Nejlepší hlášky
<lmanik> instaluju druhou verzu ;D
<Najd> si tam s tim vyhrajes ;) :D
<Najd> pak si tam dej 95 :XXX
<lmanik> ;D
<Najd> nejhorsi system podle me
<Najd> hned po 98 :D
<lmanik> ten tu mam tady
<lmanik> dokonce 2 verze
<Najd> ja taky, second edition :-/
<lmanik> jj ale jako dve verze 95tek :D
<Najd> :D aha
<Najd> jedna pro pc a druha pro mac :DDDDD
<lmanik> :DDDDDDDDDDD
Komentář: WIN 95 pro MAC ;)
<Philips> Co to je HTP?
<[Jus7].ic3> hovno to pojede, voe
<Philips> aha
Komentář: ach ty skratky
<dzuxo> padlo ti to ???
<dzuxo> lebo si tam bol
<dzuxo> a potom dalo ze si bol disconnected
<remus> teraz?
<remus> som as odpojil?
<dzuxo> co ?
<remus> no
<dzuxo> ved si pozeraj cas kedy som to pisal
<remus> aha
<remus> :D
Komentář: omg
<a> Proč rukávy u tý košile nemáš ohrnutý, když je teplo?
<b> Protože takhle tak košile má styl....
<c> No, ta košile možná... :D
Komentář: Trošku útěr no...
<a> jsme tě nepotkaly
<b> já vás taky ne
Komentář: jak nikdo nikoho nepotkal
<a> pojd někam
<b> kam?
<a> to je jedno
<b> tak jo jdu si skočit pro něco k jídlu :-D
<a> tak to netuším... je to seschlý a mě to nechutná :D
<b> :D
<b> ted zníš jak nějaký chlap, který má doma 60ti letou manželku :-D
Komentář: když se na skypu bavíte o rozinkách ^_^
<b> čus
<a> v 7 na rozku
<b> ok, zatim
Komentář: po nekolika letech stale stejneho domlouvani do hospody :)