Nejlepší hlášky

<a> Charakterizuj mě jedním slovem... ale pozor!! Musí to začínát prvními 2 písmenama tvého jména na Facebooku! :-* ♥
<Piják Rumový> To by nebylo tak těžké... !!!

Komentář: PIják - PI??

<a> tak Novotný má konzultace v utery od 8-9 psala jsem mu maila a mam to vyridit ostatnim tak to posli dal
<a> jestli vis o nekom kdo by tam chtel jit..
<b> ok díky za info
<b> ... přeposílá zprávu ... <c>
<c> nikomu nic nereknu
<c> hodina je hodina

Komentář: boj na VŠ o zápočty a předtermíny je krutej..

<a> tu si?
<a> tu som tu..
<a> ci to som ja pisal? :D

Komentář: nakoniec sme sa našli..

<B> has come online
<A> kdes byl? čekam tu na tebe půl hodiny....
<B> musel jsem jít makat
<A> tak aspoň něco napiš příště...
<B> troll v akci,babka ať jdu něco udělat,říkam dohraju a jdu,5 min...odejde že dobře...ani ne za minutu conection lost..ta svině mi vypnula modem a ještě za mnou provokativně přijde že můžu jít hned

<a> hele ta Jižní Amerika je fakt v pohodě, tam jde fakt jen o Brazílii a Argentinu. Zbytek je jen o drogách a ropě

Komentář: Příprava na zkoušku ze zeměpisu

<a> Tolko za veceru v restauracii? To si radsej kupim domenu!

<a> zdravim,isiel by so mnou niekto na WC?
<b> ak chces byt vtipny skus to inak
<a> nechapem co si tymto chcel povedat..iba hladam ludi ktory by so mnou sli na WC?
<b> co si nekompletny?to nevies ist na WC sam?
<a> to je tazke na mna..musi nas byt aspon 5
<b> lol :D
<a> ludia,kto s nami pojde na WC?uz sme 4,chyba nam iba tank
<b> tebe to fakt drbe? aky tank?ake WC?to sa trepes na WC s tankom?
<a> jaj,WC=Wailing Caverns :D:D:D

Komentář: WOW nam zasahuje do zivota cim dalej tym viac

<a> co je??
<b> lítaj po mě mouchy
<a> každy hovno má svý mouchy
<a> aha :D
<a> promiň..tak sem to nemyslela,zrovna si čtu přísloví..

<a> ježiš to windowsácký ovládání hlasem
<a> zívnu si a shodí mě to na plochu

<a> Český dráhy zase perlí
<b> Co se ti zase nezdá?
<a> Při objednávání jízdenky do Brna jsem tam měl reklamu: "Do zahraničí se dá cestovat i levněji"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.