Nejlepší hlášky

<DiFrost> cau..potrebuju pls aby me nejaky hodny gmko leavlo z raidu.pls
<DiFrost> je tu nejaky GM online?
<Batchman> jj bukaj :D
<Bukaj> sem off
<DiFrost> pls helpni mi to bude jen par sejund
<Bukaj> ses taky off?
<DiFrost> *sekund
<DiFrost> uz se loguju
<Bukaj> neee bez off
<DiFrost> muj nick je Diafrost
<Bukaj> ses off?
<DiFrost> sem on
<Bukaj> rikam bez off
<Batchman> LOL
<DiFrost> ok
<Batchman> to je domluva :D
<DiFrost> sem off
<DiFrost> :)
<Bukaj> done
<Bukaj> neasi :-D
<Bukaj> jasny
<DiFrost> dikes ses muj nejoblibenejsi GM :)

Komentář: Bezny vecer GM ...

<a> kaamo idem po ulici s mamou .. a mama .. aha jake pekne auto
<a> 2005 Bentley
<a> 20 melka spodok
<b> hehe

Komentář: ale tak pekne muselo byt :)

<Pavluška> čus
<0ldR4t> pomuzes mi ?
<Pavluška> a s cim??
<0ldR4t> sem smazal icq
<Pavluška> a co s tim??
<0ldR4t> lol

Komentář: Ty blondyny :D

<MiskoID> Dnes za mnou prisiel kolega v praci s krasnou hlaskou, ze zeny su ako internetova domena, tu co chces je vacsinou zadana :))
<gremlin> vzdy si mozes zohnat ale nejaku v cudzej krajine :)

<IZA> ja nemozem najst nic o sterealnej astronomie
<Megabytex> stelarnej
<Megabytex> lol
<­Iza> stelearnej
­<Megabytex> RTFM
<Megabytex> google it
<Iza> nic na google
­<Megabytex> lebo to zle pises nie?
<IZA> fakt?

Komentář: ach tie zeny

<a> tak jinak
<a> uz vim co to dela
<a> proste kdyz to napises, a das enter, tak se nic nevypise a ty pises dal, a pak kdyz napises neco a das enter, tak se vytiskne oboji :-)
<a> yeah
<b> omg
<b> nesnaz se mi to vysvetlit
<a> ok
<b> :D
<a> ale je to dobry :D
<a> skoda ze to nejde dobre vysvetlit
<a> co je teda EOF?
<b> eof je end of file
<a> jo vole
<a> ale ve winech jako klavesa
<a> no nevim
<a> d nebo z
<a> ctrl+D vypise picu
<b> fakt?
<b> ja kdyz dam ctrl d tak to vypise to co ma
<b> picu mi to jeste nevypsalo
<a> me to vypise kosoctverec
<b> a nechyby ti tam cara?
<b> to by byla hruba chyba
<b> predstav si, ze ti holka roztahne nohy a tam byla pica bez diry omgomg
<b> peklo
<a> asi je moc zarostla, neni videt
<b> no rikam proste si s tim musis poradit krovinorez si porid nebo nevim

<Archimonde> nj
<Archimonde> staramama ma predbehol
-!- apir47 has joined #gjh.sk
<Archimonde> picus
<apir47> dik
<apir47> :)
<staramama> xDDDDD

<Leia> uaaaa... vedle me si sedla nejaka psycho holka
<Leia> sedla si, strcila flashku do diry a zacla se zurive tahat za vlasy
<bbb> To je rituál uctívačů flashek. Věří, že vlasy zvětší přenosovu rychlost jejich flashky.

<a> hi
<b> lol
<a> wtf?
<b> fu
<a> ty
<a> cya

Komentář: omfg :D

<Radek> RAmmstein ,korn,nigchtwish,ironmaiden
<Ragerr> korn a rammstein je huste ale ostatni jsou sracky
<Rager> HIP HOP LEPSI
<Rager> metalica pro stariky
<Radek> hip hop je pro srace s maly perem

Komentář: jj hip hop pro srače..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.