Nejlepší hlášky
<a> Celý čas sme tu sedeli ale nevšimli sme si to, lebo sme sa boli kúpať.
Komentář: vypočúvanie :D :D
<a> Jak víš, že se moje ségra jmenuje Monika?
<b> Jak vím, že se tvoje ségra menuje monika?
<a> no?
<b> Víš o naší rodině víc jak já xD
Komentář: haluz :D
<a> oki, tak to dnes nechame tak..?
<b> radsej...ale aj ty to nehcaj napokoji..viem synu že si vo velkom pokušeni...a že odolať sa zda byť scela nesplnitelne ale skus to vydržať...trenuj si svoje sebakontrolu
<b> A uvodmujem si že hadzanie viny na druheho je velke uvolnenie na duši ..ale uvedom si synu že to je seba klam...musis sa pravde postaviť čelom...a nie ju zavrhovať a hladať sposoby ako by si ospravedlnnil svoje chyby...je to lahšia cesta ale všetko sa ti raz vrati ako bunerang tak nepokušaj štastie
<a> ty to uz nehul:D
Komentář: ucit, alebo... to je otazka:D
<a> 1100100001 110000111... 00111011101?
<b> 11001100110 1000001 1110001100...
<a> 110011000
<b> xD xD xD 11111111
Komentář: i programátoři se umí bavit
<a> all: NEMA TU NIEKTO NEJAKY PROGRAM, CEZ KTORY MI ZVACSI JEDEN OBRAZOK TAK ABY SA KVALITA NEZNICILA? PROSIIIM JE TU SURNE A LEN CEZ ICQ! RP! NEMA TU NIEKTO NEJAKY PROGRAM, CEZ KTORY MI ZVACSI JEDEN OBRAZOK TAK ABY SA KVALITA NEZNICILA? PROSIIIM
Komentář: hmm
<Tommy> ja budu kuchar :D vcera jsem pro ocinu pekl syrovo-cibulovy kolac a dneska delam takove syrovo-spenato-slanino testoviny :D
<Krysna> to jooo :D kuchtiku :D
<Tommy> hej ale ten kolac
<Tommy> bys nezachapal
<Tommy> az prijedes tak ho zkutim
<Krysna> urco :) uz se tesim , mam hlad :D
<Tommy> proste testo, v tom sunka s cibuli, zalite smetanou a v ni rozpustene syry, to cele nejak zabalene a posynpane syrem ;)
<Tommy> hej ficim srat :D
<Krysna> nedelej chute
<Krysna> teda ne na srani ale na ten kolac :D
<Tommy> Lool :)
Komentář: odezva na ICQ:)
<PJDefort> :D to ja uz taky...jak kkt sem jel do nejaky firmy KP TOP naproti hypernove... volali... jeee nam nejde pocitac... tam prijdu a ty volove meli tlacitko na zdroje v mezipoloze... prej jak je to mozny?... no a nikdy si nekupuj Forda... pac jedu zpatky a zacal mi svitit obraze auticka se smykem :D :D :D
<PJDefort> takze servis
<PJDefort> kvuli nejakejm kktum co neumej zapnou pc
<PJDefort> prijdu do servisu a rikam jim... sviti mi auticko se smykem :D prej hm ste ho asi dostal ne?... rikam jo ste fakt vtipny
<PJDefort> jako ja vim ze kdyz sviti auticko se smykem ze to je zavada ESP/ASR... ale tak me to sralo pac ta kara je docela nova a furt s tim neco je... co je divnyho na auticku se smykem :D jeste si ze me delaj prdel :D
Komentář: Běžny pracovni den
<a> hele založil jsem si dedicated server... a když jsem spustil tmn tak mi nešla... objevila se mi chybová zpráva... i když jsem i znova nainstaloval... ale bez toho dedicu mi to jde...
<b> www.stare.cz/otazky
<a> dík
<a> shodils mi mirandu :-/
<b> jj, neco zkousim :D
<a> co ?
<b> xD
<a> :D
Komentář: achjo... :-)
<a> tak co des uz?
<Dark Avenger> jeste ne
<a> a nezapomen na ty CD
<Dark Avenger> jasne, ale pripominej mi to :P
<a> ok
<a> CD
<a> CD
<Dark Avenger> uz pujdu
<a> nezapomen na ty CD
<Dark Avenger> JO PROBOHA :P
Komentář: ON JE ZAPOMNEL :D