Nejlepší hlášky

<Lifeless> Čus bráchanec!!!
<Zdenek> nazdar pepa chcíp
<Lifeless> Hele pošli mi tu stránku jak tam stahuješ ty hry na founa
<Zdenek> pepa chcíp
<Zdenek> http://***/javahry.html
<Zdenek> chces stranku caniball corpse???
<Lifeless> Jasný!!
<Zdenek> http://***/b.htm
<Lifeless> Ty seš kokot - na co mi budou texty???
<Zdenek> tam toho je víc
<Lifeless> Hm thanx
<Zdenek> chcip nam pták!!!
<Lifeless> ...stane se
<Zdenek> tata uz koupil dva novi
<Lifeless> No to by mi z vás puknul až u kulí...
<Zdenek> ani jeden neumí lítat
<Lifeless> ...mě už nějak docházej slova a argumenty...

Komentář: Bratránek je trošku jinej no...

<a> zdravim
<a> nevis, co to muze byt? pokazde kdyz do notasu instaluju OS tak se vypne... a musim zacit znovu, ale musim mit otevrene okno a chladit ho... a pak teprve v pohode jede
<a> ale kdyz neinstaluju os ale treba jen nejakou hru, tak slape uplne v pohode i bez otevreneho okna :D
<b> mmnt...
<a> uz vim, kde byl problem :D ja ho nemel v zasuvce
<a> a baterka vydrzi malo

Komentář: i tohle se stává

<a> ja so vstal o 11 pozeral telku, dal si konecne sa umyl a isiel do obchodu a konecne najedol :D
<b> dal si konecne sa umyl??
<a> nj, ani turingovym testom neprejdem

Komentář: socialne schopnosti ajtaka

<Kacak> jdeme spat?
<faustík> já čekám,až to zapíchneš Ty :)
<Kacak> tak ty stejne nic nepises, tak co mam delat... a zapichnout to musis TY :D

Komentář: Dostala mě :-P

<Terka> nevíš kdo napsal povídky tisíce a jedné noci?
<Wata> šehrezáda vole...
<Terka> Tak to díky, ale já myslím ten kokot co byl sní!
<Wata> asi sultan do piče ja nevim ne :D Tam sni nikdo jiny nebyl!

Komentář: Povídky tisíce a jedné noci :)

<a> Dědkůůůůůůůů
<b> No?...
<a> Dědkůůůů
<b> No co je?...
<a> Dědkůůůůůůů
<b> ...?
<a> Mě je blbě

Komentář: Vnuk a Děda

<Leli> dpccccccccccc kamo na plny detaily gta4 vsechno na nejvyssi bez sekani picoooooooooooooooo
<Fiddy> jdu se vysrat

Komentář: Nezájem xD

<rainbow> z tech truhel mi vypadla takova uplne nabusena heavy sekera, takova fialova medium helma, ty heavy platove stribrne kalhoty, a to medium cervene brnko
<brebetak> hmmmm :-( fakt drasarna
<rainbow> co
<brebetak> jako fakt nabuseny ty vole
<rainbow> tak proc tenhle smajlik :-(
<brebetak> jako takovej ten xicht kdyz zvednes bradu takovy to hmmmmm
<rainbow> ne, tohle je smutnej smajlik ty vole!
<brebetak> ja vim se snazim byt originalni a hledam flexibilni reseni nevsednich problemu

<Kanec> jsi nadžená
<máčelka> nožičky bolíja... ale jooo
<máčelka> počky to má byt nadřená nebo nadržená :D
<Kanec> to byl překlep, ale cé je správně
<Kanec> ale já su nadšená :D
<máčelka> a já nadřená :D :D

Komentář: konverzace na ICQ po příchodu z praxe :-D

<a> hoj lásko
<b> co blbnes?
<a> kurvadrát do píči blbej chat

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.