Nejlepší hlášky

<a> Ja myslim ze bysme to mohli dat cely
<a> ale nesmime lamit
<b> to jo :-)
<a> na chibi neni misto

Komentář: Ta čeština :-)

<Suicune Wolf> .kdybys prestala resit kraviny, a radsi zacala delat neco uzitecnyho... X-D
<Suicune Wolf> (treba zacala poslouchat tu Fixu... X-D
<Warrior Princess> Fixu nevedemeee XD
<Suicune Wolf> No to vidim, protoze resime blbosti. Tak dej na mou radu :)
<Warrior Princess> Dam. Jdu poslouchat Go Go Power Rangeeers! ^^
<Suicune Wolf> Proste tomu nerozumis X-D BTW dneska davali na Ocku zase Lednacky :-D
<Warrior Princess> o.o
<Warrior Princess> Copak ty neposlouchas OMG TATU?!
<Suicune Wolf> Jo, tatu posloucham... mamu taky X-D

Komentář: Mozna bychom mely zacit psat s diakritikou...

<a> Rozhovor s Lancim vyšel v německé verzi Financial Times (FTD) a šéf Aceru v něm jako první z největších výrobců počítačů veřejně vystoupil proti novému operačnímu systému Windows Vista. "Opravdu si nemyslím, že si někdo bude pořizovat nový počítač jen kvůli Vistám," prozradil svůj názor Lanci.
<a> Vadí mu, že svět na Visty čekal poměrně dlouho a systém má mnohé mouchy. "Stabilita je velký problém," uvedl Lanci mimo jiné v rozhovoru pro noviny.
<a> I přes toto tvrzení však poslední výsledky prodeje počítačů hovoří v meziročním srovnání o nárůstu o více než 10 procent. Na druhou stranu řada velkých výrobců jako Dell, HP, Lenovo či Toshiba stále nabízí systémy s Windows XP.
<b> celkem to chápu, ale rekni mi co je to "windows"?

Komentář: aha linux je fuj

<BulWin> ty voe neco bych dal
<Yic.m> co?
<BulWin> no to newim... neco
<Yic.m> jak jako neco? v jakym smyslu?
<BulWin> no jako ve smyslu tom ze bych se nerad nudil
<Yic.m> ty voe ted sem stah pecino a uplne zbytecne, je osklivy... ale co se tyka tvyho nudeni to ti neporadim
<BulWin> ses kokot... lol
<Yic.m> ty voe naky japonsky, skoro tam ani nesukaj jenom kydaj japonsky takze to musis cit anglickejma titulkama a jeste k tomu tam maj bobry...
<BulWin> hele nemusis mi to rikat
<Yic.m> no ty voe to taham dva dny mam pravo bejt nasranej
<Yic.m > ale zase mela pekny kozy japonka, jen potencial zustal nevyuzit

Komentář: Jednou takhle odpoledne ;-)

<Chose> hej tak ja tam nekdy zajedu :-D
<Barel> jo... urcite prijed... na patre bydlime asi dva klucici pokoje a ctyry holcici... po peti lidech
<Chose> drsne *IN LOVE*
<Barel> uvidime... zatim sou holky nake netykave... to se doufam zmeni
<Chose> hovadaku :-D jsi tam bestak jak alenka vrisi divu co
<Barel> spis jako v obchodaku se zlatou kreditkou
<Chose> az tak :-D hovado

Komentář: kolej

<MPsucker> a v pondelok máte aj vy "branné"? :D
<Tom-Molivan> jj aj my sme v pondelok doma

Komentář: MPsucker sa chcel stať slávnym a tak ja na to "Let the magic happen."

<a> To si představ hraju WoW s nějakym drujdem stojim před Dungem a ja reknu: Dem tam? A on nato: jj jen si este zaplatim hodinku!!!
<a> On hraje v herne nebo co!!! A přitom má 50 lvl!

Komentář: lol nějaký boháč

<Dragon> čest ty nanomrde
<Dragon> *mamomrde
<Tonyosoba> bez do p..e strejdomrde
<Dragon> aLE KURVA NEASER NADPŘIROZENOU BYTOST
<Tonyosoba> nadprirozeny bytosti umi pouzivat CApsLOCK ty bozi hovadko

Komentář: zmateny kamos

<Tommy> dole na namesti sme kalili u auta :D
<Danulka> ježiš to jste byli vy? :D
<Danulka> na parkovišti? :D
<Tommy> si neco videla??? :D
<Danulka> bylo to na parkovisti? :D
<Tommy> jj :D
<Danulka> :D :D jsme si říkali co to je za hovada :D :D
<Tommy> a co sme tam vyvadeli kdyz ste zrovna sli kolem?
<Danulka> no strašně jste řvali a tak :D jsme se rozčilovali co to jako má být :D

Komentář: to neni okno, to je vykladni skrin...

<odd> náhodou se ti jakžto dlouhodobému uživateli nepovedlo zprovoznit nějakej torrent klient, kterej by uměl sosat i při vypnutém pcčku???
<Jboss> looooooool
<odd> no někde jsem četl že by to mělo jít...
<odd> tak se moc nesměj... :)
<Jboss> mno ja si nedokazu predstavit program ktery neco dela bez proudu v procaku, asi jsem startomodni

Komentář: odd je dlouhodoby projece PC techniky

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.