Nejlepší hlášky
<ado> stryko rano zrazil kacku>:o:-D:-D
<ceero> :-DDD
<ado> ze len tak ju odjebalo :-D
<ado> trt a bolo po nej tam svini blbej
Komentář: kacka
<Tommmy> omg to je piča
<Neo> :D
<Tommmy> ale ty yne
<Neo> tak to by ti snad ani strach nedovolil
<Tommmy> ale jo...
<Tommmy> seš piča
<Tommmy> :D
<Neo> ehm, sepisuj petici, včera bylo pozdě
<Tommmy> petici na co?
<Neo> kurva...
<Neo> závěť
<Tommmy> :D :D :D :D :D
<Neo> hehe, no jsem to ale piča
<Tommmy> LAMO
<Neo> :D
<Tommmy> :D
<Tommmy> :D :D :D :D :D
<Tommmy> LOL ROFL LOL a ještě jednou ROFL
Komentář: Tak jsem nebo ne?
<spolužák> zdar ***** kde se daj udelat dobry stranky
<já> v textovým dokumentu :-))
Komentář: ICQ
<Jully> ty asi mas srdce
<Seth> nieeee
<Jully> V-A-U
<Seth> ja rozmyslam vajciami :D
<Seth> ako bracho hovori
<Jully> :D
<Seth> maly mozog xD
<Jully> velke gule? :P
<Seth> nie nie
<Jully> ved zato
<Seth> gule = maly mozog
<Seth> mam ti to napisat este viac matematicky? :P
<Jully> skus
<Jully> som zvedava ako :)
<Seth> takze ide veta :)
<Seth> pre vsetky objeky
<Seth> umiestnene pod urovnou pasa
<Jully> :D
<Seth> vajcovitej velkosti a tvaru plati
<Seth> objekt je vyuzivany ako sekundarne riadiece centrum nervovej sustavy
<Seth> xD
<Seth> o tej biologickej casti si uz nie som uplne isty
<Seth> ale tu islo o matiku :P
<Jully> aj bio si zvladol
<Jully> mas na sekundu mojj respekt
Komentář: no co? respekt musi byt :P
<FruFru> josef lada 17.12.1887 - 14.12.1957
<FruFru> ten chlapek ma ale divnou IP adresu .-)
<J4m3s> no to teda
<J4m3s> spis divnej rozsah
<J4m3s> nemuzu mu urcit masku
<FruFru> ma masku Mikese:-)
Komentář: maska Mikese
<a> kua me to tu blbne
<a> ok
<a> dpc asi budu muset vymenit icq plugin
<b> pročpak?
<a> protoze mi to blbe pri komunikaci s tema idiotama co maj icq
<b> :-D a že jich je vid :-D
Komentář: mno ja myslel ICQ jako klienta no :)
<ona> *KISSING*
<on> *KISSED**IN LOVE**KISSING**soustajicismajla*
<ona> ježišmarjá.. :-D
<on> :-D :-*
<ona> bože,bože.. :-D... :-*
<on> copak ? :-D
<ona> ty seš ale..:-D.....pak kdo je nadrbanej.. :-D
<on> ty :-D
<ona> heh..:-D.....no nic...papa zatim..:-*
Komentář: nezakecala...:D:D
<Pety> jenoušku?
<Joohann> ???
<Pety> co to znamená???
<Joohann> ???
<Pety> nop to
<Pety> no
Komentář: ??? = otaznik :D
<Skalpel> průser 3:
<Skalpel> ...
<X> čkej
<Skalpel> nic mě nenapadá
<X> já to mám na jazyku
<Skalpel> hovno?
Komentář: Debata o průserech... brou chuť :)
<a> Založíš dotu?
<b> Ne, nemám veřejnou IP adresu.
<a> Ježiš, ty seš gej!
<b> Neřekl to náhodou Jidáš Iškariotský?
<a> Přesně tak, matouš kniha 5, vers 8
<b> LOL, tak založ!