Nejlepší hlášky

<aZote> Hele a na ten příští teda pojedeš?
<bajos> jj 100%
<aZote> Co se jako změnilo?
<bajos> pojede tam se mnou máma
<aZote> *smích* xDDDD

Komentář: Kamarád měl zakázáno jet na meziherňák 50km ptže se o něj báli rodiče, den poté, co dodat xD

<a> Akce kachna je opět tady !!!
<a> pošli tuto zprávu všem lidem online a dej si na status kachnicku a hned poznáš kolik lidí má smysl pro hůmor...schválně kolik kachen budeš mít v seznamu (když všichni, tak všichni ;-))
<b> Akce skoč z okna je opět tady !!!
<b> pošli tuto zprávu všem lidem online a dej si na status offline a hned poznáš kolik lidi má smysl pro hůmor...schválně jak budeš mít prázdný seznam (když všichni, tak všichni ;-) a navždy!!)

Komentář: kámík udělal Vychytanější předělávku :o)

<Ttxman> pokud chcez udelat z kompu APcko musis mit specialni soft
<Brawler> pici ach jo kua do... to je asi na dlouho kde to vemu
<Ttxman> internet a znova opakuju RTFM
<Brawler> kdyz zadam RTFM najde to sami picoviny

Komentář: Tenhle clovek umi pouzivat google :-P

<Krahu> nacek Rudolf Hess
<hany> nějaký negr, ne? :D
<Krahu> nacek kokote ... uz vidim nacka ktery je negr ..... uplny kreten vymazany, co sam sebe posle do plynu

Komentář: a ještě provede vlastní popravu.... :D

<Ebola> :-(
<Imferno> co je ?!
<Ebola> jsem unavený
<Imferno> nesmíš tolik šukat
<Ebola> tu nejde o to

Komentář: náročná práce admina

<D> jak sem do pice zapnul wow jak si mi napsal tak mi to zacal ten zkurveny zpiceny kktsky NOD hlasit ze soubory ze slozky WDB sou viry curak, tak sem to pozaviral a hral sem ted mi zase curak zajebnay hlasi viry, kurva sem se s tim sral a nakonec kdyz zapnu wow tak to po me chce at souhlasim s licencim ujednanim ale tam se zadne neobjevi takze nemuzu scrollovat dolu takze do PICE nemuzu kliknout na accept a tak do pice zkurvene zajebane nemuzu hrat!!!!!
<R> a kurva!

Komentář: ach jo...

<Jan Ficenec> na tom posranym skypu vubec nikdy nikdo neni
<John Sobik> Aha, proto opruzuješ zrovna mě ?!?

Komentář: Bez komenáře...

<John Sobik> Co chceš ty vopruzáku :D ?
<Jan Ficenec> kt
<John Sobik> Snad kkt, ne?
<Jan Ficenec> j.

Komentář: Umí zkratky.

<a> Už jsem zpátky.
<b> uf tak já už sem taky z4
<b> ikdyž vlastně asi z5
<a> Vítej zčtyři.

<Sud> cau
<pliki> zdar
<Sud> hele kamos mi na tebe dal cislo
<Sud> ale asi nebudes vedet o kdo sem
<Sud> videli sme se jednou v menze
<pliki> ??? :-)
<Sud> dlouhy kudrnaty vlasy...kamos martina pisty
<pliki> jooo..ty ses mi povedomej
<Sud> jo povedomej??
<Sud> cim prosimte?
<Sud> :-))
<pliki> nejses to ty jak se valis po nocich vozralej v kontejnerech?
<Sud> haha
<Sud> sem v tom namocen nevine
<Sud> mam totiz krasny kamarady
<Sud> jo jinak sem to ja
<pliki> ja jsem si to myslel, jses neuveritelne sexy
<Sud> kdo ti to poslal?
<Sud> kurva
<Sud> sem vubec nechtel psat tobe do picee
<Sud> prdele
<Sud> sem se preklik
<pliki> :-D :-D :-D
<Sud> kurvaaaaaaaaaaaa
<pliki> lamer.cz
<Sud> mrdat tyhle novy kontakty
<pliki> :-D

Komentář: ...chvíli už jsem myslel že mě fakt chce

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.