu nic nereknu
<c> hodina je hodina
Komentář: boj na VŠ o zápočty a předtermíny je krutej..
<a> tu si?
<a> tu som tu..
<a> ci to som ja pisal? :D
Komentář: nakoniec sme sa našli..
<B> has come online
<A> kdes byl? čekam tu na tebe půl hodiny....
<B> musel jsem jít makat
<A> tak aspoň něco napiš příště...
<B> troll v akci,babka ať jdu něco udělat,říkam dohraju a jdu,5 min...odejde že dobře...ani ne za minutu conection lost..ta svině mi vypnula modem a ještě za mnou provokativně přijde že můžu jít hned
<a> hele ta Jižní Amerika je fakt v pohodě, tam jde fakt jen o Brazílii a Argentinu. Zbytek je jen o drogách a ropě
Komentář: Příprava na zkoušku ze zeměpisu
<a> zdravim,isiel by so mnou niekto na WC?
<b> ak chces byt vtipny skus to inak
<a> nechapem co si tymto chcel povedat..iba hladam ludi ktory by so mnou sli na WC?
<b> co si nekompletny?to nevies ist na WC sam?
<a> to je tazke na mna..musi nas byt aspon 5
<b> lol :D
<a> ludia,kto s nami pojde na WC?uz sme 4,chyba nam iba tank
<b> tebe to fakt drbe? aky tank?ake WC?to sa trepes na WC s tankom?
<a> jaj,WC=Wailing Caverns :D:D:D
Komentář: WOW nam zasahuje do zivota cim dalej tym viac
<a> co je??
<b> lítaj po mě mouchy
<a> každy hovno má svý mouchy
<a> aha :D
<a> promiň..tak sem to nemyslela,zrovna si čtu přísloví..
<a> ježiš to windowsácký ovládání hlasem
<a> zívnu si a shodí mě to na plochu
<a> Český dráhy zase perlí
<b> Co se ti zase nezdá?
<a> Při objednávání jízdenky do Brna jsem tam měl reklamu: "Do zahraničí se dá cestovat i levněji"