Nejlepší hlášky
<Mek> Anketa: Strikujete noviny v neoprene, alebo radsej prejdete ten elektricky drat ladoborcom?
<Mek> Moznosti: 1. Ano
<Mek> 2. Iba ked padaju buldozery z neba
<Mek> 3. Nie tak casto
<Mek> 4. Nie, nemam pristup ku gulickovemu lozisku
Komentář: mala anketa na DC
<b> no ja koupil dve 512 ram,a jelikoz mam ted problem s kompem a tezce se komp zapina tak sem ho nechtel vypinat a odpojit tu novou 512tku jednu,a spalili se 2 ty zlate obdelnicky
<a> ty jsi vyndaval a zandaval ramku do zapnuteho PC?
<b> jen chtel vyndat
<b> :/
<b> to zaclo uplne svitit a palit se
<b> to uz asi nepujde kdyz sou spalene 2 ty obdelniky
<b> nebo jak se tomu nadava
<a> tywe to je sila, se nemuzes divit tou ramkou neustale proteka proud... kdyz to mas takto spalene tak uz to urcite nepujde
<b> ale dyt je jich tam milion a jeste oboustranne,a kdyz sou spalene 2 tak to fakt nepude jo?
Komentář: to se jen tak nevidi
<Jirules> . . .
<DADO> ???
<DADO> !!!
<DADO> xxx
<Jirules> ...porno?
<DADO> samozrejme ze ne film xXx. proc si mi poslal ty tri tecky??
<Jirules> to byly zrnka maku... a kdyz to neposles do 5 sekund 856 lidem, budes mit nestesti v lasce... POZOR!... Fakt to funguje. Neprerus retezec a hned zitra ve 12 hodin Ti tvuj idol rekne MILUJI TE
<dc> ty vole hej
<dc> vsiml sis ze v poslednich cca 6 citacich na lamerovi
<dc> jsem bud ja, nebo ty, nebo oba?
<longin> jj
<longin> xDDDDD
<dc> zajimave :D
<longin> ja to tam davam xD
<dc> rofl
<TheHawkes> hehe dobrej status, od ajnstatjna
<TheHawkes> nebo jak se pise
<TheHawkes> ajnstajn?
<mommek> omg...
Komentář: jen dvě věci jsou nekonečné... vesmír a lidská hloupost... avšak tim prvním si nejsem jist...
<sestykolo> Sry že tu narušuju vaše poklidné poledne ale potřeboval bych od někoho inteligentního radu ohledně wmp... najdu tu někoho pls??? ;)
<enlightenment> wmp?
<sestykolo> windows media player Enlightenment ...
<enlightenment> sestykolo: Neprijde Ti hloupe se na to ptat v mistnosti o jinem operacnim systemu (LINUX)?
<sestykolo> nejsem zastánce že s nike nejdu do adidas :-)
<sestykolo> mimochodem kompa teda aspon bednu mám lynx
Komentář: No comment :D
<petoru> Key: a kde najdu exac
<Keymaster8878> v rootu?
<petoru> Key: neni tam slozka root
<a> ale idem na biku 30tka... a kukam kua had... smycka... :D
<a> som sa potom vratil a kukam
<a> vies taky mensi sok... a potom idem dalej... a vtak vyleti a leti vedla mna... dalsi ma vylakal... :D
<a> kua som si povedal este medved mi chyba... :D
<b> :D a budes pan zverov
<a> jj... :D
<a> budem ovladat lesy... :P
<b> a pridu Enti z Pana Prstenov a znicia Fica
Komentář: bicyklujeme sa
<Ian_Huyer> Aha... mno znas to... pojem-prujem... aprop. moje zkusenost je takova, ze cim starsi stroj, tim vetsi chaos... LCD na uradech, atd... zbytecnej lxs... ale zase delat na PIII 128RAM s 98woknama... to je extrem nemyslis??
<Streetboi> Extrém to neni, na word a net to bohatě stačí a kolik by se ve státní kase ušetřilo... a navíc Tobě to třeba přijde jako málo, ale lidem, co tomu nerozuměj to bohatě bohatě stačí... to záleží na každym individuelně
<Ian_Huyer> Hehe... usetrilo by se... to urcite... ale potom div, ze lidi ve statni sprave jsou zaostaly... co se tyce vedomosti...
<Streetboi> To, že budou mít lepší kompy jim povětšinou pomůže jen k tomu, že budou místo min hrát Vietcong
<Ian_Huyer > Nemas pravdu... chvilku jsem delal spravce site v jedne nejmenovane statni prispevkove organizaci a zastupkyne reditele hledala v LCD viry... ze je chce videt prej rikala... tim,ze ma LCD se tim padem zuzuje prostor, kde takovyho vira hledat... na klasicke frekvencni 17' by se okruh rozsiril do pozice za obrazovkou,coz uz je vlastne 3D prostor... to takova zastupkyne nemuze pochopit prece...
Komentář: vzdělaná státní správa :D
<a> hele za co je ban/kick, nevis?
<b> sprosty vyraz?
<a> ja jen abych vedela co musim rict aby me to automatis nevratilo...proste ban driv nez kick :D
<b> ja ti pomuzu chces?
<a> tak zkusime nejakou sprostotu?
<a> neee
<a> ja ci sama
<b> nj tak sama :)
<b> dobrou
<a> nebo... sem halfop... to se muzu sama kicknout, nee?
<a> :D
<b> wow
<a> tak brou, ja du
<a> tady nejde vlastni kick? buuu
<a> KICK: merlouska is a halfop
<b> hihi
<a> tak me kopni nooo :( a posli mi nejaky pekny pozdraf
<b> to asi nepujde ani me
<a> zkus
<b> KICK: merlouska is a halfop
<b> smula co?
<a> jo... buuu :(
<a> to je teda na prd :/
<b> :D
<b> tak alespon kopni otise ;)
<a> tak asi odejdu jako clovek... to je hruza, ani sam sebe hop nekickne...
<a> radeji ne-e
<b> hop ma tezky zivot
<a> to jo teda :( buu
<a> hop nemuze ani odejit ve velkym stylu autokickem...
<b> ani hopa si sam vzit nemuze
<a> musi odejit ponizene jako normalni clovek...
<a> hih
<b> jj, je to pech
<a> tak brou noc
<b> dobrou, pujdu taky spat :)
-!- a has quit [odchazim... se smutkem v dusi, ze jsem se nemohla sama kicknout...]
-!- b has quit [nemuzu se kicknout, tak se plazim pryc jako ostatni]
Komentář: tezky zivot hopa :)