Nejlepší hlášky
<Elfian> co jedeš do té anglie dělat?
<winetu> no do pizerky dělat číšníka
<Elfian> saméééc... zklamals
<winetu> ne nejedu se tam prodávat :-D
<Elfian> čekal sem od tebe vědu a nebo pornoherca ale toto
<Elfian> padej sa stydět do kouta
<winetu> njn co se dá dělat, vědá má ještě čas.. .pornoherca asi ne, s tím mojím pivasem, tak maxi do XXXL porna
<Elfian> v pornu je ted všecko... chlapi si nechávaj vylizovat prdele od bab a xichtí sa u toho spokojeně, tož jeden pivas sa tam ztratí
<winetu> no to zní v pohodě,to by se mi líbilo... :-D
<Elfian> sem viděl video, jak pěkná baba lízala tu chlupatou prdel a chlap si usral a ona hned tyčkovala skoro mu přímo do prdele... takový živočišný klistýrek :-D
<winetu> jj myslím že jsem to viděl taky, neměl náhodou takovou mmikulášskou masku?
<Elfian> myslím, že jo... já si spíše všímal té kundy než začala blut :-)
<winetu> hh koukám, že máš vyhraněný vkus na filmy, tzv. filmový gurmán
<Elfian> asi máme stejnou filmotéku
<winetu> no bohužel jsem to už dávno smazal a filmy se zvířaty jsem někde ztratil... shit
<Elfian> z toho si nic nedělej. Vem si kameru natoč noční život v cigánském ghetu a máš hned zvířecího porna habaděj
Komentář: ta anglie zažije
<a> čau ;)
<b> hoy
<a> dobrou, puso
-!- b se has quit
-!- b has joined
<b> dobrou srdicko
<a> :*
-!- b has quit
-!- b has joined
<b> neotravuj
<a> lol
-!- b has quit
-!- b has joined
<b> K U A
<a> lmao
-!- b has quit
-!- b has joined
<a> :D
<b> hele... uz te mrdam :-D
<a> táhni už :) čau
-!- b has quit
-!- b has joined
<b> P I C O
<a> :D :D :D
<b> SI NEJVETSI KOKOT :-D... a ten klient taky... se neumi normalne rychle odhlasit
<a> CHE
-!- b has quit
Komentář: na pošesté mu to už vyšlo :o)
<a> nema nahodou mit sex az po svatbe? :)
<b> hh
<b> no v patek tam jedu
<b> a brat si ji nehodlam
<b> :D
<a> hh
<b> takze asi ne
Komentář: svatba? ee, jen sex :)
<tomeek> nejaka prazanda?
<Maťo SK> hmm??? translate pls
<tomeek> a girl from Prague
<Maťo SK> jj
<tomeek> ty teda neztracis cas, hochu! :-D
<Maťo SK> tak tak... uz mam predpripravene pole na siatie
<tomeek> :-D
<tomeek> jaka je?
<Maťo SK> je zo slovenska
<Maťo SK> chodi tam na karlovu
<tomeek> otypico! :-D
<tomeek> prakticke
<tomeek> kolik ji je?
<Maťo SK> 20
<tomeek> tak to jo, ja sem myslel, ze kdyz tam studuje, je to nejaka 30ka :-)
<Maťo SK> :) nie dik...
<tomeek> kolik bylo te Summer? ;-)
<Maťo SK> fuhha. to bolo davno... vtedy mozno tiez okolo 20, plus minus
<tomeek> a kolik tobe, co? :-D
<Maťo SK> ani neviem
<tomeek> 12?
<Maťo SK> som bol 4-5 piatak
<tomeek> :-D
<tomeek> tak to tak 10, 11
<Maťo SK> jj tak nejako
<tomeek> tak proto by me ta 30ka ani neprekvapila... ty kance :-D
Komentář: Mato je asi na starsi samicky :)
<kači> to si vazne ty???
<kači> hihiiiiiii!!
<Martin> a proč by ne?
<kači> čau!!!
<kači> :-! :-! :-!
<Martin> no dobře :-D
<kači> :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!
<Martin> :-D
<kači> co je ti tu fůrt do prčic k smíchu???
<Martin> :-D :-D :-D
<Martin> ty :-D
<kači> ty taky!!!
<kači> :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-! :-!
<kači> a už mi nepiš uchile!!!
<Martin> tak mi nepiš, ne? ty sis mě sama našla :-D
<Martin> :-D :-D :-D
<kači> vyliž si prdel kokote!!!
<Martin> jéééžiš... to je sranda :-D :-D :-D :-D
<Martin> hej, jdeš na lamera :-D
<kači> na kkoohhoo???
<Martin> na lamera :-D
<kači> a kdo to jakko je?
