Nejlepší hlášky
<a> Hele, znáš Ofiho?
<b> Myslíš Škardu?
<a> No to je on...
<b> Ne
Komentář: když si na FB jen tak přečte nějaký jméno a zůstane vám v hlavě :)
<a> jsem na youtube hledal nejaky tutorial na klavir a nakonec jsem skoncil u soundtracku z oblivionu :D
<b> to ja jsem jednou vymyslel celotaborovou hru, hledal jsem informace o transkontinentalni magistrale a skoncil jsem u hrani transport tycoon :D
<a> ahoj...vis..chtela jsem ti rict ze mas nadheny oci....
<b> opravdu?
<a> no....tvuj oblicej je nadherny..jsi uzasnej...jsi muj idol..vis..uz dlouho ti chci rict...ja te miluju...
<b> ja uz ti to taky chtel hrozne dlouho rict...libis se mi hrozne moc uz asi 8 mesicu...taky te miluju....jsi nejuzasnejsi bytost na svete...
<a> jejda..promin, ja to chtela napsat <c>... to je trapas..tak ahoj :-)
<b> kde je tady most...?
Komentář: oops...
<a> Lásko?? Ty máš radši notebook než mě? :(
<b> Miláčku, jeho můžu vypnout. Tebe ne...
Komentář: Normální debata s kamarádkou :)
<a> a tak si zlomil nadvakrát kotník, protože byl hrozně opilej..
<b> ale vždyť se řiká, že opilci maj vždy štěstí
<a> ale to bylo den před silvestrem, to už opilci vyčerpali letošní limit :-)
<on> co kdyby jsi přišla do školy ty první?
<ona> znáš mě?
<on> však píšu co kdyby....
Komentář: domluva se spolužačkou
<a> našli ve vraku lodi nějaký šampaňský přes 200 let starý, lahvinka je za 2 mega a pokud se prokáže, že to víno bylo Ludvíka XIV. tak se cena zněkolika znásobí ............... já bych to namíchal se sprajtem, co myslíš?
<b> ja bych to vylil at mame lahev na míchání
<a> tyvole, co mam fejsbuk tak sem prakticky nebyl na seznamu a jakoze to pro me byla jednicka uz asi od sesty tridy
<b> ja ho mam furt jako domovskou ale sem taky porad na facu
<a> mmnt
<b> co?
<a> na mailu na seznamu 16 385 neprectenejch :D
<b> tyvole ja jen 35 :(
Komentář: někdo má...
<on> jdu čůůrat! :-)
<ona> Tak já teda do postele ještě né :-)
<on> Ty nečůráš do postele? :-D
<ona> No, myslela jsem to jinak, ale stejně jsi mě dostal :-D
<on> yes!
<ona> To jsem taky myslela jinak!