Nejlepší hlášky

-!- EvKa has joined #czf
<EvKa> hurááááá:)
<Lester> hele...
<Lester> zenska
<Lester> to jsou treti vanoce...

Komentář: ženská na #czf :D:D

<drga> pici uz ma ta kamoska sere s timnotebookem
<drga> hehe :D
<drga> ona je ja prdle ze pry tam chce aj windows XP a to do20 ti :D
<grco> pica boha daj mi na nu icq :D
<drga> nemuzu nic najit
<grco> ja jej to vysvetlim :)
<drga> boha nevysvetlis
<drga> vcera cely vecer sem ssse snazil a rekla ze se uz byla ptat ze pry ji takovej udelaj
<drga> ale ona nerozumi
<drga> ji tam daj nejaky celeron :D
<grco> not ak nech ma celeron
<grco> sa na nu vyjeb
<grco> neznasam ludi co chcu poradit
<drga> pak bude nadavat me
<grco> a ked im poradis, tak si nenechaju
<grco> lebo oni sa do toho vyznaju lepsie
<drga> ved to
<drga> jj ay to melo aji webku
<grco> no pica a co este nechce?
<drga> aji ys zdarma abrasnu :D
<drga> no me malem mrdlo vcera
<grco> a nechce to za 10?
<drga> :D
<grco> ja jej poskladam
<grco> aj s webkou aj xp
<drga> ona radsi si kupi tyto sprostosti ktere nevyuzije
<grco> ale bude to mat 10 kg :D
<drga> ale chapes ja bychnasel ale ji se nepacii jinaznacka nez acer nebo asus
<drga> :D
<grco> nech neni pica a kupi si dell
<drga> ale ona tennotebookche videt ne ze kupi cez internet
<drga> =zenska
<drga> kupuje si hadry musi vyzkusat kde je DVD rom atd
<drga> :D
<grco> :)
<grco> tak sa na nu vyser
<drga> ci se kamera toci o 240 stupnu a ne o 190
<drga> dpc
<grco> nech idde do datartu
<grco> a nech si kupi
<drga> :D
<drga> datartovska prirazka :D
<grco> proste jednoducho jej povedz
<grco> TUNA TENTO!!! http://bslakeaslfa.com/notebook.html
<grco> a ak sa ti nepaci, tak si vyber sama
<grco> a nazdar
<drga> ta www nejde
<grco> omg
<grco> ty si lama :D
<drga> ne to me ona rekne :D
<grco> ved jej das normalnu stranku omg
<drga> chapes blondyna :D
<drga> :D
<drga> ne ja myslel ze ji mam takhle odjebat :D
<grco> ty vole

Komentář: zeny...

<Hurec> ty hrajes v prdeli?
<m&toooo> ? :D
<Hurec> Server Nameanal.nicotinelounge.com
<m&toooo> :D
<Hurec> Server Name : anal.nicotinelounge.com
<m&toooo> lol
<Hurec> tak nwm no :-D
<Hurec> tak si to tam uzi :-D

Komentář: divny nazev serveru

<a> to kino je fajn napad
<b> njn v kine je tma a ze slecnou se daj delat veci :D
<b> Ze jo ? :D
<a> no jasne
<b> muzes zkontrolovat jeji vybaveni :D
<b> hlavne to jakej kvalitni modding ma jeji case zeano :)))
<b> a postupne se dostanes na stourani v hw :D
<b> jezis jestli se s timhle prohlasenim obevim na lameru zadne devce se mnou uz neprohodi ani slovo

Komentář: Jabber komunikace o slečnách

<ReĐßµlík> jak se řekne tomu, když holka žárlí na holku?
<ReĐßµlík> lol, já jsem debil
<ReĐßµlík> žárlí
<ReĐßµlík> jsem si nemohl vzpomenou na to slovo
<a> rofl :D
<ReĐßµlík> sem lama
<a> ty sis odpověděl sám v té otázce :D
<ReĐßµlík> :D

Komentář: A to jsem ani nepil...

<misacek> co???
<Dus-H-aatk0> mn
<Dus-H-aatk0> co?
<misacek> co??? nechápu
<Dus-H-aatk0> nic

Komentář: To je rozhovor, co?

<a> a ti hrajes pres co ten CS1.6
<b> pres non-stema a nekdy pres suck steama
<a> ahah ja to hraju normalne ze mam nainstalovanej CS1.6 mam to dany na plose a na to kliknu vlozim IP a hrajuu

Komentář: ať žijou lamy

<Sony> no pochybuju ze v nasa maji kopm s 6000 procesory
<RoFLiiiK> jenze oni tam nemaj komy jako mi
<Bigtooth> sem cetl ze tam maj compla pres celoou mistnost :D
<Bigtooth> a maj myslim i vic nez 6k
<RoFLiiiK> by se neveslo ani na MB
<koubek> oni tam maj dalekohledy a sleduju hvezdy :)
<koubek> na to kpml nepotrebujou
<Bigtooth> to maj ruzne propojovany nemaj to na jedny desce :D
<RoFLiiiK> to musi mit teda 300 zakladnich desek
<Sony> ježiš vy moc sleduje startrek :D mají ma normální kompy jako máme my, jen skládaný tak, aby jeli 3 roky v kuse :D
<koubek> a jak to vite ste tam byly??? treba tam neni ani jeden kompl
<Sony> koubek: ano oni vlastne používají telegram a morseovku :D
<Bigtooth> omg bylo to v casaku 10 nej compu sveta
<RoFLiiiK> treba tam nemaji kompy ale PS3
<Bigtooth> kdyz tam pocitaj naky pic*viny ve vesmiru :D

Komentář: about NASA @ pg24.cz :D

<Subber> Je to rapidshare, tak ten cas pockej
<b> Hele ale todle ma bejht neomezenej net, jakto ze me omezujou?

Komentář: Hmmm, rapidshare ma neco spolecneho s nasim ISP

<a> No na San icq nemám, ale Ring je taky odporník
<b> odporník řikáš?
<a> jasný odporník přes hlavu vzatý

Komentář: večerní diskuze o anime

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.