<Martin> to si rači nepřej vědět :-D
<kači> ???
Komentář: našla si mě na icq a pak mě solidně vyfákla :D :D
<skretonabijec> uuuuuu
<skretonabijec> sem fakt prisnacek :-)
<skretonabijec> ten typek me uplne vzrusuje
<t4x> omfg
<t4x> vyhon si nad gothicem :D
<skretonabijec> ma vsechny veci co se mi libi :-)
<t4x> nereknu neco s lepsi grafikou...
<skretonabijec> culik, takovou tu bradku, coooool roucho a mec u pasu :-)
<t4x> ale to je pomalu jako kdybych ja honil nad @ z nethacku
<skretonabijec> eh...
<t4x> +- samozrejme
Komentář: >.<
-!- d8da_jak_z_prak has joined #louny-city
<d8da_jak_z_prak> aaaaloixpyyvwěš
<d8da_jak_z_prak> ssjeeeeeeeee tccc
<d8da> d8da_jak_z_prak: vypadni ozralo
<d8da_jak_z_prak> saajaaaaaak co jseeem azaase udelaal?
<d8da> jsi zase nalitej, fuj, tahne to z tebe na 10 metru
<d8da_jak_z_prak> aatak jaaaa teda zaaaaas e jdu
<d8da_jak_z_prak> skayt
<d8da_jak_z_prak> maam aszizen
<d8da_jak_z_prak> sskyta
<d8da> d8da_jak_z_prak: už vypadni prosimtebe, jo?
<d8da_jak_z_prak> no ataka dooobere
-!- d8da_jak_z_prak has quit
Komentář: Kamos ma Rozpad osobnosti, kdyz se ucil na pravdepodobnost.
<l0c4l> tak sem si dneska meril kladu
<l0c4l> a mam ji strasne malou
<l0c4l> 1.5 cm
<SilverFox> to neni klada potom
<l0c4l> s erekci 3 cm
<l0c4l> to je prumer ne?
<SilverFox> prumernej prumer?
<l0c4l> nj
<l0c4l> tak se nechlub ze mas s erekci 3.1
<SilverFox> ty mas prumernej prumer na dylku?
<l0c4l> na sirku mam 1 cm
<l0c4l> normal ne?
<l0c4l> z tim nejakou odpanim ne?
<SilverFox> to muzes rovnou udelat tuzkou?
<SilverFox> to nepozna
<l0c4l> ale to z toho nebudu mit zadnej pozitek
<SilverFox> a mas jistotu ze nic nechytnes
<l0c4l> nemam
<l0c4l> ale tak velikost kondomu mi zadna nepadne
<l0c4l> pisou tam M
<l0c4l> L
<l0c4l> a me to vsechno prijde jako XXL
<l0c4l> delaj nejaky na zakazku?
<SilverFox> vyzer maso z parku a nech si to strivko
<SilverFox> to se da ja to delam
<l0c4l> fuj co si myslis to bude jak kdyz to strkam praseti do rite
<SilverFox> ale strivko nepouzivam
<l0c4l> mno jo ty mas o to 0.1 cm vic
<l0c4l> to uz ti padne nejaka ta velikost ne?
<l0c4l> XSko?
<l0c4l> to zni jak kdyby sis na ptaka nasazoval OS XP
<SilverFox> jedine tucnaky
<l0c4l> voni delaj sprcky s logem?
<SilverFox> ne ale s manaskama
<SilverFox> snad dela i tucnaky
<l0c4l> mno protoze kdyby tam bylo logo XP tak by to nebylo zrovna moc spolehlivy
<l0c4l> bych si pripada ze sem udelal novyho Gejtse
<SilverFox> firewall na hovno
<l0c4l> Plug & Play
<SilverFox> ... & Play & Play & Play & Play & Play
<l0c4l> to by vyhovovalo jenze vzdycky kdyz udelam Plug tak on ochabne a uz neni zadny play
<SilverFox> nebo spis plug a plug a plug
<l0c4l> asi mam spatny ovladace
<SilverFox> to bude spis chyba hw
<l0c4l> reklamace
<SilverFox> poskozenej konektor
<l0c4l> jdu si pro skalpel
<l0c4l> tohle dam asi na lamera hele
<SilverFox> reklamace po kouskach
Komentář: dva lameri v akci
<a> http://www.czechcomputer.cz/
<b> co s czc? :D
<a> koukni
<b> jo aha... njn udrzba :P, de sesti nepujdo, no a co?
<a> a ja si chtel jit vybrat ramku, nic maj smulu, du si vyhonit a spat :D
<b> :D :D
<b> ok ja nekoupim notebook :D
<b> du se vys**t a spat :D
Komentář: no comment