Nejlepší hlášky

<ado> stryko rano zrazil kacku>:o:-D:-D
<ceero> :-DDD
<ado> ze len tak ju odjebalo :-D
<ado> trt a bolo po nej tam svini blbej

Komentář: kacka

<Tommmy> omg to je piča
<Neo> :D
<Tommmy> ale ty yne
<Neo> tak to by ti snad ani strach nedovolil
<Tommmy> ale jo...
<Tommmy> seš piča
<Tommmy> :D
<Neo> ehm, sepisuj petici, včera bylo pozdě
<Tommmy> petici na co?
<Neo> kurva...
<Neo> závěť
<Tommmy> :D :D :D :D :D
<Neo> hehe, no jsem to ale piča
<Tommmy> LAMO
<Neo> :D
<Tommmy> :D
<Tommmy> :D :D :D :D :D
<Tommmy> LOL ROFL LOL a ještě jednou ROFL

Komentář: Tak jsem nebo ne?

<spolužák> zdar ***** kde se daj udelat dobry stranky
<> v textovým dokumentu :-))

Komentář: ICQ

<Jully> ty asi mas srdce
<Seth> nieeee
<Jully> V-A-U
<Seth> ja rozmyslam vajciami :D
<Seth> ako bracho hovori
<Jully> :D
<Seth> maly mozog xD
<Jully> velke gule? :P
<Seth> nie nie
<Jully> ved zato
<Seth> gule = maly mozog
<Seth> mam ti to napisat este viac matematicky? :P
<Jully> skus
<Jully> som zvedava ako :)
<Seth> takze ide veta :)
<Seth> pre vsetky objeky
<Seth> umiestnene pod urovnou pasa
<Jully> :D
<Seth> vajcovitej velkosti a tvaru plati
<Seth> objekt je vyuzivany ako sekundarne riadiece centrum nervovej sustavy
<Seth> xD
<Seth> o tej biologickej casti si uz nie som uplne isty
<Seth> ale tu islo o matiku :P
<Jully> aj bio si zvladol
<Jully> mas na sekundu mojj respekt

Komentář: no co? respekt musi byt :P

<FruFru> josef lada 17.12.1887 - 14.12.1957
<FruFru> ten chlapek ma ale divnou IP adresu .-)
<J4m3s> no to teda
<J4m3s> spis divnej rozsah
<J4m3s> nemuzu mu urcit masku
<FruFru> ma masku Mikese:-)

Komentář: maska Mikese

<a> kua me to tu blbne
<a> ok
<a> dpc asi budu muset vymenit icq plugin
<b> pročpak?
<a> protoze mi to blbe pri komunikaci s tema idiotama co maj icq
<b> :-D a že jich je vid :-D

Komentář: mno ja myslel ICQ jako klienta no :)

<ona> *KISSING*
<on> *KISSED**IN LOVE**KISSING**soustajicismajla*
<ona> ježišmarjá.. :-D
<on> :-D :-*
<ona> bože,bože.. :-D... :-*
<on> copak ? :-D
<ona> ty seš ale..:-D.....pak kdo je nadrbanej.. :-D
<on> ty :-D
<ona> heh..:-D.....no nic...papa zatim..:-*

Komentář: nezakecala...:D:D

<Pety> jenoušku?
<Joohann> ???
<Pety> co to znamená???
<Joohann> ???
<Pety> nop to
<Pety> no

Komentář: ??? = otaznik :D

<Skalpel> průser 3:
<Skalpel> ...
<X> čkej
<Skalpel> nic mě nenapadá
<X> já to mám na jazyku
<Skalpel> hovno?

Komentář: Debata o průserech... brou chuť :)

<a> Založíš dotu?
<b> Ne, nemám veřejnou IP adresu.
<a> Ježiš, ty seš gej!
<b> Neřekl to náhodou Jidáš Iškariotský?
<a> Přesně tak, matouš kniha 5, vers 8
<b> LOL, tak založ!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.