Nejlepší hlášky
<Márty> :-)
<marwik> zdar uz mas net jo?
<Márty> no právě že nemám
<Márty> ale chytil sem tady na pokoji nějakou sít nebo co
<Márty> :-D
<marwik> jako pres wi-fi?
<Márty> asi jo
<marwik> lol :D
<Márty> ale to tady bejt právě nemá
<marwik> hh tak to ses na nekoho napichlej :D
<Márty> :-D asi jo
<marwik> hovado :D
<Márty> :-D když se daří tak se daří no
Komentář: kamos si hraje s noťasem... ;)
<a> tak co, jak je???
<b> počki
<b> je tu mamkqa
<a> tak zdravim
<b> Taky Tě zdravím, frajere.
<b> Tak copak, zalekl jsi se?
<a> já, nikoliv
<b> Zuzka musela odběhnout do vedlejšího pokoje, potřebuješ něco?
<a> ne, děkuji, pouze zjišťuji, co se ve třídě událo, jsem totiž zdravotně indisponován
<b> A co Ti chybí?
<a> nic krom probraného učiva a sešitů na dopsání
<b> Tak se mi to líbí, já myslela, že si chatujete blbosti a vy přitom píšete o škole, kdo by to do Vás mládeži řekl?
<b> Nějak jsi zatuhnul, viď?
...
<b> čaaaaaaau
<b> psalo se ti dobře s mamkou???
<b> jí to nemůžu moc učit, protože by mi pak odepisovala všem :D
Komentář: lol, jsem si psal s mamkou od kamosky... :D
<Tommy> 5.10.2007 20:00 Music Club Queens: Electro Countdown volume 2, Entry 60,-CZK, DJs: Jack Lumber aka LumberJack(dohromady)-progressive, Mouse 7-electro techno, Cooler-X tech trance, Lafas -trance,
<techno web> je to tam
<Tommy> smarja to ze se to pise dohromady si na partylist psat nemusel :D
Komentář: i navsetvnici asi musi vedet ze se to pise dohromady :D
<Prof> Jan ***
<Prof> Vlastina 848/38
<Prof> Praha * - ***
<Prof> jestli to neni tvoje adresa, tak jsi vul, protoze jsem tam poslal ty prezky na batoh
<Evzenecek> jo je to moje adresa. o jaky prezky jako de? sem out
<Prof> no z tve krosny
<Evzenecek> co s nima je? sem koukal ze mi zmizely, ale myslel sem ze mi je nekdo rozslap. cos s nima udelal?
<Evzenecek> slysis ty nadhero?
<Prof> hehe
<Prof> nene, ja je sundal s schoval do krosny k marcele
<Prof> jsem cekal, ze tam zacnes silet, kde to je
<Prof> no a ono prd
<Evzenecek> a to jako proc? jen aby sme nasral?
<Prof> pak se ozvala marcela, ze je ma v batohu a co s tim
<Prof> tak je pak dotahla do prace, ja si pro ne poslal messengera a ted jsem je tesco postou poslal na tu adresu, co jsi mi dal
Komentář: Putovni prezky
<Piro:cz> hele je něco co nemáme společnýho?
<vainarj> akorat vasen pro typy aut, ty jsi combik, ja kratkej
<Piro:cz> no tak já bych taky bral sedana
<vainarj> no tak to je to potom jako pres kopirak
<Piro:cz> ale hlavně zadokolku
<vainarj> ta by se mi taky libila, ale nemam tu cest
<Piro:cz> takže jediný co nás dělí je kardan
<vainarj> :-D
<vainarj> nase pratelstvi muze utuzit nanejvejs mezinapravovej diferak
<Piro:cz> samosvornej?
Komentář: hold ford fan club :-D
<Flex> ale akurat smokujem tak moc nejdem písať
<Soviet> zabudol si L v slove smokujem. Určite si chcel napísať že šmolkujem :D
<Flex> tak potom som aj mäkčeň zabudol a ja dve veci nezvyknem zabúdať
<Soviet> Ako môžeš diakritiku nazvať vecou? Veď to sú dve rozličné slová... Takto ťa nezoberú do inštitítu ľudových liečiteľov... veru nie...
