Nejlepší hlášky

<a> Hele, znáš Ofiho?
<b> Myslíš Škardu?
<a> No to je on...
<b> Ne

Komentář: když si na FB jen tak přečte nějaký jméno a zůstane vám v hlavě :)

<a> jsem na youtube hledal nejaky tutorial na klavir a nakonec jsem skoncil u soundtracku z oblivionu :D
<b> to ja jsem jednou vymyslel celotaborovou hru, hledal jsem informace o transkontinentalni magistrale a skoncil jsem u hrani transport tycoon :D

<a> ahoj...vis..chtela jsem ti rict ze mas nadheny oci....
<b> opravdu?
<a> no....tvuj oblicej je nadherny..jsi uzasnej...jsi muj idol..vis..uz dlouho ti chci rict...ja te miluju...
<b> ja uz ti to taky chtel hrozne dlouho rict...libis se mi hrozne moc uz asi 8 mesicu...taky te miluju....jsi nejuzasnejsi bytost na svete...
<a> jejda..promin, ja to chtela napsat <c>... to je trapas..tak ahoj :-)
<b> kde je tady most...?

Komentář: oops...

<a> Lásko?? Ty máš radši notebook než mě? :(
<b> Miláčku, jeho můžu vypnout. Tebe ne...

Komentář: Normální debata s kamarádkou :)

<a> a tak si zlomil nadvakrát kotník, protože byl hrozně opilej..
<b> ale vždyť se řiká, že opilci maj vždy štěstí
<a> ale to bylo den před silvestrem, to už opilci vyčerpali letošní limit :-)

<on> co kdyby jsi přišla do školy ty první?
<ona> znáš mě?
<on> však píšu co kdyby....

Komentář: domluva se spolužačkou

<a> našli ve vraku lodi nějaký šampaňský přes 200 let starý, lahvinka je za 2 mega a pokud se prokáže, že to víno bylo Ludvíka XIV. tak se cena zněkolika znásobí ............... já bych to namíchal se sprajtem, co myslíš?
<b> ja bych to vylil at mame lahev na míchání

<a> <c> chytil vira
<b> Jakýho?
<a> Nevim, nestihl to říct

<a> tyvole, co mam fejsbuk tak sem prakticky nebyl na seznamu a jakoze to pro me byla jednicka uz asi od sesty tridy
<b> ja ho mam furt jako domovskou ale sem taky porad na facu
<a> mmnt
<b> co?
<a> na mailu na seznamu 16 385 neprectenejch :D
<b> tyvole ja jen 35 :(

Komentář: někdo má...

<on> jdu čůůrat! :-)
<ona> Tak já teda do postele ještě né :-)
<on> Ty nečůráš do postele? :-D
<ona> No, myslela jsem to jinak, ale stejně jsi mě dostal :-D
<on> yes!
<ona> To jsem taky myslela jinak!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.