Nejlepší hlášky
<cHLeBa> mouchyl?
<cHLeBa> mouchyl!
<cHLeBa> mouchyl ...
<cHLeBa> mouchyl~!@#$%^&^*()
<cHLeBa> ... mouchyl ...
<lud@s> mouchyl!
Komentář: smysluplná pracovni debata
<lucasino-design> ok..tak on mě napsal že mě během příštího týdne dá vědět, že dneska už není v práci tak to nemůže projednat s kolegou
<jersywoo> jdu dodělat tu inzerci
<lucasino-design> devět hodin v pátek a on už nepracuje
<jersywoo> se divíš, normální lidi jsou divný
Komentář: Dva programátoři při rozhovoru po icq
<pinky> GeBu: rozumis tomu? mas na jinem miste dalsiho klienta pustenyho
<GeBu> pinky: Myslím, že jo.
<pinky> GeBu: no tak tak presne to je
<GeBu> Odpojím se a zkus mi napsat.
-!- GeBu has quit
<pinky> to je blazen, jak mu mam napsat, kdyz se odpojil
Komentář: Nepochopil
<vyskocil.josef> Tito dva muži jistě oplývali vysokou inteligencí.Soudě podle toho jaký zvolili postup tak smekám klobouk i Jakubiskův. Zajímalo by mě jak ten snímek chtěli zveřejnit. Pravděpodobně veřejná projekce na Václaváku samozřejmě utajená, aby na to nikido nepřišel.
<ficcino> třeba na internetu, hlavo
<Mandodiao> Na to se přijde krku
<Aramaki1> neprijde noho
<Matt.Murdock> vy jste ale ruce...
Komentář: Z diskuze na Novinky.cz :)
<Cendra> lol
<Cendra> mati sere
<Cendra> to sou zvuky
Komentář: ...no comment :)
<a> uz som aj zabudol co som chcel :-D
Komentář: zaciatok diskusie na ICQ
<b> twe dusan hodil savli jak krava
<a> LOOOOL
<a> a z ceho dpc
<a> dyt mel jen ten rum
<b> njn , je jako ty
<a> :-D
<Monika> akozeee.....akoze to co je?:Dakoze chcem sa stretnut s tym chlapcom co tu ma tu peknu fotku!!!!!!!
<zajac> s akym? :-D si si ista ze pises niekomu co tu ma fotku?
<Monika> ano taku modru a vyzera dost dobre:D
<Monika> prudko pomilovatelny:Dsi to ty?:D
<zajac> nie
<zajac> tak to bude omyl :-D
<Monika> nebude ma cez celo napisane ze I HATE MY LIFE:D
<zajac> ocuj co si pila?
<Monika> nic len mam dobru naladu a uz som musela neco pit:D
<zajac> a inokedy mas aku naladu
<Monika> no taku normalnu:D
<zajac> aha a ako dlho budes mat tuto naladu?
Komentář: no comment
<Monika> hmmm lubvis ma?:D
<zajac> hmm a ty mna?
<Monika> strasne:Dides teraz ty:D
zajac kde mam ist?
<Monika> sak povedat mi ze ma lubis:D
<Monika> nic?:D
<zajac> tak mam povedat ze ta lubim alebo nic? sak si vyber :)
<Monika> co citis:D:D:D
<zajac> ja? teraz? hlad :-D
<Monika> :Dwaw
<zajac> dobre nee
<Monika> :D:D:do pice
<zajac> tam? niee tam nejdem ale do kuchyne hej :-D
Komentář: zenske
<a> ach jo
<b> no to me povidej
<a> zase budu mit sny ve zdrojáku :(
<b> :-D