<Flex> nene ja idem na detašované pracovisko dedinsekj architektúry s odbornými prednáškami a škrečacích anomáliach a tam moc nedbajú o mäkčene a podobné hybridné vôkáne
<Soviet> aha tak pardon môj budúci šéf..Tam ja mám svoje pôsobisko od svojich dvanástich rokov čo nieje bohvieaká sranda!!! A preto vravím... Niekaždý fusakeľ má správny smradný šmrnc
<Soviet> a nezabúdaj na tie parmezány čo tam rastú... každý deň jeden odtrhni inak dlho neprežiješ. A taktiež dbaj na riekanku starých mám: Kým do hrachu nepôjdeš, tri struky tam nenájdeš. Potom iste rýchlo zistíš že každý deň popol vyštíš. A keď skapeš božechráň, zachráni ťa parmezán!!!
<Flex> jj Drúbečovu teóriu o fusakľovom šmrnce mám vyvesenú na nástenke pri zbierke starých mincí zo sovietskeho východného Kazachstanu...
<Soviet> veď zato bo tie listiny sú ťažko zohnateľné... jedne babka trabantka ju má pod lavicou
<Flex> no u nás pri Bachinátov sa to vravelo kus inak: Keď starú šošovicu posadíš, holubom tým vadíš, no však daj si enciánu a máš za tašku parmezánu a viem o babkinom liste, kedysi som ho chcel od nej kúpiť avšak bola skúpa lebo mala neporiadok v pivnici s fúrikmi tak nebolo jej moc do reči
<Soviet> jááj ja nevedel že ty od bachinátov si..tam majú veru iné praktiky aj babka trabantka by o tom vedela povyprávať svoje!!! Veru taký príbeh mi bdie v duši... Jedného dňa keď babka trabantka sadila zemáke došli bachinátovci na bicykľoch ukrajinských a znenazdajky veu vážne zobrali babke trabantke okuliare... A tak tá nevedomky posadila zemáke na ihličnaté stromy jedľové
<Flex> jo no to je veru legenda príbeh, akože bol som tam vtedy ako hlavný koordinátor pri tejto akcii tzv. "Babka must be blinded" a musím hrdo povedať že sa nám to vydarilo a okuliare máme doteraz uschované... no a babka trabantka ani netušila aký prevrat v herbológii spravila keď nasadila bandúrky na starú jedľa Lakatošovie... odvtedy existujú nové rastilny, moderní vedcovia ich nazývajú že "púpava"
<Soviet> na tak toto nám ešte veru babka nepovedala... Vždy sme tie lakatošovie púpavy ako to vy nazývate obdivovali a tak sme veru netušili že to môže byť z tej slepoty... Tak to vám veru ďakujem... lebo včely ktoré nám furt obserúvali okná teraz odleteli na tie púpave
<a> co je to w00t
<b> Netuším...
<a> taky nejaka angl zkratka
<b> w00l nebo f00t, ale w00t...
<a> Těch znám pár, ale toto mi nic neříká...
<b> hele a není to jako vůl? :D
<b> Vlastně houby, tam je t...
Komentář: The term "w00t" is a slang interjection used to express happiness
<Neel> Ja chcu botu!
<Tomáš> ja ju nemam :D
<Neel> kecas
Komentář: Ve škole mně zebrali botu a já musel dom bez boty.
<a> Jako je to fakt ftipný, ale dneska se mi zdálo, že sem vymlátil romy v tržnici
<b> hmmm dobrej film...
<a> ?
<b> a kurva...
<b> sen
<b> sem chtěla ríct
Komentář: heh no co, dobrej film :-D
<Dark> hoj jsi tu?
<kobEr> nejsem
<Dark> sakra
<Dark> tak napis az tu budes
<kobEr> ok
<kobEr> cus uz jsem tu
<kobEr> jsi tu?
<Dark> hej ja jsem ted prisel... jsem tu
Komentář: ale jinak jsme úplně normální