Nejlepší hlášky

<cHLeBa> mouchyl?
<cHLeBa> mouchyl!
<cHLeBa> mouchyl ...
<cHLeBa> mouchyl~!@#$%^&^*()
<cHLeBa> ... mouchyl ...
<lud@s> mouchyl!

Komentář: smysluplná pracovni debata

<lucasino-design> ok..tak on mě napsal že mě během příštího týdne dá vědět, že dneska už není v práci tak to nemůže projednat s kolegou
<jersywoo> jdu dodělat tu inzerci
<lucasino-design> devět hodin v pátek a on už nepracuje
<jersywoo> se divíš, normální lidi jsou divný

Komentář: Dva programátoři při rozhovoru po icq

<pinky> GeBu: rozumis tomu? mas na jinem miste dalsiho klienta pustenyho
<GeBu> pinky: Myslím, že jo.
<pinky> GeBu: no tak tak presne to je
<GeBu> Odpojím se a zkus mi napsat.
-!- GeBu has quit
<pinky> to je blazen, jak mu mam napsat, kdyz se odpojil

Komentář: Nepochopil

<vyskocil.josef> Tito dva muži jistě oplývali vysokou inteligencí.Soudě podle toho jaký zvolili postup tak smekám klobouk i Jakubiskův. Zajímalo by mě jak ten snímek chtěli zveřejnit. Pravděpodobně veřejná projekce na Václaváku samozřejmě utajená, aby na to nikido nepřišel.
<ficcino> třeba na internetu, hlavo
<Mandodiao> Na to se přijde krku
<Aramaki1> neprijde noho
<Matt.Murdock> vy jste ale ruce...

Komentář: Z diskuze na Novinky.cz :)

<Cendra> lol
<Cendra> mati sere
<Cendra> to sou zvuky

Komentář: ...no comment :)

<a> uz som aj zabudol co som chcel :-D

Komentář: zaciatok diskusie na ICQ

<b> twe dusan hodil savli jak krava
<a> LOOOOL
<a> a z ceho dpc
<a> dyt mel jen ten rum
<b> njn , je jako ty
<a> :-D

<Monika> akozeee.....akoze to co je?:Dakoze chcem sa stretnut s tym chlapcom co tu ma tu peknu fotku!!!!!!!
<zajac> s akym? :-D si si ista ze pises niekomu co tu ma fotku?
<Monika> ano taku modru a vyzera dost dobre:D
<Monika> prudko pomilovatelny:Dsi to ty?:D
<zajac> nie
<zajac> tak to bude omyl :-D
<Monika> nebude ma cez celo napisane ze I HATE MY LIFE:D
<zajac> ocuj co si pila?
<Monika> nic len mam dobru naladu a uz som musela neco pit:D
<zajac> a inokedy mas aku naladu
<Monika> no taku normalnu:D
<zajac> aha a ako dlho budes mat tuto naladu?

Komentář: no comment

<Monika> hmmm lubvis ma?:D
<zajac> hmm a ty mna?
<Monika> strasne:Dides teraz ty:D
zajac kde mam ist?
<Monika> sak povedat mi ze ma lubis:D
<Monika> nic?:D
<zajac> tak mam povedat ze ta lubim alebo nic? sak si vyber :)
<Monika> co citis:D:D:D
<zajac> ja? teraz? hlad :-D
<Monika> :Dwaw
<zajac> dobre nee
<Monika> :D:D:do pice
<zajac> tam? niee tam nejdem ale do kuchyne hej :-D

Komentář: zenske

<a> ach jo
<b> no to me povidej
<a> zase budu mit sny ve zdrojáku :(
<b> :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.