Nejlepší hlášky

<Mek> Anketa: Strikujete noviny v neoprene, alebo radsej prejdete ten elektricky drat ladoborcom?
<Mek> Moznosti: 1. Ano
<Mek> 2. Iba ked padaju buldozery z neba
<Mek> 3. Nie tak casto
<Mek> 4. Nie, nemam pristup ku gulickovemu lozisku

Komentář: mala anketa na DC

<b> no ja koupil dve 512 ram,a jelikoz mam ted problem s kompem a tezce se komp zapina tak sem ho nechtel vypinat a odpojit tu novou 512tku jednu,a spalili se 2 ty zlate obdelnicky
<a> ty jsi vyndaval a zandaval ramku do zapnuteho PC?
<b> jen chtel vyndat
<b> :/
<b> to zaclo uplne svitit a palit se
<b> to uz asi nepujde kdyz sou spalene 2 ty obdelniky
<b> nebo jak se tomu nadava
<a> tywe to je sila, se nemuzes divit tou ramkou neustale proteka proud... kdyz to mas takto spalene tak uz to urcite nepujde
<b> ale dyt je jich tam milion a jeste oboustranne,a kdyz sou spalene 2 tak to fakt nepude jo?

Komentář: to se jen tak nevidi

<Jirules> . . .
<DADO> ???
<DADO> !!!
<DADO> xxx
<Jirules> ...porno?
<DADO> samozrejme ze ne film xXx. proc si mi poslal ty tri tecky??
<Jirules> to byly zrnka maku... a kdyz to neposles do 5 sekund 856 lidem, budes mit nestesti v lasce... POZOR!... Fakt to funguje. Neprerus retezec a hned zitra ve 12 hodin Ti tvuj idol rekne MILUJI TE

<dc> ty vole hej
<dc> vsiml sis ze v poslednich cca 6 citacich na lamerovi
<dc> jsem bud ja, nebo ty, nebo oba?
<longin> jj
<longin> xDDDDD
<dc> zajimave :D
<longin> ja to tam davam xD
<dc> rofl

<TheHawkes> hehe dobrej status, od ajnstatjna
<TheHawkes> nebo jak se pise
<TheHawkes> ajnstajn?
<mommek> omg...

Komentář: jen dvě věci jsou nekonečné... vesmír a lidská hloupost... avšak tim prvním si nejsem jist...

<sestykolo> Sry že tu narušuju vaše poklidné poledne ale potřeboval bych od někoho inteligentního radu ohledně wmp... najdu tu někoho pls??? ;)
<enlightenment> wmp?
<sestykolo> windows media player Enlightenment ...
<enlightenment> sestykolo: Neprijde Ti hloupe se na to ptat v mistnosti o jinem operacnim systemu (LINUX)?
<sestykolo> nejsem zastánce že s nike nejdu do adidas :-)
<sestykolo> mimochodem kompa teda aspon bednu mám lynx

Komentář: No comment :D

<petoru> Key: a kde najdu exac
<Keymaster8878> v rootu?
<petoru> Key: neni tam slozka root

<a> ale idem na biku 30tka... a kukam kua had... smycka... :D
<a> som sa potom vratil a kukam
<a> vies taky mensi sok... a potom idem dalej... a vtak vyleti a leti vedla mna... dalsi ma vylakal... :D
<a> kua som si povedal este medved mi chyba... :D
<b> :D a budes pan zverov
<a> jj... :D
<a> budem ovladat lesy... :P
<b> a pridu Enti z Pana Prstenov a znicia Fica

Komentář: bicyklujeme sa

<Ian_Huyer> Aha... mno znas to... pojem-prujem... aprop. moje zkusenost je takova, ze cim starsi stroj, tim vetsi chaos... LCD na uradech, atd... zbytecnej lxs... ale zase delat na PIII 128RAM s 98woknama... to je extrem nemyslis??
<Streetboi> Extrém to neni, na word a net to bohatě stačí a kolik by se ve státní kase ušetřilo... a navíc Tobě to třeba přijde jako málo, ale lidem, co tomu nerozuměj to bohatě bohatě stačí... to záleží na každym individuelně
<Ian_Huyer> Hehe... usetrilo by se... to urcite... ale potom div, ze lidi ve statni sprave jsou zaostaly... co se tyce vedomosti...
<Streetboi> To, že budou mít lepší kompy jim povětšinou pomůže jen k tomu, že budou místo min hrát Vietcong
<Ian_Huyer > Nemas pravdu... chvilku jsem delal spravce site v jedne nejmenovane statni prispevkove organizaci a zastupkyne reditele hledala v LCD viry... ze je chce videt prej rikala... tim,ze ma LCD se tim padem zuzuje prostor, kde takovyho vira hledat... na klasicke frekvencni 17' by se okruh rozsiril do pozice za obrazovkou,coz uz je vlastne 3D prostor... to takova zastupkyne nemuze pochopit prece...

Komentář: vzdělaná státní správa :D

<a> hele za co je ban/kick, nevis?
<b> sprosty vyraz?
<a> ja jen abych vedela co musim rict aby me to automatis nevratilo...proste ban driv nez kick :D
<b> ja ti pomuzu chces?
<a> tak zkusime nejakou sprostotu?
<a> neee
<a> ja ci sama
<b> nj tak sama :)
<b> dobrou
<a> nebo... sem halfop... to se muzu sama kicknout, nee?
<a> :D
<b> wow
<a> tak brou, ja du
<a> tady nejde vlastni kick? buuu
<a> KICK: merlouska is a halfop
<b> hihi
<a> tak me kopni nooo :( a posli mi nejaky pekny pozdraf
<b> to asi nepujde ani me
<a> zkus
<b> KICK: merlouska is a halfop
<b> smula co?
<a> jo... buuu :(
<a> to je teda na prd :/
<b> :D
<b> tak alespon kopni otise ;)
<a> tak asi odejdu jako clovek... to je hruza, ani sam sebe hop nekickne...
<a> radeji ne-e
<b> hop ma tezky zivot
<a> to jo teda :( buu
<a> hop nemuze ani odejit ve velkym stylu autokickem...
<b> ani hopa si sam vzit nemuze
<a> musi odejit ponizene jako normalni clovek...
<a> hih
<b> jj, je to pech
<a> tak brou noc
<b> dobrou, pujdu taky spat :)
-!- a has quit [odchazim... se smutkem v dusi, ze jsem se nemohla sama kicknout...]
-!- b has quit [nemuzu se kicknout, tak se plazim pryc jako ostatni]

Komentář: tezky zivot hopa :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.