Nejlepší hlášky

<a> co novyho?
<b> nic
<a> vycerpavajici odpoved :)

<GorrGrimWolf> Vem si, ze mas svet... A pokud veris na osud, ci cokoli takoveho, mas to vcelku snadny. Vis, ze vsechno bylo napsane predem, nic nejde zmenit. Ale kdyz na to neveris, veris na to, ze jde vsechno zmenit, tak to tak take nemusi byt... Nikdy nevis, co bylo napsano. Mozna to vsechno pocitalo s tim, ze se to zmenit pokusis. Je to jako, kdyz by jsi se koukl do budoucnosti, kde te prejede auto. Vidis, ze te prejede, ale jde na to koukat dvema zpusobama, nebo spis vnimat co ta budouc
<GorrGrimWolf> nost ukazuje. Mozna, ze ukazuje co by se stalo, kdyby jsi se nepodival, ale co kdyz ona vi, ze jsi se do te budoucnosti podival a tim, ze jsi se podival, jsi zmenil beh udalosti a prave proto te prejede to auto. Jak je vam znamo... Merici nastroje ovlivnuji to co meri. Treba je to tady stejny. Vsechno muze byt napsany, i ta zmena. To muze byt osud, zmenit osud. Nebo jsi ho zmenil. A on s tim nepocital...
<mishul> GorrGrimWolf: ja to nechapu :DD
<PachezZ> No ve skutecnosti je vse predem dany
<PachezZ> Ale na to radsi nemyslet a srat na to
<PachezZ> Pac je to jedno kdyz nevis co je dany :)
<DEXTER507> ja to jeste ani necet :D
<DEXTER507> GorrGrimWolf: myslim ze jsi opet napsal hodne slov o nicem :D
<GorrGrimWolf> To je taky umeni :D
<DEXTER507> GorrGrimWolf: samozrejme. Vis kolik za to lidi berou prachu? :D
<GorrGrimWolf> Ty vole, budu slavnej :D
<GorrGrimWolf> Misto abych napsal...
<GorrGrimWolf> Serte na to, nic nezmenite
<GorrGrimWolf> Tak to rozvedu do dvaceti radku :D

Komentář: Chape to nekdo?

<a> ahoj, mas cas?
<b> ahoj, jasnee.
<a> chcem sa opytat opytat: to ked pridem do Brna mam ist najprv do skoly alebo na kolej???
<b> looool

Komentář: blondyna :)

<davídeček> kolikátky máš
<Magdik> kozy? boty? trika??? :-D
<davídeček> pokud možno vše
<Magdik> kozy nevim, boty 38-39, trika S-M

Komentář: no commnet

<Wolfer> já si koupim nějakou konzoli od vietnamců... ještě budu dělat radost japoncům ne, vietnamci toho dokázali mnohem víc
<swety> Z00MF1R3: aha
<Wolfer> tolik věcí padělat...
<Z00MF1R3> Wolfer: když tak fandíš Vietnamcům, můžeme si příští prázdniny udělat dobrodružný výlet
<Z00MF1R3> přechod přes Severokorejskou hranici k Vietnamu
<Z00MF1R3> tak XNA vyžaduje C++ studio express, na to jim kašlu
<Wolfer> Já si myslím, že tak daleko nemusíme, tady máme taky hodně vietnamců, ti nám to nasimulují
<Wolfer> Ale uděláme si výlet na Kubu
<Z00MF1R3> Wolfer: myslím že v těch pralesích by to bylo věrohodnější
<Wolfer> vietcong
<Wolfer> Dá se do Tokya nějak dojet na kole? Já vlastně na kole neumím, tak na lyžích?
<Z00MF1R3> nebo pokud chceš lépe poznat asijské státy, sežeň si americku uniformu a nech se vysadit v Severní Koreji... budeš to mít s ubytováním i s poslední hostinou
<Wolfer> Ale jak se tam dostat...
<Adder> Normálně... na velbloudech
<Wolfer> dá se na velbloudech odsud dojít až do Tokya? Asi jo co...
<Adder> Nedá... je tam moře... takže musíš jako portugalci lodí.
<Dzarda> Ono Japonsko bekvá často na moři
<Wolfer> a vezme trajekt velblouda?
<Adder> Dzarda: To jo... jenom tu a tam se přisune k pevnině... ale jinak máš pravdu... většinou je na moři, no.
<Adder> Wolfer: Určitě... minimálně do vleku
<Wolfer> Adder: Přesune? To už si přidělali robotické nohy na spod těch ostrovů? Oni jsou fakt pár let napřed...
<Adder> Wolfer: Ale prd... oni jim to tahaj draci.
<Wolfer> Aha...
<Wolfer> To jich musí mít hodně nebo jsou fakt hodně velcí
<Adder> Wolfer: Jo jo... oni si je pěstujou... maj na to zvláštní dračí farmy a chodí je krmit princeznama... to je taky důvod, proč dneska jen tak princeznu nepotkáš.
<Wolfer> O tom jsem ještě neslyšel, oni to asi hodně dobře tají... ale aspoň vím, co bylo dál s princeznou mononoke
<Wolfer> sežral ji vlk a toho sežral ten drak, klasický koloběh v japonsku
<Wolfer> nebo spíše potravní řetězec
<Zavi> kdyby to byl kolobeh, tak by pak musela toho draka zase sezrat princezna
<Wolfer> no... to by bylo i pravděpodobnější, vysvetlovalo by to proč draci žrali princezny... protože princezny jedli draky

Komentář: Japonsko - zeme zahad

<veruneCZka> ty pičo...
<veruneCZka> hej sry to mělo být jedné krávě...

Komentář: celkem jsem se pobavil

<a> jenifer lopez
<a> nice zadeček ;)
<b> send
<a> nemám :D
<b> jdu honit
<a> při čem?
<b> při jogurtu
<a> :D

Komentář: pri jogurtu se honi nejlip ;)

<Qwwerty> Na mě je vymyslet způsob jak na vánoce přesvědčivě utopit kapra - a aby to vypadalo nějak přirozeně žádný že mu zalepim tlamu epoxydem...
<Qwwerty> třeba i nějakou látku rozpustnou ve vodé která mu zasere žábry a von se udusí
<b> mno kdyz mu tam hodim zupan, tak se kazdopadne udusi.

Komentář: diskuze jak utopit kapra

<a> LOOOL som hladal cez torrent nove wowko Wrath of the litch king a ono mi to naslo porno Wrath of the bitch king

Komentář: nc

<ona> rači no... tak vymysli něco... zabavíme se oba třeba
<on> mohli sme si honit šulínky ale s tebou je hovno
<ona> no jo, bohužel... ale pokud byl
<on> tak?
<ona> *pokus teda :D
<ona> :D
<on> :D

Komentář: co udělá jedno písmenko :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.