Nejlepší hlášky

<a> o neni hyper wokno . .to je proste jenom cas diry ve ktere neni cas .. protože cas tvoří gravitace ... ale v gravitačním poly jsou místa kde neni na určitou dobu gravitace .. proste nejaka chyba...PROSTE JE TO TAM BEZ CASU .. TO vysvetluje ty presuny v case na jiná místa a ztraceni se letadel a lodi .. a jestli že tohle je kolem každe hvezdy tak už jenom staci mooc energie dat do pohybu protože energie v pohybu vytvori hmotu na to chvilku a hmota má gravitace a gravitace má diry a když ty dve diry spojis tak vznikne tunel bez casu a tam se da být a premístit se pred velkou vzdálenost behem chvilky ( chvilka je ale pro ty treti jsou v ostním gravitačím poly .. v te tve dire je cas konstantí .. čili tak či tak zestrarnes .. )
<b> ja radši jiny dírky :D

Komentář: ..hral chytryho ..tak sem ho utnul :D

<MATRAUX> víš jaký by to bylo mít mozek po celým těle??:D
<P4WLYK> lol
<MATRAUX> to bych tě kopl do nohy a byl bys úplně blbej :D
<MATRAUX> nebo kdyby jsis ukrojil prsty tak by si přestal umět číst a kapaly by ti sliny z tlamy
<MATRAUX> nebo třeba by tě někdo praštil do hlavy a ty bys to ani nepoznal :d
<P4WLYK> lol
<MATRAUX> nebo třeba by ses škrábl na ruce a přestal bys vidět na jedno oko :D

Komentář: no comment... :-D akorát že v tom ještě pokračoval

<a> zdar co děláš
<b> ale stahuju nejaky novi album od marlyna ale nějak mě to klesá
<a> co péro
<b> ne pripojeni dmnte :-D

Komentář: Dejte si pozor o cem pisete

<Anti> ano?
<w@v@rk@> jn
<w@v@rk@> tet sem na strance soom.cz
<w@v@rk@> vys jak tam je icq jak se da nekomu heknou vyys
<w@v@rk@> tak ja tam dam jmeno a kod iqc a nefaka to
<w@v@rk@> ale nebo nemas na hekani skype
<w@v@rk@> jako nekomu se tam nabourat
<Anti> nie
<w@v@rk@> aha
<w@v@rk@> ty si slovak
<w@v@rk@> tak di to pici slovaky nemam rad
<Anti> ano slovak
<Anti> lama jebnuta ... kolko mas rockov ? 9 ?
<w@v@rk@> ne
<w@v@rk@> potreboval bich nakej program na heknuti icq
<Anti> a ja som co do pici? pal niekam
<w@v@rk@> jn
<w@v@rk@> ses
<Anti> chlapce nechci ma nastvat... budes to lutovat
<w@v@rk@> nie
<w@v@rk@> pica je tvoje mama
<Anti> pocuj milacku, ja som od teba nic nechcel, chcel si nieco ty odomna, tak ma aspon prestan urazat a daj mi pokoj
<w@v@rk@> jn caqw pico

<a> idem hodit sprchu
<b> kolko zvyknes hodit sprchou?
<a> tak od 10 do 15 metrov, podla nalady
<a> dnes to vyzera na nejaky rekord... no uvidime...
<b> ja iba pokial mi dovoli hadica
<a> trocha hrubsiej sily, a hadica nie je problem
<b> topojde aj s kutom
<b> to uz potom bude ina disciplina
<c> nepoužívate wireless sprchu?
<a> kut je zamurovany... tolko sily v sebe asi tazko najdem...
<a> ale vyskusam...
<b> ta wireless je akoze sedis pri kompe a chodi ta niekto oblievat?
<a> na wireless musim este dakus posporit...
<b> mna obcas obleje pot, to sa pocita?
<a> OK zatial off... neskor sa asi este ozvem
<b> budem pocuvat ci to dodrzis
<b> dam si repraky poriadne nahlas
<a> sak dockaj, ti pustim muziku
<b> dnes som tu riesil dva problemy a ani jeden som nevyriesil
<a> dockaj nez osprchujem... vyskusame daco poriesit, OK??
<b> to ked sa pojdem aj ja teraz osprchovat, to bude znamenat, ze sa budeme sprchovat spolu?
<b> lebo to by som nerad dostat sa hned do reci
<a> ticho, bo zena tiez kuka tunak, nech ma nevidedi

<a> ale uz zautocim
<b> jasne ...
<a> pat katapultu na hrad...
<b> pat a mat nebo co ? :)))
<a> ne
<a> preklep
<a> par kjatapultu na hrad
<a> par katapoultu na hrad
<a> pare katapulru na hrad
<b> LOL
<a> par katapultu na hrad
<a> huraaaaa....
<b> uz napopate :)))

Komentář: kamos umi psat ...

