Nejlepší hlášky
<a> zdar clovece... mas chvilu???
<a> nedělej ze neco delas... stejne ti to neuverim...
<a> to se k tobe nehodi...
<a> tak sup...
<a> jen otazku a zmizim,t o bys mohl zmaknout ne???
<a> Tak coje...
<a> nemachruj...!!!
<a> Halooo!!!
<a> ...už to přeháníš!!!
<a> Slyšíš???
<a> Stejne ti to neprojde!!!
<a> jenom mlžíš
<a> vsadim se ze do toho celou dobu jen čučíš a sleduješ co ještě vymyslím...
<a> tak delej už napiš
<a> ja sem v praci
<a> musim zase hned jit
<a> pracovat!!!
<a> ale potrebuju jednu drobnou radu!!!
<a> a jinej chemik krom tebe tu neni
<a> tak sup!!!
<a> a ty taky delas ze tu nejsi...
<a> stejne to neumis hrat!!!
<a> tak coje???
<a> si usnul???
<a> obtiskavas si klavesnici na celo co???
<a> bo vytvaris nejaky jiny hlouposti...
<a> No nic, vzdavam to... :(
<a> vyhral jsi :(
<a> sbohem
<a> za hodku jsem zase z5,tak tu koukej bejt. prinejhorsim tu budu az v 11. ale myslim ze to stihnu driv, tak tu koukej bejt pripravenej!!!
Komentář: nekteri lide neuveritelne radi pisi v dobe kdy spim
<Santishek> Máš nějaký tracker na torrenty??
<Kanada21> tracker co to je?
<Santishek> odkud seženeš torrenty?
<Kanada21> z internetu
<Santishek> Ale KDE??? Na Seznamu? Asi ne, že?
<Kanada21> nebo Utorent
<Santishek> Daniel, neštvi... Přímo v uTorrentu? Někde asi musíš najít ten souborek který pak rozjedeš v uTorrentu, hm? A kde ho hledáš?
<Kanada21> v u torentu napisu co hledam a ono my to najde a stahuju
Komentář: Má to cenu?
<HOLDA> Víš jaké to je žít bez písmene P?
<BAZZ> Tobě nefunguje písmenko P?
Komentář: LoL
<ona> Nejde mi scan
<já> a co přesně?
<ona> když kliknu na tu ikonu na ploše, tak se to nespustí
<já> a co tiskárna...je zaplá?
<ona> neni, ale ja chci jen skenovat, nepotřebuju nic tisknout!
<já> tak to jó, tak to pak nevim, co s tim je :-)
Komentář: a pak že to je jen ve filmech
<a> hel mas chloupky na prsou?
<b> vsude...
<a> to jsem si oddych... :-)
<a> jsem myslel ze jsem ovecka :-D
<b> :-D
<b> ty mas chlupy na prsou...?
<b> muzu to napsat na spoluzaky...?
<a> d*b*le! :-D
<a> proti zrcadlu ej nividim... :-)
<b> :-D
<b> kua, tak se zeptej mamy, jestli nejses mutant...
<a> uz spi psst!
<b> vo*e, mozna jses ovecka, to by mela vedet...
<b> jako sory, ale tohle musi na lamera... :D
<b> :-D
<a> d*b*le! :-D
Komentář: ...puberta... :-)
<Foxiik> todle jsi nežrala
<Foxiik> Nové ceny Internetu 10Mb/10Mb ......... 499,- Kč
<Foxiik> Nové ceny Internetu 100Mb/100Mb ..... 799,- Kč
<Foxiik> Nepočítáme přenesené objemy, neaplikujeme FUP.
<Foxiik> jenom v praze, tak se tam prestehuj
<Imferno> ať se ty ku*vy rozlezou i sem
<Imferno> to chci
<Foxiik> no tak vem krumpac a pot kopat jamu na optiku..
<Imferno> z prahy ?!
<Imferno> ses posral ne ?!
<Foxiik> naco prahu...staci vedle podoli tady vede optak
<Imferno> ale i tak to je daleko, tak 5km, to přenechám nějakýmu družstvu kopáčů
Komentář: Proč maj všecko pražáci a my v Brně nic ?
<KONFLIKT> citaj to :D :D :D
<KONFLIKT> sme peckovy :D
<sego> ja viem :D
<KONFLIKT>
<KONFLIKT> :D proste HOVADA :D
<KONFLIKT> ninja and police punks :D :D
<sego> sak to len nas dokaze napadnut:D
<KONFLIKT> ehm :D
<KONFLIKT> mna :D
<KONFLIKT> :D :D :D
<KONFLIKT> ale ja to myslim vazne :D
<KONFLIKT> budem ninjom !
<KONFLIKT> a onym
<KONFLIKT> programatorom
<KONFLIKT> a sexualnym maniakom
<KONFLIKT> a gitaristom :D
<KONFLIKT> a punkacom :D
<KONFLIKT> ale najvac budem asi vsetkym :D :D :D :D
<KONFLIKT> budem popolvar najvacsi na svete :D
<KONFLIKT> jak som si ujebal :D
<sego> :D jake morkdy :D
<KONFLIKT> jake co ?:D
<sego> lol mordy :D
<KONFLIKT> :D mordy ?:D
<KONFLIKT> was ist das?
<ugri> jakto ze nespis?
<SKATER> no už jdu neboj mami
<SKATER> papa
<ugri> ja sem zlej strejček jonatán
<SKATER> tak to ti rozbiju držku
<ugri> abych se nezeptal na kovovej vodik
<SKATER> abych se nezeptal kde máš zuby
<ugri> proc to ti ta otazka tak vadila ?
Komentář: ve škole mel skater referat a kdyz byla rada na otazkach tak sem se zeptal co je kovovej vodik, no nikdo to nevedel ani učitel...
<John Sobik> To je na řiť, už ani ta nirvana mě neuklidňuje.
Komentář: Uklidňující hudba :).