Nejlepší hlášky

<Žabička> píča píču jak píča kua
<Žabička> *píšu

Komentář: Už z toho blbne :-D

<Nador> jj posilals :D... dneska sem si uvedomil ze tu matiku neswtiham
<Ciko> a co budes delat?
<Nador> nvm napisu do bravicka

Komentář: hodně úkolů

<a> te zitra zabiju
<b> proč?
<a> si s tebou pisu a ted se pomalu nemuzu odlepit od klavesnice jak je sladka
<b> :-D promiň já tě nenutil jíst ananas
<a> qjkuztrghjklujzhgtrhj,kojuvgftr cdeasxc asdxc vqwdadxcv erbgftzgfrjzuhbgtlokinjuhzjůlo,kpůloů§úplok.lm, oímjkl
<a> !jkljhklů§
<a> ""lkjkihzgb mkjhghfsdsaxcv bnmjhkuhzgtfrvhmj,kjhzbgtvfrcdexsdwěřzýžuápéoíáuýtřrčrfgthjkl
<b> :-D
<a> sry cistim klavesnici hadrou

Komentář: No jo... ale ananas byl dobrý

<jv> co je s cesnetem?
<hcz> zapomel se zaregistrovat jako cesnet.eu a tak ho ministerstvo informatiky zrusilo

Komentář: #linux.cz@IRCnet

<iNk> a kolik je tve kamosce? :D
<zuzík> prist tyden ji bude 18
<iNk> jooo to by sloo :D
<iNk> ma kluka???
<zuzík> jj ma
<iNk> tak to by nesloooo :D

Komentář: asi to nevyjde mno XD

<a> Ty vo*e vypni tu ignoraci :-D... ses horsi jak <c>
<b> Sorka :D pes mi zabavil telefon,tak sem ho nemohla najit :D
<a> Coze?
<b> No moje Jessina mi furt bere telefon, nechala ho venku v trave :D
<a> Jezis :cD

Komentář: ICQ na mobilu...

<Tomek> Nazdar, dokázal bys zabít naprosto neznámého člověka?
<honza> ne
<honza> já jsem míru milovnej tvor
<Tomek> ...nevíš o někom, kdo by to dokázal?
<Tomek> btw... "jsem mírumilovnej tvor"... nic proti, ale zní to zajímavě od člověka, kterej patří mezi elitu ve vytváření miniatur vraždících strojů
<honza> to neznamená že vezmu mačetu nebo nedejbože mosina a začnu řezat lidi hlava nehlava
<Tomek> jasně... ikdyž... je kantor člověk?

<a> tak to skoncim v praci a dojedu si pro Tebe
<a> pujdeme nekam sednout nez to zacne ne?
<a> nebo chces abych Ti ukazal krasy Prahy? Orloj atd?
<b> jestli Orloj není tvůj penis tak jo

<kubíček> co je NVIDIA ? na PC
<h.s> Grafická karta.
<kubíček> takže to nemám mazat

Komentář: Rozhodně ne. :)

<a> sestra chova potkany a ma ich teraz viac kedze jedna vrhla mlade
<a> cistila im klietku, tak ich dala do kartonovej krabice
<a> tym sa ju nejak podarilo prevrhnut a rozutekali sa po byte
<a> som zvedavy kedy ich nase macky najdu...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.