<a> kolikrat jsi honil uz? ;-) :-D
<b> 999 ;-)
<a> =-O ty mas teda vydrz ;-) *THUMBS UP*
<b> ja fim ;-)
<a> po 999 z tebe uz nic nevyteklo ni ;-)
<b> enem krev
<a> =-O :-!

Komentář: velka nuda na ICQ :D

<xixao-II> ahojky hledam holku za kterou bych mohl prijet dat s ni treba cigaretu a pritom ho mit celou dobu venku jen bych si s ni chtel povidat,a ona by mela moznost na nej koukat sahat, co by chtela.... a mohla by vzit treba i kamaradky. tak nemela by jsi zajem?

Komentář: Pondělní odpoledne na libimseti:)

<a> ty jsi loni maturoval z pocitacovych siti?
<b> jj
<a> jsem o tobe slysel, ze jsi tam mel dost problemy
<b> ten tipek ten komisar nebo co to je za chuja to je jeste vetsi psychopat, je to uplny kokot na me si vymyslel uplnou picovinu na kterou nevedel ani on odpoved a majkl se tam zacal upe smat a tomalova tez a ja jsem byl zesrany, ale taky jsem se trosku zasmal :D:D
<a> nejaky adresarovy strom, ne? jsem slysel
<b> joooo :D:D:D:D
<b> ale uplne picovina :D
<b> jsem se ho pak prece zeptal kde to teda najdu ze jsem to v zivote neslysel tu polozku a on nevedel navigoval me uplne nekam do pice a pak se zacal majkl smat pod nosem to me uklidnilo :D

Komentář: Maturita na soukromé počítačové škole

<Minotaur> prosim, rekni vsem tvým kamosum na icq aby neprijmali kontakt Pepe(281-119-532)je to skryty trojsky kun!!který poskytuje pristup do tveho pocitace 3.osobe a zablokuje ti icq a kdyz to chytne jeden z tvych kontaktu,ses taky postizen!!!takze to zkopiruj a posli vsem lidem co mas v kontaktech i tech co jsou offline!Delej nez bude pozde
<huckllebery> prosim, rekni vsem tvým kamosum na icq aby neprijmali kontakt Minotaur(349-404-691)je to skryty trojsky kun!!který poskytuje pristup do tveho pocitace 3.osobe a zablokuje ti icq a kdyz to chytne jeden z tvych kontaktu,ses taky postizen!!!takze to zkopiruj a posli vsem lidem co mas v kontaktech i tech co jsou offline!Delej nez bude pozde
<Minotaur> hele
<huckllebery> co je?
<Minotaur> kde si vzal tohle :prosim, rekni vsem tvým kamosum na icq aby neprijmali kontakt Minotaur(349-404-691)je to skryty trojsky kun!!který poskytuje pristup do tveho pocitace 3.osobe a zablokuje ti icq a kdyz to chytne jeden z tvych kontaktu,ses taky postizen!!!takze to zkopiruj a posli vsem lidem co mas v kontaktech i tech co jsou offline!Delej nez bude pozde
<huckllebery> no to je ze stejneho soudku jako to tvoje
<Minotaur> ano ale je to moje byvale ICQ nebo vlastne stavajici ale
<Minotaur> jen sem mel prezdivku Minotaur ale ja sem ted Gront
<huckllebery> to je jedno,ale je to asi stejna pravda jako to tvoje
<Minotaur> a co sem napsal
<Minotaur> to Pepe?
<huckllebery> jj
<Minotaur> ja bych rekl ze je to pravda
<Minotaur> ale kdo to rozesila o me
<Minotaur> nevis?
<Minotaur> kdo ti to poslal
<huckllebery> hadej
<huckllebery> P.S:Hej ten vyr ti nic neudela kdyz mas dobry Antivri a branu,jedine kdyz budes klikat na ty odkazy ktere to posila
<huckllebery> kdo rikal ze mi to nekdo musel poslat?
<Minotaur> ty ses hajzl!!
<Minotaur> hele tys to vymyslel
<huckllebery> jj,promin ale jdes na lamer.cz

Komentář: A to si jeste myslel ze na lamer.cz jsou tyto spamy :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 2 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.