Nejlepší hlášky
<ona> jak ti doma rikaj, kdyz te oslovujou mile...
<on> debile....
Komentář: to je tak kdyz se clovek narodi 4 mesice po svatbe xD
<a> se nudim, co delas ty?
<b> učim se, takže taky zábava..
<a> neuc se, zivot te nauci
<b> ten už mě právě několikrát naučil..
<b> ..takže se jdu učit jinak ten zápočet nikdy nedostanu
Komentář: VŠ vs. Šťastní pracující
<ona> a nemôžeš sa teraz odfotiť ?
<on> vyckej casu
<ona> jako husa klasu :-D
<on> ne, az snim chleba :D
<Kangaroo> to není zlozvyk:-D
<Kangaroo> myslím to, jak něco začneš a pokračuješ
<Kangaroo> a nějak to... hm, nedokončíš a odejdeš:-D
<J@ndys> :-)
<Kangaroo> :-D co je?
<Kangaroo> proč to všem vadí?
<J@ndys> Predstav si, ze jsi ve valce.....
<J@ndys> Mas stamiliony vojaku v záloze.....
<J@ndys> Všechny je poctivě cvičíš, hecuješ pro boj, oblečeš je do výstroje, dáš jim pušky a náboje, naložíš do auta, dovezeš je na frontu a tam... NIKDO...
<J@ndys> To je asi pěkně nasere
Komentář: Nažhaví a nedá, potvora. A ještě se diví... :-)))
<ona> tak se klido pido stav
<on> tak o ctvrt na pet bych tam mel byt
<ona> ok
<ona> sak me prozvon a ja ti hodim klicky
<on> ok ale budu zepredu
<on> nebo ja to obejdu zezadu
<ona> jak chces muzes klidne ze zadu i ze predu :-D
<on> fakt?
<on> ok :-D
<on> tak zezadu ok?
<ona> dobre dobre
<on> doufam ze oba myslime to stejny zezadu :-D
<on> ale bude to jenom rychlovka protoze specham ok?
<ona> no tak tet prave nevim :-D
<a> <3 Red Bull <3
<b> Monster!
<c> Crazy Wolf <3
<d> Stejne to chutna vsehco stejne, akorat Red Bull je ve formulich nejlepis
<A> Nerozjedu na PC metro 2033. Co s tím ?
<B> Vsadim se, že když ho pod to metro hodíš, tak ti ho rozjede.
<Felda> no...s tim, kdo spis posloucha, nez mluvi se prece mluvi nejlip. Na tom stavi cela psychologie. Z toho vyplyva: nejlepsim psychologem a radcem je mrtvy :D
<depesh> ale nepredepise ti zadne vesele a hrave bobule
<Stasek> (14.5.2010 20:53):hej jsem se dival na zeměpisné pojmy
<Stasek> (14.5.2010 20:53):kamoo kde bys hledal třeba ždárské vrchy
<Martin> (14.5.2010 20:54):zdar nad sazavou?
<Stasek> (14.5.2010 20:54):tež jsem si to říkal
<Stasek> (14.5.2010 20:54):ale kde je ten ždár třeba
<Martin> (14.5.2010 20:54):nad sazavou?
<Stasek> (14.5.2010 20:54)::D
Komentář: před maturitou ze zeměpisu
<peroxid> ty vole
<peroxid> vole vole
<peroxid> voleeeeeee
<peroxid> houbičku nacucanou odlakobačem
<peroxid> jsem položila na černý stul
<peroxid> !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
<Teri.zek> a odlakoval se
<peroxid> do pí...
<peroxid> jo
<peroxid> je tam dřevo!!!
<peroxid> kurva
<peroxid> kurva
Komentář: blond :)